Częstochowscy dealerzy w areszcie.

Jeden z dealerów w Częstochowie złapany dzięki śledzeniu jego klienta.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Częstochowa, DS

Odsłony

1872
Częstochowscy policjanci zatrzymali czterech młodych ludzi zajmujących się handlem narkotykami. Funkcjonariusze podejrzewają, że są to członkowie większej grupy.

Zaczęło się w ubiegły piątek. Policyjni specjaliści od spraw narkotyków zatrzymali 16-letniego ucznia liceum, a wkrótce potem jego znajomych, 17- i 18-latka. Policja uważa, że zajmowali się handlem marihuaną i amfetaminą. Sprzedawali ją m.in. w szkołach. Był to towar wart co najmniej 2 tys. zł.

W poniedziałek wpadł kolejny 18-latek, również znajomy poprzednich, także uczeń liceum.

Komisarz Katarzyna Staciwa, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej: - Jeden z tej czwórki zatrzymany został na gorącym uczynku - mówi. - Policjanci weszli do jego mieszkania tuż za klientem, który chciał się u niego zaopatrzyć w narkotyk.

Najmłodszym z zatrzymanych zajmie się Sąd Rodzinny. Dwóch jego starszych kolegów zostało tymczasowo aresztowanych, wobec trzeciego zastosowano dozór policyjny.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-P

Wiek i doświadczenie: 24; marihuana, dxm, benzydamina, gałka, amfetamina, metkatynon, mefedron, 2c-e, 4-ho-met, 4-aco-dmt, 2c-p, metylon, butylonWaga: ok 105 kgSubstancja i dawkowanie: 16.5mg 2c-p (roztwór alkoholowy); T+ 0- 14 mg

T+ 5h- 2.5 mgSet & Settings: ciepły czerwcowy dzień, który miał zostać umilony synestetycznym terrorem. Towarzyszyła mi dziewczyna (trzeźwa)
 • N2O (gaz rozweselający)

Postanowiłem spróbować na sobie jak działa podtlenek azotu

(N2O). Zastanawiałem się nad sensem próby, bo nie wiem do czego

porównywać (trawa, grzyby, kwas itd. - to nadal dla mnie

nieznane). Uzyskałem go z pojemnika z bitą śmietaną firmy

Oetker (ok. 4zł), która od południa stała w lodówce (trzeba

schłodzić).

Podtlenek azotu jest gazem, więc chcąc go uzyskać trzeba

postępować w pewien określony sposób. Do dużej szklanki z wodą

na dno włożyłem spinacz od prania (obciążony ciężarkami

 • Benzydamina

Doświadczenie : Alkohol,marihuana,haszysz,lsd,extasy,(met)amfetamina,efedryna,DXM,benzodiazepiny


Set&setting: 8 rano, wolna chata do 16,chęć przeżycia czegoś nowego, a zarazem groza
    Ten dzionek zapowiadal się wyjatkowo.W przeddzien tego zajścia będąc na dropsie postanowilem ze wybadam coś nowego, a że benzia jest tania i dobra jak słyszałem zdecydowałem się właśnie na nią.


    • Ayahuasca
    • DMT
    • Przeżycie mistyczne

    3 miesiące temu wziąłem udział, poza granicami Polski, w ceremonialnym przyjęciu świętego wywaru - Ayahuaski. Przygotowania do tego wydarzenia powziąłem jednak już na długi czas przed i jest to element, moim zdaniem, nie do pominięcia w trip reporcie. Jak się potem okazało wszystko to miało mieć znaczenie podczas owego pamiętnego wieczora. Zacząłem przede wszystkim od diety, a zwłaszcza od odstawienia produktów mięsnych już 2 tygodnie przed (to zostało mi do dzisiaj i już się nie zmieni ;).

    randomness