Celnicy przechwycili heroinę wartą 12 mln zł

60 kilogramów heroiny o wartości 12 mln zł przechwycili celnicy na przejściu granicznym w Medyce (Podkarpackie) - poinformowała w niedzielę rzeczniczka Izby Celnej w Przemyślu Małgorzata Eisenberger-Blacharska.

Koka

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

955
60 kilogramów heroiny o wartości 12 mln zł przechwycili celnicy na przejściu granicznym w Medyce (Podkarpackie) - poinformowała w niedzielę rzeczniczka Izby Celnej w Przemyślu Małgorzata Eisenberger-Blacharska. To jedna z największych prób przemytu heroiny na tym przejściu granicznym. Jak wyjaśniła Eisenberger-Blacharska, w sobotę po południu celnicy zatrzymali do szczegółowej kontroli samochód osobowy peugeot, którym podróżowało dwóch obywateli Holandii. Uwagę funkcjonariuszy zwróciła zbyt mała powierzchnia bagażnika. Okazało się, że narkotyki znajdowały się w specjalnie skonstruowanym schowku pod dnem bagażnika. Rzeczniczka poinformowała, że na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, którzy zabezpieczyli narkotyk i zatrzymali obcokrajowców. Jak dodała, za przemyt tak dużej ilości heroiny grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. Wcześniej o przemycie poinformował portal internetowy dziennik.pl.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Dobże chuą tak! U nich niecha tego ćpać to do nas przywoża to ścierwo! Co nie znacyz,ze nie wyobrażąm sobie jaka ta baia jest wyjebista ;-)
POLAKOV (niezweryfikowany)
strach sie wypowiadac ale widzicie to d^_^b
Anonim (niezweryfikowany)
no to sie ćpuny posrają
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Pozytywne przeżycie

Świeże powietrze, ruiny kościoła

Start +00
Rozrabiam 50mg 2c-d w 500ml wody. Po pierwszym łyku już wiem, że użycie tak dużej ilości rozpuszczalnika było niewybaczalnym błędem. Eliksir jest straszliwie gorzki. Wykrzywia mi twarz i przyprawia mnie o mdłości.

Start +15.
Strasznie mi niedobrze. Musze się powstrzymywać, żeby nie zwymiotować przyjętej cieczy. Przez chwilę miałem wrażenie, że coś zaczynało się dziać, jednak było to bardzo subtelne uczucie.

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dobre, to już n-ty raz z mxe. Wszystko odbywa się w moim mieszkaniu wraz ze współlokatorami, także pod wpływem. Nie odgrywają oni jednak roli.

Pozwoliłem sobie zaniedbać standardowe cechy tripraporu. Czasu i tak nie czułem. Opowiadanie.

 

  • Inne
  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Słoneczny dzień nad Wartą, a potem spokojny wieczór w domu, towarzystwa brak, stan psychofizyczny - średnio na jeża.

Dziękuję losowi za mój rozregulowany kompas wewnętrzny, który do spółki z paloną metoksetaminą w formie wolnej zasady pozwolił mi się zgubić na nadwarciańskich mokradłach. Wystarczyło wziąć jeden zakręt w prawo tam, gdzie zawsze chodziłam w lewo, i przestraszyć się człowieka, który przestraszył się, że mogę mu ukraść rower rzucony w krzaki koło wiaduktu i zabrany w krótkim czasie po tym, jak przeszłam obok niego szybkim krokiem, bo byłam wystraszona i nie patrzyłam zbytnio na ścieżkę.

  • Muchomor czerwony

Set & Setting: Las (muchomorowy) nocą. Szałas szamański ognisko. Wesoły nastrój. Jesienna ciepła noc.

Cel: odkrycie lasu jako pierwotnego domu i lepsze zapoznanie mocy A.M.

Dawkowanie: 5 Dobrze wysuszonych kapeluszy. Najpierw w piekarniku a potem na kaloryferze.

Doświadczenie: Alkohol, MJ, Muchomor Czerwony, Psilocybe Cubensis, Psilocybe Semilanceata, Salvia Divinorum

Wiek: 18 lat :)

randomness