Celnicy przechwycili heroinę wartą 12 mln zł

60 kilogramów heroiny o wartości 12 mln zł przechwycili celnicy na przejściu granicznym w Medyce (Podkarpackie) - poinformowała w niedzielę rzeczniczka Izby Celnej w Przemyślu Małgorzata Eisenberger-Blacharska.

Koka

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

953
60 kilogramów heroiny o wartości 12 mln zł przechwycili celnicy na przejściu granicznym w Medyce (Podkarpackie) - poinformowała w niedzielę rzeczniczka Izby Celnej w Przemyślu Małgorzata Eisenberger-Blacharska. To jedna z największych prób przemytu heroiny na tym przejściu granicznym. Jak wyjaśniła Eisenberger-Blacharska, w sobotę po południu celnicy zatrzymali do szczegółowej kontroli samochód osobowy peugeot, którym podróżowało dwóch obywateli Holandii. Uwagę funkcjonariuszy zwróciła zbyt mała powierzchnia bagażnika. Okazało się, że narkotyki znajdowały się w specjalnie skonstruowanym schowku pod dnem bagażnika. Rzeczniczka poinformowała, że na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, którzy zabezpieczyli narkotyk i zatrzymali obcokrajowców. Jak dodała, za przemyt tak dużej ilości heroiny grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. Wcześniej o przemycie poinformował portal internetowy dziennik.pl.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Dobże chuą tak! U nich niecha tego ćpać to do nas przywoża to ścierwo! Co nie znacyz,ze nie wyobrażąm sobie jaka ta baia jest wyjebista ;-)
POLAKOV (niezweryfikowany)
strach sie wypowiadac ale widzicie to d^_^b
Anonim (niezweryfikowany)
no to sie ćpuny posrają
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina

Wieczór/noc w domu, ojciec twardo spał, matka w osobnym pomieszczeniu przed komputerem

Prolog

  • Kodeina
  • Tripraport

Rano zły humor ale na wieczorek postanowiłam go sobie poprawić , domek , czas spędzam w łóżku przed laptopem

Zacznijmy od tego, że uwielbiam próbować ciągle czegoś nowego. Dziś padło na Kodeinę. Ogólnie skąd pomysł? Moja koleżanka podsunęła temat o lekach bez recepty. Poczytałam bardzo dużo i juz dwa dni później w mojej torebce znajadowały się 2 opakowania Thiocodinu - razem 30 tabletek. Z tego co pamiętam opakowanie  z 20 tab. kosztowało około 16 zł a to z 10 - około 8 zł. Powiem szczerzę, że nie łatwo było zdobyć Thiocodin, ponieważ od 1 Lipca wyszło zarządzenie które nie pozwala kupić leków takich jak Thiocodin, Acodin, Antidol 15 itp.

  • LSD-25


święta były u mnie w domu wyjątkowo skopane, apatia ogarniająca wszystkich i

wielka złość mamy na nas i cały świat. ale pojawiła się perspektywa $$ i

decyzja zapadła - Psychedeliczna Pasterka, transowa impreza. na zewnątrz

mokro (co to za święta bez śniegu???), pełnia... mhmm, to jest ten dzień!

dojechałem do klubu około 23 zaopatrzony w pół hoffmana i pół roleksa

(mdma), poszukałem niesamowitego znajomego który już zjadł hoffmana i po

  • Kannabinoidy
  • Marihuana
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Przeżycie mistyczne

Ogólnie było pozytywnie sytuacja miała miejsce w Niemczech... Spotkanie z kumplami ja i dwóch kolegów, w mieście w którym byłem pierwszy raz także wszystko było nowe. Byłem trochę nie wyspany i po dwóch piwach. To był trochę spontan nie mieliśmy jarania ale mieliśmy ochotę zapalić...

 Ogólnie mówiąc nie nazwałbym tego badtripem choć z punktu widzenia moich znajomych tak to wyglądało.

to było raczej jak „sen” ...

Było to 2 dni temu także sytuacja jest świeża.

Mieszkam od kilku lat w Niemczech... zgadałem się z kolegą że pojedziemy odwiedzić znajomego do Norymberg tj. około 220 km od nas. 

Mieliśmy ogarnąć jakieś palenie ale się nie udało, także pojechaliśmy bez.

Jak byliśmy już na miejscu około 12:30 w południe w Norymbergi

randomness