Częstochowa: Siedmiu oskarżonych o handel marihuaną

Posiedzi siedmiu młodych mężczyzn, którym udowodniono sprzedaż "tysięcy porcji marihuany".

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP

Odsłony

2828
Częstochowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia wobec siedmiu mieszkańców tego miasta handlujących marihuaną. Ósmy, podejrzewany o przemyt narkotyków do Polski, jest poszukiwany przez policję.

Jak poinformował Romuald Basiński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, sieć dilerów narkotykowych ustalono dzięki operacyjnej pracy policji. Zatrzymano łącznie siedmiu młodych mężczyzn, którym udowodniono sprzedaż "tysięcy porcji marihuany" w latach 1999-2000.

Trzej oskarżeni czekają na rozprawę sądową w areszcie, pozostałych objęto dozorem policyjnym. Poszukiwany jest ósmy członek przestępczej grupy, podejrzewany o przemycanie do Polski marihuany i haszyszu. Miał on innym dostarczać narkotyki. Mężczyzna ten ukrywa się, ale jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu, ponieważ jego personalia zostały ustalone.

Większość oskarżonych przyznała się do winy. Grozi im do 10 lat więzienia. Dwaj spośród oskarżonych, którym zarzuca się sprzedaż narkotyków dzieciom, mogą trafić do więzienia nawet na 15 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inhalanty

nazwa substancji: klej butapren


poziom: dxm, benzydamina, inhalanty, thc


dawka: wziewnie ;-)


efekty: róznorodne


zmiana: spora, zmiana duchowa


poprzednie: kazde inne

  • Amfetamina
  • Miks

Nastawienie psychiczne było bardzo dobre, bardzo jarałem sie tą imprezą(klub) Amfetamina działala już pare godzin przed imprezą jednak największa bania zaczęła sie około godzine po łyknięciu piguły Zioło palone w drodze do klubu, przed wejściem do klubu i pare razy jak wychodziłem do auta na wąsa złapałem pare buchów

A więc nie będę pisał co działo sie przed imprezą bo nie ma to większego sensu, alkoholu nie czułem wcale, byłem lekko zjarany ale najbardziej naćpany. Dostalem pigule (monster energy ciemno zielony z tego co pamiętam) łykam no i vixa.

Pierwsze efekty odczułem odziwo po jakichś 10-15 minutach. Nie nosiło mnie do muzyki jednak światła były o wiele bardziej intensywniejsze

Po 30 minutach klasycznie skacze tańcze poce sie, czuje że szczęka lata mi na wszystkie strony jak nigdy dotąd, światła zrobiły sie tak intensywne że zacząłem widzieć tak jakby klatkami

  • Pierwszy raz
  • Zolpidem

Nastawienie bardzo pozytywne, duża ciekawość, pusty dom wieczorem, delikatne oświetlenie.

Godzina 16, poniedziałek po pracy. Będąc bardzo ciekawym znalezionej niedawno w internecie substancji, wybrałem się do lekarza po coś na moje (poniekąd prawdziwe) "problemy ze snem". Pierwszy w kolejce, wchodze do lekarza, mówię co trzeba (nie mogę spać, nie pomagają ziółka, budzę się w nocy po kilka razy) i dostaję receptę. Kilka minut później jadę do domu z paczką 20 tabletek upragnionego "Nasenu". To była moja druga wizyta u lekarza, za pierwszym razem dostałem hydroksyzynę, która nie sprawdziła się ani nasennie ani rekreacyjnie.

  • Benzydamina

nazwa substancji : benzydamina


poziom doświadczenia : pierwszy raz


dawka, metoda zażycia : 1 gram ; doustnie


"set & setting" : dom, pod wieczor


efekty : haluny, smugi swiatla


czy dane doświadczenie... : inaczej patrze na srodki do plukania pochwy ;>

randomness