Czy marihuana medyczna będzie w Polsce łatwiej dostępna?

Przedstawiciel hurtowni farmaceutycznej Can4Med zapewnia, że fuzja z Curaleaf Interantional pozwala na zapewnienie niezagrożonego przerwami łańcucha dostaw medycznej marihuany do Polski.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

farmacja.pl | redakcja mgr farm
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

47

Marihuana medyczna według danych zaprezentowanych w komunikacie przez Curaleaf International, zyskuje w Polsce znacznie na popularności. Według przedstawionych informacji, w naszym kraju medyczną marihuanę zażywa już 300 tysięcy osób. Szacunkowe dane podają, że w 2023 roku przełożyło się to na rozdysponowanie przez apteki ok. 3000 kilogramów suszu medycznego. Firma podaje także, że przypuszcza się, że do 2026 roku, liczba pacjentów korzystających z medycznej marihuany w Polsce, może wzrosnąć nawet do 1,3 miliona osób.

Przedstawiciel hurtowni farmaceutycznej Can4Med zapewnia, że fuzja z Curaleaf Interantional pozwala na zapewnienie niezagrożonego przerwami łańcucha dostaw medycznej marihuany do Polski. Dzięki temu ilość dostarczanej na polski rynek apteczny marihuany medycznej będzie wystarczająca do zaspokojenia potrzeb wszystkich pacjentów. Zdaniem przedstawiciela Can4Med, hurtownia będzie także przygotowana na ciągły wzrost tego zapotrzebowania w kolejnych latach.

W podobnym tonie o fuzji wypowiada się dyrektor generalny Curaleaf International. Uważa on, że dzięki temu nie tylko zwiększy się dostęp do wysokiej jakości produktów leczniczych na bazie konopi indyjskich. Połączenie z Can4Med, umożliwi temu producentowi także uzyskać silną pozycję na dynamicznym rynku farmaceutycznym. Przełoży się to tym samym na stałe poszerzanie listy oferowanych produktów leczniczych.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 6-APB
  • Bad trip

Set: Oczekiwałam euforii, empatii i intensywnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Sitting: impreza ze wszechobecną psychodelą , masa ludzi, silne bodźce dźwiękowe

 

 

 Przybyłam do obcego mi środowiska, w który miało odbyć się pewne wydarzenie. Miałam określone oczekiwania co do przeżyć, które miały stać się moim udziałem, ale rozczarowałam się koszmarnie.

Ok 21 przyjęłam 6apb,  a po jakiejś godzinie 25c-nbom. Oczekiwałam empatii, pięknych i inspirujących odczuć. Chciałam poszerzyć paletę emocji związanych z kontaktami międzyludzkimi. Wyszło zupełnie odwrotnie.

W drodze na imprezę

  • Inne
  • Przeżycie mistyczne

Podróż do lasu i spowrotem, a następnie łóżko. Pozytywne nastawienie, czekałem na to długo. Niestety pogoda niezbyt ładna, pochmurno i chłodno.

 

Słowem wstępu:

  • Lophophora williamsii (meskalina)


Podsumowanie
Czy trip zmienil mnie? Mysle, ze nie, aczkolwiek przypomnial

mi o sprawach ktore kiedys widzialem, ktore sa wazne, a o ktorych

zapomnialem. Warto jednak o tym wszystkim pamietac. Pozwolil mi

jednak odpowiedziec na rozne pytania, ktore zadawalem sobie do tej

pory, niestety odpowiedzi nie sa wcale przyjemne.
  • Pierwszy raz
  • Tramadol

zwyczajny wieczór, łożko, komputer

substancja - 600mg tramadolu z kapsułek tramalu, doustnie
s&s - zwyczajny wieczór, łożko, komputer
exp - z tramadolem to drugi raz, wcześniej był poltram, ale praktycznie nie zauważyłem jego działania.
data:2006