Dilerze nie wchodź do szkoły.

Policyjne psy przeszukują szkoły w Gdańsku.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/RMF

Odsłony

2268
Gdańsk: Antynarkotykowa akcja w szkołach

"Dilerze nie wchodź do szkoły" - pod takim hasłem rusza dziś w Gdańsku antynarkotykowa akcja straży miejskiej i granicznej. UFO, ekstazy, marihuana czy haszysz to tylko niektóre narkotyki, po które sięga dziś młodzież. Funkcjonariusze będą kontrolowali szkoły ze specjalnie szkolonymi psami. Do wszystkich gdańskich szkół zarówno podstawówek, gimnazjów jaki i zawodówek i licealnych przed dwoma tygodniami wysłano listy z informacją o akcji. Nie było w nich jednak żadnych terminów. Naloty mają być przeprowadzane z zaskoczenia. Według komendanta straży miejskiej Zbigniewa Sodola, psy mogą znaleźć zarówno popularną trawkę jak i amfetaminę w proszku czy tabletki ekstazy. Po wejściu do klasy pies będzie miał średnio półtorej minuty na przejście między ławkami. Gdy wyczuje cokolwiek, da znać opiekunowi - podrapie w podejrzane miejsce lub zaszczeka. Jeśli strażnicy znajdą narkotyk, to przed uczniem spotkanie z rodzicami i dyrektorem szkoły. W skrajnych przypadkach sprawa może trafić do sądu dla nieletnich. Akcja w gdańskich szkołach nie kończy się na tym jednym przeszukaniu, może trwać nawet dwa lata.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat

Witam


Chcialem sie podzielic moim przezyciem wywolanym aviomarinem.


nazwa substancji: aviomarin


poziom doswiadczenia uzytkownika: pierwszy raz w takiej ilosci (wczesniej tylko przed podroza)
  • Diazepam
  • Pierwszy raz

Dom, luźny dzień bez pracy, nieobecność żony. Humor taki sobie przez cały dzień, aż do momentu odebrania opakowania Relanium 20x5mg

W celu ostateczniego wyjścia z niepokojąco rozwijającego się uzależnienia się od kodeiny (dziwne, prawda? heroiniarz wjebuje się w kodę...) ograniczyłem dawki do jednej paczki Thiocodinu na parę dni, zamawiając Relanium. Rozplanowałem 20 tabletek na conajmniej dwa tygodnie z przerwami, do tego duży zapas difenhydraminy celem uśpienia się, jeśli najdzie mnie ochota na kodę.

18:00 - 1 tabletka 5mg diazepamu

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Wielki mętlik i wszechogarniający smutek w głowie po dość traumatycznych przeżyciach, które miały miejsce parę dni wcześniej. Żal i niemożliwość wybaczenia bliskim osobom pewnych czynów. Totalne załamanie, zagubienie i brak chęci do życia. Noc, łóżko we własnym pokoju. Ok. 2 tygodnie temu odstawiłem antydepresanty.

Ramy czasowe podane przeze mnie są umowne, ale zbytnio nie odbiegają od rzeczywistości.

  • Efedryna

Wczoraj, czyli 28-04-01, tzn w piątek ja wraz z trzema kumplami zaopatrzyliśmy się w tabletki tussipectu. Moi

kumple wzieli po dwie dabletki a ja trzy, zapiliśmy to pluszem energy. Po paru minutach zapodaliśmy jeszcze po

jednej tabletce no i oczywiście zapiliśmy pluszem. Po jakiś 30 minutach moich kumpli zaczeło już brać, po godzinie

byliśmy w barze. Tam wszystko poczło na maksa. Moich kumpli zaczeło coraz bardziej kręcić, a mnie nic, normalnie