Dilerzy w areszcie

Braniewscy policjanci rozbili szajkę narkotykowych dilerów. Tymczasowo aresztowano czterech mieszkańców Braniewa.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Elbląski

Odsłony

3294

Na przełomie stycznia i lutego policjanci na podstawie zdobytych informacji rozpoczęli obserwację podejrzewanych osób o rozprowadzanie narkotyków. Podczas dochodzenia przesłuchano kilkadziesiąt osób. Pod koniec lutego zatrzymano 5 osób zamieszanych w narkotykowy interes.

Sprzedawali i udzielali

Podczas zatrzymania 20-letniego Krzysztofa S. znaleziono przy nim 9 tabletek extasy, ponad 4,5 g amfetaminy oraz około 13 g haszyszu i marihuany. — Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania, a także udzielania narkotyków dorosłym w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Działał od czerwca 2003 do lutego 2004 — mówi kom. Anna Kos, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. — Krzysztof S. przyznał się tylko do posiadania narkotyków. W ręce stróżów prawa wpadł też 20-letni Radosław K. Podejrzany jest o rozprowadzanie narkotyków wśród dorosłych, jak i nieletnich. Sprzedażą marihuany i amfetaminy, o łącznej ilości ponad 100 g, miał się zajmować od grudnia 2000 roku do końca 2003 roku. Podobny zarzut przedstawiono 19-letniemu Łukaszowi K. oraz 34-letniemu Piotrowi G. Ten ostatni swój narkotykowy handel miał ograniczać jedynie do osób dorosłych. Policjanci zatrzymali też 19-letniego Michała O. Podczas przeszukiwania lokalu, w którym mieszkał znaleziono kilka gram marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających.

To jeszcze nie koniec

— Ogólnie rzecz biorąc zatrzymani nie przyznali się do stawianych im zarzutów — mówi Leszek Gabriel, szef Prokuratury rejonowej w Braniewie. — W stosunku do Krzysztofa S., Radosława K., Piotra G. i Łukasza K. sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Wszystkim aresztowanym grozi więzienie do 10 lat. Łukaszowi K. i Radosławowi K. za udzielanie narkotyków nieletnim grozi kara pozbawienia wolności nie krótsza niż 3 lata.

Zdaniem przedstawicieli organów ścigania sprawa jest rozwojowa i będą dalsze zatrzymania.

Aleksandra Padyjasek

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

riki (niezweryfikowany)
i na co wam to
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Autor: HolyShaG

Wiek: Wtedy 18 lat.

Waga: ~80kg.

Wzrost: 184cm.

Doświadczenie: Etanol, nikotyna, teina, kofeina, amfetamina (śladowa ilość, praktycznie 0 efektu), THC, bez efektu, za mała ilość.

Set & Setting: Wakacyjna ciepła sierpniowa noc 2009 roku, atmosfera wspaniała - wraz z moim przyjacielem (R) dostaliśmy się na wymarzone uczelnie. Dodatkowo perspektywa, miło spędzonej nocki z miłymi koleżankami. Duża dyskoteka, dużo ludzi. Piątek.

  • Sceletium Tortuosum

Gwoli ścisłości i powodowany "naukowym zacięciem" postanowiłem powrócic do tematu Sceletium T, tym bardziej ,że dzięki bardziej doświadczonym kolegom ( wtym miejscu bardzo dziękuję za cenne wskazówki komentatorom tekstu poprzedniego)otrzymałem ku dalszym eksperymentom nieocenione wskazówki.

Otóż dwa zarzycia , których dokonałem po napisaniu poprzedniego raportu rózniły się diametralnie od tamże opisanych ... i to na korzyść kanny , z która wypada mi sie przeprosić.

  • Marihuana


Byliśmy w swych domach, każdy z nas w swoim. Pierwsza godzina była jeszcze do zniesienia było zabawnie i odczuwało się jeszcze wkręty. Jednak ta przyjemność nie mogła trwać wiecznie. To by było za dobre a jednak i w tym musi być coś za karę. I nastaje ta chwila na którą już byliśmy przygotowani, niemal jak w zegarku punktualnie ją wyliczyliśmy. Zmuła.

  • Kodeina
  • Kofeina
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Samemu w pokoju, muzyka, cała noc, tylko ja i moje myśli.

Witam wszystkich serdecznie, dziś chciałbym opisać mój 1 Trip Raport jako tako (pisał bym już dużo wcześniej ale byłem zbyt leniwy by założyć konto) zacznę chyba od ogólnych informacji, a więc przechodząc do rzeczy...

Ogólne dane:

Czas: blisko 7 godzin.

Spożyte substancje:

- Mj – 3 butle z Afgana = średnie zjaranie.

- Kodeina – Blisko 400 – 500mg (było jej więcej w butelce niż to policzyłem, potem przeliczyłem ponownie)

randomness