Domowa awantura z marihuaną w tle

Domowa interwencja policjantów w jednym z domów w Korczynie zakończyła się zatrzymaniem za nielegalne posiadanie środków odurzających.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

terazKrosno.pl

Odsłony

321

Domowa interwencja policjantów w jednym z domów w Korczynie zakończyła się zatrzymaniem za nielegalne posiadanie środków odurzających.

W czwartek (04.01) około 20.30 policyjny patrol został skierowany do Korczyny w związku ze zgłoszeniem awantury domowej przez jednego z jej uczestników.

Policjanci na miejscu ustalili, że doszło do wymiany zdań pomiędzy braćmi zamieszkującymi w jednym domu. Podczas interwencji w mieszkaniu na piętrze, gdzie mieszka 39-letni brat zgłaszającego awanturę, policjanci wyczuli charakterystyczny zapach palonego narkotyku. Mężczyzna przyznał, że posiada susz konopi indyjskich i dobrowolnie wydał go policjantom.

Funkcjonariusze przeprowadzając badanie zielonego suszu testem narkotykowym potwierdzili nim obecność THC.

Zatrzymany mężczyzna został osadzony w izbie zatrzymań. Wobec niego zostaną przeprowadzone dalsze czynności procesowe.

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Oceń treść:

Average: 7 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Miks

Impreza 18-nastkowa starszego kolegi, na której znalazłem się przypadkiem. Bawiłem się przednio, w towarzystwie znanych mi osób.

Przeżycie zapisane poniżej bardziej przypomina kartkę z dziennika, jeśli nie lubisz tego typu postów to oduść już na początku, jeśli zaciekawił cię tytuł i chcesz poznać szczegóły zapraszam do lektury

 

Więc zaczęło się od tego:

 

  • Etanol (alkohol)
  • Katastrofa
  • Kodeina

Poniższy tekst to kopia z wątku "Spowiadam się Wam z kodeiny. Przeczytaj nim zarzucisz". Autorem jest użytkownik o nicku Camel.

Umieszczone tu ku przestrodze wszystkim tym, którzy myślą, że w aptece kupują tylko zdrowie...

 

W pogoni za fazą

  • Marihuana

/ nazwa substancji: marihuana / poziom doświadczenia: raz na jakiś czas;) ostatnio kilka razy na dzień przez 6 dób / dawka: pół gieta na 4 osoby / metoda: lufka / set&setting: plaża, noc, dopita reszta wódeczki, nuda, las nieopodal, czyt. nadzieja na fajne wkręty /