Częstochowscy dealerzy w areszcie.

Jeden z dealerów w Częstochowie złapany dzięki śledzeniu jego klienta.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Częstochowa, DS

Odsłony

1869
Częstochowscy policjanci zatrzymali czterech młodych ludzi zajmujących się handlem narkotykami. Funkcjonariusze podejrzewają, że są to członkowie większej grupy.

Zaczęło się w ubiegły piątek. Policyjni specjaliści od spraw narkotyków zatrzymali 16-letniego ucznia liceum, a wkrótce potem jego znajomych, 17- i 18-latka. Policja uważa, że zajmowali się handlem marihuaną i amfetaminą. Sprzedawali ją m.in. w szkołach. Był to towar wart co najmniej 2 tys. zł.

W poniedziałek wpadł kolejny 18-latek, również znajomy poprzednich, także uczeń liceum.

Komisarz Katarzyna Staciwa, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej: - Jeden z tej czwórki zatrzymany został na gorącym uczynku - mówi. - Policjanci weszli do jego mieszkania tuż za klientem, który chciał się u niego zaopatrzyć w narkotyk.

Najmłodszym z zatrzymanych zajmie się Sąd Rodzinny. Dwóch jego starszych kolegów zostało tymczasowo aresztowanych, wobec trzeciego zastosowano dozór policyjny.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Miłość i zaufanie, chęć przeżycia cudownych chwil bliskości i przygody z uwagi na miejsce w którym wszystko się odbyło. Ulice Zakopanego, Krupówki, zwłaszcza boczna uliczna i teren kościoła leżącego przy dolnym wejściu na deptak. Pub i długa droga na Kalatówki.

 

Intoksykacja

  • 4-ACO-DMT

Wiek: 20 lat, ~65kg masy.

Substancja: ~25mg 4-ACO-DMT doustnie.

Doświadczenie: etanol, nikotyna, kofeina, konopie, syntetyczne kanabinoidy, XTC, mefedron, LSD, 2C-E, 4-HO-DIPT, 4-ACO-DMT (20mg).

S&S: Ładny wrześniowy dzionek, słonko świeci.Drugi trip z 4-ACO-DMT. Tym razem 25mg, znaczna różnica w stosunku do 20mg. Efekty bardzo silne, godne polecenia.

  • Szałwia Wieszcza

Set & Setting: Samotne spotkanie ciepłym letnim popołudniem z ekstraktem Salvi 10x w swoim mieszkaniu, 2 buchy spalone zapalniczką żarową przez metalową lufkę.

Waga: 80kg

Wiek: 28lat

Doświadczenie: MJ,Gałka,Salvia,Kodeina,Benzo.

Działo się to 3 lata temu ale dokładnie pamiętam przebieg tej fazki.może dlatego że była pierwszą:]

0:00 Rozpakowanie dostarczonej przez kuriera przesyłki

+0:05 Załadowałem do lufki odrobiny (1/4 grama ) ekstraktu 10x Salvia

randomness