"Dopalacze albo życie" (video)

...czyli policyjna młoda krew bierze się za profilaktykę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Kanał YT Szkoła Policji w Słupsku

Odsłony

268

Funkcjonariusze ze szkoły policyjnej w Słupsku przygotowali (scenariusz, reżyseria, aktorstwo) film w którym przestrzegają widzów przec zażywaniem substancji nieznanego pochodzenia. Inicjatywa szlachetna, zobaczmy jak wyszło. Zdjęcia nakręcono w obiektach symulacyjnych Szkoły Policji.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)

Komentarze

Rah (niezweryfikowany)
Mogliby tak dla odmiany nagrać film promujący dobre wciąganie.
Nazwisko lub ps... (niezweryfikowany)
Haha, nigdy nie wiesz co bierzesz - państwo zawsze przypilnuje byś nie miał komfortu ćpania :D Oddalam tą propagandę.
Zajawki z NeuroGroove
  • Pozytywne przeżycie
  • Silene Capensis

Mocne zmęczenie, oczekiwania neutralne

Korzeń snów nie jest jakąś torpedą ani używką dla ludzi głodnych ekstremalnych wrażeń, aczkolwiek jest dość ciekawy w swoim działaniu, dlatego postanowiłem opisać moje doświadczenia z nim. Można podobno się nieźle ujebać, gdy zje się 3 gramy, lecz wolałem go dawkować powoli. Codziennie jadłem mniej więcej 0,7-1 gram, czyli niecałe pół łyżeczki korzenia. Przez sześć dni obserwowałem swoje reakcje. Szału, szczerze mówiąc, nie było, ale już wiem, gdzie popełniłem błąd. No i właśnie to chcę wam najbardziej przekazać- naukę na swoim błędzie, żebyście go potem wy nie musieli popełniać.

  • Marihuana

Po pięcioletnim maratonie regularnej hiperwentylacji gandzi (najczęściej warszawskiej, niestety) do płuc wydawało mi się, że już zawsze będzie się świecił mały zielony neonik przed moimi oczyma. Nadszedł jednak czas, kiedy brak rutyny także stał się rytuną, ale tą jedyną, którą przyjęłam z entuzjazmem. Później jakoś tak wyszło, że nie było kiedy, albo za co, w każdym razie opaliłam już chyba cały zestaw fifek, jakie zalegały chałupie, zasiane niczym zalążki myśli. A potem nie wiedziałam dlaczego tak cholernie mi się dłużą te dwa miesiące przerwy, skoro nie jestem uzależniona...

  • Benzydamina


  • nazwa substancji: DXM (Tussidex), Benzydamina (Tantum Rosa)

  • poziom doświadczenia użytkownika: poczatkujacy - mj, hasz, efka, xtc, galka, dxm, benza, relanium, absynt, etanol, guarana.

  • dawka, metoda zażycia: DXM - 450 mg, benzydamina 0,5 g - doustnie

  • set & setting: wolna chata, chec spozycia mixa dwoch w/w substancji


randomness