Czesi coraz więcej wydają na narkotyki

Wg oficjalnych danych, roczne zużycie heroiny w Czechach wynosi ponad 5 ton, a marihuany i haszyszu 25 ton.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

2289
Czesi coraz więcej wydają na narkotyki

Czesi wydają na narkotyki coraz więcej pieniędzy. Według danych Czeskiego Urzędu Statystycznego, każdego roku jest to suma wynosząca 15 mld koron, czyli około 430 mln dolarów.
Według szefa rządowej Komisji Antynarkotykowej - Josefa Radimeckiego, sytuacja jest alarmująca.
Większa część z narkotykowych pieniędzy - zdaniem czeskiej policji - przekazywana jest producentom, którzy powiązani są z osobami stojącymi na czele grup światowego terroryzmu.
Szef specjalnej jednostki do walki z narkotykami - Jirzi Komorous twierdzi, że Afganistan jest największym dostawcą narkotyków i surowców do ich produkcji, które znalazły się na czeskim rynku. Podkreślił, że ich przerzut do Europy organizowany jest przy udziale mafii rosyjskiej.
Według oficjalnych danych, roczne zużycie heroiny w Czechach wynosi ponad 5 ton, a marihuany i haszyszu aż 25 ton. Specjaliści oceniają, że za pieniądze wydane przez czeskich narkomanów można by wybudować i w pełni wyposażyć szpital średniej wielkości.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Anadenathera peregrina

Anadenanthera Columbrina

Wstęp


  • Metadon
  • Pozytywne przeżycie

pierwszy strzał ławeczka na Nowym Świecie w Warszawie potem łyk z krwią ze strzykawki jakieś 10 min później, drugie strzelanie mieszkanie wieloletniego opiatowca gdzieś w ciemnej części Warszawskiej pragi

Najpierw chcę dodać kilka słów od siebie, jest to ważny tripraport dla minie, ponieważ jest pierwszy. Od bardzo dawna chciałem napisać tutaj cokolwiek, miałem wiele pomysłów, ale albo nie chciało mi się pisać, albo nie byłem gotowy, albo miałem za mało doświadczenia. Nie traktuję tego tripraportu jako taki oficjalny spod mojego pióra, raczej chcę zobaczyć czy wgl moje wypociny do czegokolwiek się nadają, bo no opisuję tutaj, raczej substancję, której nie chciałbym dać zaszczytu, tej pierwszej opisanej w prawdziwym triprapocie. 

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Gotowa na nowe przeżycia, kompletnie rozluźniona, oczekiwałam wrażeń sama w swoim łóżku.

Moja przygoda z narkotykami trwa już kilka miesięcy, być może dziwnie to zabrzmi, ale bardzo lubię ćpać sama w nocy. Nie muszę się wtedy obawiać kaca moralnego związanego z moim zachowaniem, każdy objaw zażycia substancji czuję bardzo dokładnie i potrafię się na nim skupić. Z kolei w towarzystwie, nie zwracam uwagi na szczegóły mojej fazy i czuję tylko, że mi przyjemnie. Kupiłam jedną niebieską tabletkę o nazwie punisher. Kilka osób ostrzegało mnie, że jest mocna, ale nie przejmowałam się tym bo jej degustacja miała odbyć się samotnie w domu.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - DXM

poziom doświadczenia użytkownika - DXM, MJ, efedryna i parę innych...


dawka, metoda zażycia - 450 mg -tussidex (doustnie:))


"set & setting" - Luz na twarzy :) / dom, pozny wieczor, starzy w drugim pokoju.