Do internetowego zamówienia dorzucono im „gratis” – 30 kilogramów marihuany!

Mieszkający w amerykańskim mieście Orlando klienci sklepu internetowego Amazon, wraz z paczką od kuriera dostali kłopotliwy - w swoim mniemaniu - gratis.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

weekendowo.pl

Odsłony

366

Mieszkający w amerykańskim mieście Orlando klienci sklepu internetowego Amazon, wraz z paczką od kuriera dostali kłopotliwy „gratis”.

Para, której przydarzyła się ta historia, zamówiła przez internet zestaw plastikowych skrzynek, które miały pomóc im w uporządkowaniu garażu. Ku ich ogromnemu zaskoczeniu, pojemniki dotarły do nich pełne. Znaleźli w nich niebotyczne ilości marihuany!

„Przesyłka była ekstremalnie ciężka, znacznie cięższa niż spodziewałam się po tego typu dostawie”, przyznaje prosząca o zachowanie anonimowości kobieta, która jako pierwsza odebrała kłopotliwą przesyłkę.

Dostarczone z magazynu Amazonu pudełka były wypełnione po brzegi marihuaną. Od razu po rozerwaniu opakowującej przesyłkę folii, zszokowanych klientów sklepu uderzył w nozdrza charakterystyczny, trudny do pomylenia zapach.

„Gdy już zgłosiliśmy sprawę na policję, przez chwilę nie dowierzałam w to, co się dzieje”, mówi kobieta.

Po dotarciu do domu pary, funkcjonariusze policji skrzętnie zabezpieczyli narkotyki oraz rozpoczęli niezbędne procedury potrzebne do ustalenia okoliczności, w jakich marihuana znalazła się przed drzwiami klientów Amazonu.

Jednak samo tylko wszczęcie śledztwa nie uspokoiło odbiorców nielegalnego „prezentu” - żyli w lęku, że niedługo czeka ich zemsta ze strony prawdziwego właściciela pokaźnego zapasu narkotyków.

„Bardzo martwiliśmy się, że ktoś włamie się nam do domu. Nie mogłam spać przez kilka dni”, ujawnia kobieta.

Pomimo, ze para wielokrotnie kontaktowała się w tej sprawie z przedstawicielami firmy Amazon, głównie poprzez e-mail, ani razu nie dano im szansy na bezpośrednią korespondencję z kierownikiem magazynu, z którego pochodziły narkotyki. Powodem takiego ich potraktowania rzekomo miał być wewnętrzny regulamin firmy.

Minął ponad miesiąc, zanim poszkodowana para otrzymała od Amazonu zadośćuczynienie w postaci bonu o wartości $150 oraz mało szczerych przeprosin podsumowanych słowami: „Przykro mi, ale na chwilę obecną nie możemy zaoferować nic więcej”.

Para z Orlando uważa, że to jednak za mało. Chcieliby wiedzieć do jakich zaniedbań doszło, że internetowy gigant miał w swoim magazynie nielegalne substancje, a także dlaczego nieopatrznie pozwolono na wysłanie ich do klientów, w rezultacie narażając ich na ogromny stres.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Grzyby halucynogenne
 • Pierwszy raz

W zaciszu domowym, z ukochanym. Dobry nastrój po pracy, ciekawość co to będzie, co to będzie :)

 

Mieszkać w Niderlandach i nie skusić się na eksperymenty z kilkoma legalnymi substancjami to jak być nad wodospadem Niagara i mieć cały czas zamknięte oczy. Gdy los daje Ci okazję, trzeba choć raz przeżyć coś, czego prawdopodobnie nigdy w życiu nie zapomnisz.

 

 • 1P-LSD
 • Tripraport

Długo oczekiwany trip z przyjacielem. Sobotnie popołudnie.

Na ten trip czekaliśmy z P. już jakiś czas. W końcu ostatni wspólny był kilka miesięcy temu, a przez ten czas tylko koks i krysztau w nos. I alkohol. Dzień wcześniej testowałem nowy dysocjant MXiPr, który najwidoczniej miał wpływ na działanie kwasa.

Miałem przygotowany już jednen blotter, zamówiłem dwa kolejne i pozytywnie się nastawiłem. Narzeczona wyjechała do mamy więc mieliśmy dom dla siebie. Około piętnastej wrzuciliśmy po 1 i 1/4 blottera, odpaliliśmy "The Big Lebowski" i ułożyliśmy się wygodnie na kanapie.

 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Fascynacja, chęć przeżycia nietuzinkowego stanu, przyjazna intencja i poszanowanie dla MJ, optymizm, lekki niepokój i zmęczenie

                                                                                                     Wszystkie drogi prowadzą do zioła

Moje relacje z duchem tej wspaniałej rośliny ostatnio uległy zmianie- kiedy jarałem rzadziej, podchodziłem do tego z mocnym respektem, a na sam widok lufki szybciej biło mi serce.

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Grzyby halucynogenne
 • Marihuana
 • Szałwia Wieszcza

własny pokój, wieczór, nastrój pozytywny, nastawienie na hardcorowy lot

18.11.2008

Start 16:40

randomness