REKLAMA
Chińczycy przywieźli do Australii biustonosze z metamfetaminą o wartości miliarda dolarów

Według ministra sprawiedliwości Michaela Keenana jest to największa partia narkotyków, jaka kiedykolwiek została przechwycona w historii kraju.

W Sydney policja przechwyciła dużą partię metamfetaminy od obywatela Chin i trzech obywateli Hong Kongu. Jak informuje w poniedziałek 15 lutego BBC News wartość 720 litrów narkotyku (on znajdował się w stanie ciekłym) szacuje się na miliard dolarów australijskich (około 700 milionów dolarów amerykańskich).

Chiny to nie tylko jedna ze światowych „fabryk narkotykowych”, ale także duży konsument syntetycznych narkotyków.

Według australijskich władz zakazane substancje zostały przetransportowane do kraju z Hong Kongu w wypełnionych cieczą kapsułkach ukrytych w biustonoszach. Według ministra sprawiedliwości Michaela Keenana jest to największa partia narkotyków, jaka kiedykolwiek została przechwycona w historii kraju.

Z tej objętości, powiedział szef resortu, można byłoby przygotować 3,6 miliona działek. Z ich sprzedaży dilerzy mogliby zarobić 1,26 mld dolarów amerykańskich, powiedział Keenan. Policja zaznacza, że z płynu można uzyskać około 500 kg krystalicznej metamfetaminy.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Tripraport

W eksperymencie biorą udział: Dwie osoby i roślina.
Oto ich krótka charakterystyka:
1. Mój przyjaciel [MP]: 18-sto letni mężczyzna z dużym doświadczeniem z psychodelikami. Czujący sympatię do marihuany, nieprzepadający za alkoholem.
2. Ja [Ja]: 19-sto letni mężczyzna czującym sympatię do alkoholu i jak do tej pory nieprzepadający za marihuaną.
3. Roślina - ponad 7 gram Marihuany w postaci trzech dużych, pięknie pachnących, błyszczących pod światło topków. Grzechem było zapakowanie ich w foliowy pakiet.

  • Marihuana

Pewnego pieknego wieczoru w ostatni dzien szkoly zaraz przed feriami

(godzina okolo 16, bylo ciemno) z kolegami postanowilismy troche

poswietowac. Troche sie balem bo bylem ostatnio mocno chory, antybiotyk

skonczylem brac 3 dni przed (nie pamietam co to bylo) i slyszalem ze

mieszanka antybiotyk + alkohol (najczesciej ) = nie wydolnosc serca,

lub tez brak przytomnosci.


Mimo to poszlismy w nasze ulubione miejsce, opuszczony dom dzialkowy ,

  • Marihuana

pisało sie tutaj o różnych rodzajach fazy na MJ(wideo,teleport itp) to ja opisze moje fazowanie (zaznaczam że zioła sama natura-zero chemi) w ogóle na mnie MJ działa raczej z opóźnieniem(kilka minut) i pierwsze oznaki nadchoszącego sklepania to lekkie zaburzenia obrazu(coś strobopodobnego), i zaraz później zajebiste kolory i śmiech.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Wszystko co istotne jest w raporcie.

Wróciwszy do domu z woreczkiem piguł miałem przeczucie, że ta noc nie skończy się tak jak większośc znich. Moja bezsenność i naprechowanie nie chciały na to pozwolić. Pomimo tego poszedłem spać a myśli o tripie odłożyłem na weekend.

23;20

randomness