REKLAMA
Dilerzy w areszcie

Braniewscy policjanci rozbili szajkę narkotykowych dilerów. Tymczasowo aresztowano czterech mieszkańców Braniewa.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Elbląski

Odsłony

3291

Na przełomie stycznia i lutego policjanci na podstawie zdobytych informacji rozpoczęli obserwację podejrzewanych osób o rozprowadzanie narkotyków. Podczas dochodzenia przesłuchano kilkadziesiąt osób. Pod koniec lutego zatrzymano 5 osób zamieszanych w narkotykowy interes.

Sprzedawali i udzielali

Podczas zatrzymania 20-letniego Krzysztofa S. znaleziono przy nim 9 tabletek extasy, ponad 4,5 g amfetaminy oraz około 13 g haszyszu i marihuany. — Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania, a także udzielania narkotyków dorosłym w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Działał od czerwca 2003 do lutego 2004 — mówi kom. Anna Kos, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. — Krzysztof S. przyznał się tylko do posiadania narkotyków. W ręce stróżów prawa wpadł też 20-letni Radosław K. Podejrzany jest o rozprowadzanie narkotyków wśród dorosłych, jak i nieletnich. Sprzedażą marihuany i amfetaminy, o łącznej ilości ponad 100 g, miał się zajmować od grudnia 2000 roku do końca 2003 roku. Podobny zarzut przedstawiono 19-letniemu Łukaszowi K. oraz 34-letniemu Piotrowi G. Ten ostatni swój narkotykowy handel miał ograniczać jedynie do osób dorosłych. Policjanci zatrzymali też 19-letniego Michała O. Podczas przeszukiwania lokalu, w którym mieszkał znaleziono kilka gram marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających.

To jeszcze nie koniec

— Ogólnie rzecz biorąc zatrzymani nie przyznali się do stawianych im zarzutów — mówi Leszek Gabriel, szef Prokuratury rejonowej w Braniewie. — W stosunku do Krzysztofa S., Radosława K., Piotra G. i Łukasza K. sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Wszystkim aresztowanym grozi więzienie do 10 lat. Łukaszowi K. i Radosławowi K. za udzielanie narkotyków nieletnim grozi kara pozbawienia wolności nie krótsza niż 3 lata.

Zdaniem przedstawicieli organów ścigania sprawa jest rozwojowa i będą dalsze zatrzymania.

Aleksandra Padyjasek

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

riki (niezweryfikowany)
i na co wam to
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Katastrofa
  • LSD-25
  • Metamfetamina

Chyba nikt nigdy czegoś takiego nie przeżył.

 

Godzina 16:00

Pojechaliśmy na jakiś stary opuszczony budynek. Każdy wali po szczurze około 100 MXE. Pizda niesamowita czułem się jak ćpuny w filmie. Na początku chciałem się przytulić do każdego kto był.

Godzina 17:00

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Park następnie moje mieszkanie

 

Dawka: 300 mg kodeiny (dwie paczki Thiocodinu) + sok z białego grapefruta

Doświadczenie: Marihuana, DXM, Kodeina, Alkohol, Alprazolam, Lorazepam

 

  • Etanol (alkohol)


Nazwa substancji: Extasy + Alko

Doświadczenie: MJ, hasz, extasy, grzybki, benzydamina, alko...

S&S: Ciepły czerwcowy dzień, imieniny babci na chacie

Efekty: Poniżej..


  • Muchomor czerwony