REKLAMA
Chińczycy przywieźli do Australii biustonosze z metamfetaminą o wartości miliarda dolarów

Według ministra sprawiedliwości Michaela Keenana jest to największa partia narkotyków, jaka kiedykolwiek została przechwycona w historii kraju.

W Sydney policja przechwyciła dużą partię metamfetaminy od obywatela Chin i trzech obywateli Hong Kongu. Jak informuje w poniedziałek 15 lutego BBC News wartość 720 litrów narkotyku (on znajdował się w stanie ciekłym) szacuje się na miliard dolarów australijskich (około 700 milionów dolarów amerykańskich).

Chiny to nie tylko jedna ze światowych „fabryk narkotykowych”, ale także duży konsument syntetycznych narkotyków.

Według australijskich władz zakazane substancje zostały przetransportowane do kraju z Hong Kongu w wypełnionych cieczą kapsułkach ukrytych w biustonoszach. Według ministra sprawiedliwości Michaela Keenana jest to największa partia narkotyków, jaka kiedykolwiek została przechwycona w historii kraju.

Z tej objętości, powiedział szef resortu, można byłoby przygotować 3,6 miliona działek. Z ich sprzedaży dilerzy mogliby zarobić 1,26 mld dolarów amerykańskich, powiedział Keenan. Policja zaznacza, że z płynu można uzyskać około 500 kg krystalicznej metamfetaminy.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-DiPT

Nazwa chemiczna: 5-Metoksy-Diisopropyltryptamina; 3-[2-(diisopropylamino)etyl]-5-metoksyindol

5-MeO-DiPT jest psychoaktywną tryptaminą, którą odkrył Alexander Shulgin około 1980 roku. Od 1990 roku, zaczęła się jej sprzedaż przez wytwórnie chemiczne tzw.\'szarej strefy\'. Obecnie jest najbardziej rozpowszechnioną syntetyczną tryptaminą używaną do celów rekreacyjnych.

Slang: "Foxy Methoxy"; "Foxy"

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Nie bałem się kwasu. Okoliczności były piękne, pogoda sprzyjała, towarzystwo tylko jednej skwaszonej osoby.

Vitam, z góry narzucmy mi imię Maciek a mojej dziewczynie Wioletta. Tak więc postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę, taką psychodeliczna, planowaliśmy to od dawna a jednak ona miala z tym styczność 1szy raz, ja trzeci ale po ponad rocznym detoxie, nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Nie uważam siebie za doświadczonego w psychodelikach. Same kartony które mieliśmy to byly hoffmany, ona miala takie piękne słoneczko, ja trójkąt illuminati, świetne blottery i nawet one miały te symboliczne znaczenie.. :)

  • Katastrofa
  • Powój hawajski

Kompletny nieogar, zmęczenie, brak konkretnie ustalonego miejsca, w którym można by przeżywać podróż. Lekka niepewność połączona z ciekawością (i bezmyślnością oraz brakiem umiejętności planowania...). Otoczenie zmieniało się podczas podróży i nie było to z pewnością przyjemne, tułaliśmy się z miejsca na miejsce w poszukiwaniu dogodnego miejsca dla ćpunków.

Dobra, przełamię się wreszcie i napiszę może trochę o moich własnych przeżyciach oraz przemyśleniach po spożyciu około 10 g powoju od firmy Rekwiat z kumplem (również 10 g).

  • Bad trip
  • Szałwia Wieszcza

Chyba dobre

Zastanawiałem się- jak to będzie?

Spodziewałem się mniej więcej czegoś w stylu DXM x100

Ale srogo się myliłem.

Oczekiwanie podniecało mnie niemiłosiernie. Dzięki pewnemu człowiekowi (świat niech Ci błogosławi :D) paczka z Divinorum gnała do mnie kurierem. Dzisiaj zadzwonił około godziny dwunastej, że zaraz będzie. To był dla mnie Święty Graal.

randomness