Chińska policja zwerbowała oddział wiewiórek do szukania narkotyków

Chińskie miasto wzmocniło swoje siły policyjne o nowy oddział wiewiórek węszących narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

61

Chińskie miasto wzmocniło swoje siły policyjne o nowy oddział wiewiórek węszących narkotyki.

Brygada psów policyjnych w mieście Chongqing w południowo-zachodnich Chinach ma teraz nowy pododdział sześciu rudych wiewiórek, które pomagają im wykrywać narkotyki w zakamarkach magazynów.

W nagraniu video opublikowanym przez chińskie media People’s Daily widoczne są wiewiórki, które drapią pudełka i wspinają się po różnych przedmiotach. Wiewiórki przemykają między pudełkami i pojemnikami o podobnych rozmiarach i kolorach, po czym zatrzymują się, by je powąchać.

Policja z Chongqing powiedziała w rozmowie z The Paper , że wiewiórki są małe i zwinne oraz potrafią przeszukiwać małe przestrzenie w magazynach, do których psy nie mają dostępu. Wiewiórki zostały przeszkolone w używaniu pazurów do drapania pudełek, aby zaalarmować swoich opiekunów, jeśli wykryją narkotyki, powiedziała policja.

W rozmowie z Global Times, Yin Jin – policyjny treser psów wyznaczony do szkolenia drużyny wiewiórek – powiedział, że program szkoleniowy opracowany dla wiewiórek w Chongqing może być również wykorzystywany do szkolenia innych zwierząt w zakresie wykrywania narkotyków.

Chiny mają politykę zerowej tolerancji dla używania narkotyków i handlu narkotykami. W 2021 roku rzecznik chińskiej ambasady nazwał narkotyki „wspólnym wrogiem ludzkości”.

Chińskie wiewiórki wąchające narkotyki mogą być pierwszymi w swoim rodzaju. Ale zwierzęta i owady inne niż psy były również wykorzystywane do wykrywania niebezpiecznych substancji, takich jak materiały wybuchowe.

W 2002 roku Pentagon poparł projekt wykorzystania pszczół do wykrywania bomb. W międzyczasie Kambodża wyszkoliła szczury, aby pomóc zespołom saperów w przeszukiwaniu pól minowych w poszukiwaniu zakopanych materiałów wybuchowych.

Nie jest jasne, czy policja w Chongqing zamierza zwiększyć liczbę wiewiórek węszących narkotyki. Nie jest również jasne, jak często oddział wiewiórek będzie używany do wykrywania nielegalnych substancji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

nazwa substancji ===-->> Mary Jane_&_ects

Poziom doświadczenia|Księżniczka|......ziółka , pixy :D kilka razy feta

|L()RD|......ziółka , pixy :D kiedys wiele przygod z feta, Dmx 3 razyGodzina 19.30


  • 4-HO-MET
  • Retrospekcja

wakacyjny wyjazd, pozytywne nastawienie, w otoczeniu przyjaciół, lasy i polany

Fuck the Club! - czyli gdzie zaprowadził mnie maHOMET..

 

  • Gałka muszkatołowa

Przeczytałem na waszej stronie o gałce muszkatołowej i jej działaniu. Pomyślałem, że warto wypróbować jej działanie na sobie.


  • 4-ACO-DMT

Spokój, żadnych negatywnych zdarzeń poprzedzających doświadczenia.

 

 

                                                      Sobotnie popołudnie. Nic nadzwyczajnego. Jak co tydzień tamtymi czasy postanowiliśmy umilić sobie weekend psychodelikiem. Ulubiona substancja, zarówno moja jak i jej. Szybkie odmierzenie, bach do szklanki. Zamieszane, wypite, przepłukane, przepite. Mimo tego, że doskonale wiemy czego się spodziewać zawsze pojawia się jakaś niepewność. Możliwości tych środków są niesamowite, potrafią poważnie zaskoczyć niejednego użytkownika.

randomness