Czersk: kilkaset działek nie trafi do sprzedaży

Około 400 gram narkotyków i środków odurzających zabezpieczyli policjanci z Komisariatu Policji w Czersku. Ukryte były na posesjach kilku mieszkańców z gminy Czersk.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Gdańsku

Grafika

Odsłony

565

Około 400 gram narkotyków i środków odurzających zabezpieczyli policjanci z Komisariatu Policji w Czersku. Ukryte były na posesjach kilku mieszkańców z gminy Czersk. W związku z ich posiadaniem funkcjonariusze zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 19-29 lat. Za posiadanie i handel narkotykami wszyscy odpowiedzą przed sądem. Wobec wszystkich zatrzymanych podejrzanych sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu . Nad sprawą wspólnie z chojnicką prokuraturą pracują czerscy policjanci.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku od jakiegoś czasu podejrzewali, że grupa mieszkańców z gminy Czersk może mieć związek z handlem narkotykami. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się w minionym tygodniu. W toku podjętych działań, na posesjach u podejrzewanych, funkcjonariusze znaleźli łącznie około 400 gram marihuany i innych środków odurzających, a także woreczki strunowe, młynki oraz wagi mogące służyć do porcjowania narkotyków. Część znalezionych narkotyków była ukryta w specjalnie przygotowanych skrytkach. Zabezpieczono również w znacznej kwocie środki finansowe, które prawdopodobnie pochodzą z przestępczej działalności. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali pięciu mieszkańców z gminy Czersk. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni byli ze sobą powiązani i szacują, że łączna wartość zabezpieczonych narkotyków to około 17 tys. złotych.

Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Wobec pięciu mężczyzn, którym śledczy zarzucają posiadanie znacznej ilości oraz handel narkotykami, na wniosek policjantów i chojnickiej prokuratury, sąd zastosował trzymiesięczny areszt.

Za posiadanie znacznej ilości oraz za wprowadzanie do obrotu narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dalsze okoliczności sprawy i nie wykluczają dalszych zatrzymań. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Ostatni (niezweryfikowany)
Wesoła Gmina
Zajawki z NeuroGroove
  • GBL (gamma-Butyrolakton)

HBW (LSA) + GBL + Szałwia

Dawka: 5 nasion, 2 + 1,5 ml, 0,2 ekstraktu x5 + 0,7g suszu

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Moje: GBL - dużo razy, LSA - kilka razy, Szałwia - dużo razy; Koleżanki: GBL - trzeci raz.


  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Morfina
  • Oksykodon
  • Retrospekcja

Własny pokój

Przygodę z substancjami zacząłem właściwie od kodeiny. Zachłyśnięty kulturą Amerykańską i podekscytowany opisem efektów przez użytkowników, spróbowałem 150mg tejże. Oczywiście nic nie poczułem - za drugim i trzecim razem też, więc stwierdziłem, że dam sobie spokój. Moją uwagę przyciągnęły następnie psychodeliki, nieco później dysocjanty.

  • Marihuana

Doświadczenie: marihuana, haszysz, extasy, amfetamina, grzybki halucynogenne, benzydamina, kodeina.
Dawka: 5 pigul (smerfy) doustnie.
Set&Setting: dobrej jakości impreza techno w średniej wielkości klubie.

  • Marihuana
  • Problemy zdrowotne

Pozytywne, swój pokój.

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że jestem świadomy ogromu raportów na temat marihuany, jednak, to czym chciałem się podzielić nurtuje mnie od długiego czasu (wydarzyło się to ponad rok temu). 

randomness