Cztery osoby aresztowane za przemyt kokainy

Cztery osoby zostały zatrzymane na wschodnim wybrzeży podczas załadowywania kokainy do luksusowych samochodów i autobusu rapowej piosenkarki.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1285

Policja przejeła ponad 200 funtów kokainy, 800 000 dolarów w gotówce oraz samochody marki Hummer, Mercedes - Benz, Cadillac i Rover Range. Gloria Velez - rapowa piosenkarka, była modelka i tancerka, która występowała w klipach Jay - Z, DMX i Ja Rule, nie została zatrzymana. Prokurator okręgowy Jeanine Pirro nie potwierdził jej współpracy z policją. Menedżer Valez, również nie udzielił żadnych wyjaśnień. Zatrzymani są oskarżeni o posiadanie narkotyków, grozi im do 5 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Powoje

Wiek: 18

Waga: 65kg

Doświadczenie: Alkohol, Marihuana, Haszysz, Mieszanki ziołowe(kilka razy i nigdy wiecej), Salvia Divinorum (1 raz)

Substancja: Ipomoea violacea "mexico", ok. 6-7g

Set & Settings: niedzielny wieczór, mój pokój, w nim na biurku komputer z dobrym nagłośnieniem :-D, stos książek, wygodny fotel i ja. Nastrój w porządku, od beztroski dzieliło mnie tylko przeczytanie streszczenia lektury, jednakże w głowie mojej zrodził się pomysł wypróbowania nasion wilca.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: Pan Piotr

Substancja: dxm 300mg + Salvia ekstrakt x20

Doświadczenie: MJ i dopalaczowe podróbki, LSD, dxm, klej i parę innych

To mój pierwszy Trip Raport, proszę o wyrozumiałość.

  • Dekstrometorfan
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Komenataz:
Dokument archiwalny z 2008r.  Było to moje pierwsze przeżycie z psychodelikami. Wcześniej próbowałem tylko marihuany i haszyszu. Zgodnie ze swoim postanowieniem do tej pory, pomimo upływu 3 lat, nie spróbowałem DXM po raz drugi. Skupiłem sie raczej a poznawaniu nowych substancji. Obecnie inaczej napisałbym ten trip raport, jednak zachowuje go w 100% orginalnym aby przedstawić moje młodzieńcze postrzeganie świata i rzeczywistości, które mi w tamtym okrsie towarzyszyło.

Kilka słów wstępu.

randomness