REKLAMA
Częstochowa: Siedmiu oskarżonych o handel marihuaną

Posiedzi siedmiu młodych mężczyzn, którym udowodniono sprzedaż "tysięcy porcji marihuany".

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

2822
Częstochowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia wobec siedmiu mieszkańców tego miasta handlujących marihuaną. Ósmy, podejrzewany o przemyt narkotyków do Polski, jest poszukiwany przez policję.

Jak poinformował Romuald Basiński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, sieć dilerów narkotykowych ustalono dzięki operacyjnej pracy policji. Zatrzymano łącznie siedmiu młodych mężczyzn, którym udowodniono sprzedaż "tysięcy porcji marihuany" w latach 1999-2000.

Trzej oskarżeni czekają na rozprawę sądową w areszcie, pozostałych objęto dozorem policyjnym. Poszukiwany jest ósmy członek przestępczej grupy, podejrzewany o przemycanie do Polski marihuany i haszyszu. Miał on innym dostarczać narkotyki. Mężczyzna ten ukrywa się, ale jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu, ponieważ jego personalia zostały ustalone.

Większość oskarżonych przyznała się do winy. Grozi im do 10 lat więzienia. Dwaj spośród oskarżonych, którym zarzuca się sprzedaż narkotyków dzieciom, mogą trafić do więzienia nawet na 15 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna

Set & Setting: dom, lato, ciepło, nudno, leniwie

Doświadczenie: alkohol (kilka litrów tygodniowo), MJ tylko 2 razy, czyli 0 doświadczenia.

BMI: 21.

Ranek: dokonanie zakupu (długi, 45 min spacer z rana na otrzeźwienie ze snu)

9:05 Pierwsza dawka - 1/3 buteleczki popite energy drinem

9:10 jeszcze łyk i trochę energy drina

  • Tramadol
  • 25I-NBOMe
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Sylwester, działka, noc, bliscy znajomi. Nastawienie świetne - każdy liczył na kolorową noc sylwestrową, wśród bliskich osób.

To był koniec 2017 roku. Plany na tego skurwiałego sylwestra rysowały się już pół roku wcześniej - miało być legitne elesde, szampan i blanty podczas podziwiania fajerwerków i przebywania w grupie najlepszych z najlepszych. Osoba, która organizowała cały materiał to jebany kłamca i bajkopisarz, zamiast cudownego, bezpiecznego kwacha, zaserwował nam pierdolone nBomby. W bibie brało udział tylko 5 osób wraz ze mną - dwie dupy i trzech typów lubiących przypierdolić w melanż.

Czas start!

  • Marihuana
  • Tripraport

Siedzę z dziewczyną w pokoju i stwierdzam, że to chyba najciekawsze rozwiązanie niedzieli.

To nie miało sensu co ja powiedziałem.
T0= 20:46

Do T + 30 min przestrzeń u skraju mojego pola widzenia uległa znacznemu rozciągnięciu, nic więcej szczególnego prócz głupawki się nie wydarzyło. Aż do teraz.