Dwóch chłopców w Irlandii w szpitalu — zjedli słodycze z narkotykami

Dwoje małych dzieci zostało przewiezionych do szpitala po tym, jak zjadły słodycze zawierające konopie indyjskie. Do zdarzenia doszło w środę w północnym Dublinie w schronisku dla bezdomnych w Coolock.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

poloniairlandia.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

60

Mieszkańców Irlandii od kilku tygodni ostrzega nią przed narkotykami przypominającymi popularne słodycze.

Dwoje małych dzieci zostało przewiezionych do szpitala po tym, jak zjadły słodycze zawierające konopie indyjskie. Do zdarzenia doszło w środę w północnym Dublinie w schronisku dla bezdomnych w Coolock.

Chłopcy w wieku trzech i czterech lat prawdopodobnie spożyli żelki około 2:00 w nocy, a następnie zaczęli wykazywać objawy senności, czterolatek zaczął też tracić przytomność. Około 5:00 rano zaalarmowano służby ratunkowe i chłopcy zostali przewiezieni do szpitala Tempie Street. Prawdopodobnie nie doznali żadnych poważnych komplikacji zdrowotnych.

Sprawa jest badana przez funkcjonariuszy Gardy w Coolock. Na obecną chwilę nie dokonano żadnych aresztowań. Słodycze zawierające narkotyki należały do jednego z mieszkańców hostelu.
S
Garda współpracuje obecnie z Forensic Science Ireland w celu określenia zawartości tetrahydrokanabinolu (THC) w żelkach skonfiskowanych na miejscu zdarzenia.

Mieszkańców od kilku tygodni ostrzega się przed narkotykami przypominającymi popularne słodycze. W kwietniu skonfiskowano pokaźną ilość nielegalnych słodyczy, które wyglądem przypominają prawdziwe żelki popularne w Irlandii:

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 25C-NBOMe
 • Pozytywne przeżycie

Impreza Psycho Infinity, nastawienie bardzo pozytywne.

 • Mefedron

Autor: Pan Mathew

Set & Setting: domówka u kolegi pewnego weekendowego wieczoru, nastawienie dobre z dużym ciśnieniem

Postacie pierwszoplanowe: Ja czyli T i koleżka M + osoby nie biorące udziału w mefieniu lecz aktywne w imprezie.

Związek chemiczny(narkotyk): 500mg znakomitej jakości mefedronu znanego pochodzenia.

 • Bad trip
 • Marihuana
 • Powój hawajski

mieszkanie, paru znajomych

 Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info. 

 

To miał być zwykły wieczór w towarzystwie czysto męskim, bez przeżyć płciowo istotnych. Piwo i kwiatostany konopii w szerszym gronie. Ta zwykłość bolala Franiela najbardziej. Głód solidnego odurzenia odzywał się w nim coraz donośniej. W końcu skrystalizował się w zamiarze konsumpcji paru nasionek rośliny z odległych wysp. Spożyte przed przybyciem przyjaciół na długo pozostawiły gorzki smak w jego ustach i  jak się później okazało, nie tylko w ustach. 

 • Marihuana


 • nazwa substancji : Marry Jane

 • poziom doświadczenia użytkownika : Tylko Ganja i Alkohol - nie raz, nie dwa, nie trzy... Hehe

 • dawka : 0,15g + blant z ok. 0,5g na 2 osoby - ja i kumpel

 • metoda zażycia : No spaliliśmy oczywiście :-)

 • czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob : Raczej nie, poza jednym małym wyjątkiem - już nigdy nie pójde do lasu w nocy :]
randomness