CBŚP przechwyciło amfetaminę śląskich pseudokibiców

8 kg amfetaminy przejęli policjanci CBŚP w Świętochłowicach. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że osoby związane ze środowiskiem śląskich pseudokibiców przygotowują się do transakcji i zatrzymali handlarza narkotyków oraz jego klienta.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
Darth

Odsłony

224

8 kg amfetaminy przejęli policjanci CBŚP w Świętochłowicach. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że osoby związane ze środowiskiem śląskich pseudokibiców przygotowują się do transakcji i zatrzymali handlarza narkotyków oraz jego klienta.

Policjanci chełmskiego CBŚP ustalili, że w Świętochłowicach dojdzie do sprzedaży pewnej partii amfetaminy. Transakcję przygotowali śląscy pseudokibice. Gdzie dokładnie miały trafić narkotyki, tego nie wiadomo, ale pewne jest, że piłkarscy chuligani mają rozbudowane siatki dilerskie.

Funkcjonariusze wespół z kryminalnymi ze Świętochłowic dyskretnie obserwowali mieszkańca Chorzowa, który swoim oplem przyjechał po narkotyki. Gdy mężczyzna odebrał towar i miał wracać do domu, doszło do zatrzymania. W skrytce w drzwiach pojazdu znaleziono kilogram amfetaminy wartej ok. 50 tys. zł.

W tym samym momencie ujęto także handlarza ze Świętochłowic. W czasie przeszukania mieszkania i „dziupli” używanych przez mężczyznę znaleziono kolejne 7 kg amfetaminy, pół kilograma marihuany i trzy maczety.

W ręce stróżów prawa wpadło także kilkadziesiąt tysięcy złotych. To była zapłata za amfetaminę, która miała trafić do Chorzowa.

W Prokuraturze Rejonowej w Chorzowie obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty udziału w obrocie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających i trafili do aresztu.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Pozytywne przeżycie

Bardzo pozytywne nastawienie w stosunku do nadchodzącego tripa. Sam w mieszkaniu.

Zakładam swoje ulubione bokserki z myszką Miki.
Czuję się taki męski.
Jestem w nich niczym superbohater.
Narkotyk już powoli wchodzi. Stopniowo zaczyna mnie smyrać swoimi niematerialnymi mackami po odbycie świadomości.
Tra ta ta, muzyka gra
Skaczę. Skoczno mi.
Podaj mi moje sandały,
Znaczy narty. Ale bym chciał w stanie upojenia deksem
Wyjebać się na nartach. Achhh.
Czuję się jak Adam Małysz.

 • Bad trip
 • Dekstrometorfan
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Sertralina

Lub inaczej: Jak nie pisać TRów aka Jak doznać zespołu serotoninowego edit by vart

Dzień 1.

S&S:Wieczór,depresja,brak chęci do życia,zaśmiecony pokój B.

Dawka:1G Mieszanki ziołowej "Bobby Sence"+150mg Sernaliny.[sertraliny autorze? - przypis by mod]

Wiek: 18 lat,60kg wagi.

Doświadczenie: Kodenia,dxm,mj,mieszanki ziołowe,amfetamina,sernalina,mirtazapina.

 • Ayahuasca
 • Mimosa Hostilis
 • Pierwszy raz
 • Ruta stepowa

Nastawienie psychiczne dobre, aczkolwiek lekki strach przed spożyciem potężnej substancji. Otoczenie: podkrakowskie bezdroża, łąki i wzgórza.

<Trip-raport pochodzi z okolic roku 2000>

 

Prolog: 

Wszystko, co poniżej napisane, to jedynie maleńka cząstka tego, co udało mi się zapamiętać, a także ledwie muśnięcie tego, co zdołałem określić słowami, by sprostać wymogom komunikowalności.

Wywar AYAHUASCA, jaki przyrządziłem dla 3 osób ja, stary postindustrialny curandero, kilkanaście dni temu, składał się z 18 gramów ruty stepowej wymieszanej z 45 gramami mimosy. Składniki zostały zakupione w znanymi sprawdzonym sklepie szwajcarskim. 

 • 4-HO-MET
 • Etanol (alkohol)
 • Metoksetamina
 • Miks

Nastawienie pozytywne, ciemny pokój ze świecą, w mieszkaniu studenckim w Krakowie, tradycyjnie poświęcany psychodelicznym podróżom (dexojaskinia).

Pierwszy raz mieliśmy spróbować hometa. Substancja, o której długo czytałem, nareszcie zagościła w naszych skromnych progach, doniesiona przez pana listonosza.

Siedzimy wieczorem i postanawiamy spróbować co to ten 4-ho-met z głową robi. Gasimy światło, włączamy muzykę (Asura), zapalamy świecę i dzielimy dawkę. Odmierzamy z tripkompanem po ~20 mg 4-ho-meta i pod język, jak mxe.

Nie będę pisał tego raportu w tradycyjny sposób, z podziałem czasowym, T+x itd, chciałbym po prostu wylać z siebie myśli, które otaczają dzisiejszą noc z prorokiem i metoksetaminą.

randomness