Była pijana i pod wpływem narkotyków. Uciekając próbowała przejechać policjanta

Nie zatrzymało jej czerwone światło, ale znak drogowy, w który wjechała. Kobieta próbowała jeszcze przejechać policjanta. Okazało się, że prawo jazdy miała od kilku miesięcy, była pijana i pod wpływem narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 Wrocław
tam/gp

Odsłony

247

20-letnia mieszkanka Lubina (woj. dolnośląskie) zamiast zatrzymać się do kontroli przyspieszyła i zaczęła uciekać przed policjantami. Nie zatrzymało jej czerwone światło, ale znak drogowy, w który wjechała. Kobieta próbowała jeszcze przejechać policjanta. Okazało się, że prawo jazdy miała od kilku miesięcy, była pijana i pod wpływem narkotyków.

- Policjanci z drogówki zauważyli opla, którego kierowca poruszał się podejrzanie. Funkcjonariusze postanowili go skontrolować i dali wyraźny sygnał do zatrzymania pojazdu - mówi asp. sztab. Jan Pociecha z lubińskiej policji. Siedząca za kierownicą kobieta nie reagowała jednak na dawane jej znaki. Rozpoczął się pościg ulicami miasta.

- Kobieta uciekająca przed policyjnym patrolem nie zważała na żadne przepisy, m.in. przejechała przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Przez miasto mknęła z prędkością niemal 100 km/h, a do pościgu włączyły się kolejne radiowozy - relacjonuje Pociecha.

Samochód zatrzymał dopiero znak drogowy w który wjechała. To jednak nie zniechęciło kobiety. - Gdy policjant podbiegł do jej samochodu, aby wyjąć kluczyki ze stacyjki gwałtownie cofnęła autem i potrąciła funkcjonariusza - opowiada Pociecha. I dodaje, że rannemu mundurowemu nic poważnego się nie stało.

Okazało się, że za kierownicą opla siedziała 20-letnia mieszkanka Lubina. Miała niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, badanie na narkotesterze wykazało, że wcześniej zażywała kokainę. Prawo jazdy posiadała dopiero od kilku miesięcy. 20-latka trafiła do policyjnego aresztu. - Zdarzenie jest teraz szczegółowo analizowane. Od tych ustaleń będzie zależało, jakie kobieta usłyszy zarzuty - mówi funkcjonariusz.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Marihuana

Nastawienie dobre, przed paleniem tego czegoś siedzieliśmy w małym "barze" i piliśmy powoli piwko.

Być może ciężko będzie wam w to uwierzyć i pewnie, gdy widzicie  jako substancję wiodącą marihuanę, to z góry skazuje raport na dno, ale jednak wydarzyło się coś.. coś niezwykłego..

 

     Piątek, siedzimy w barze pijemy piwko po chwili wpada do nas pijany kolega (jak zwykle, taki odpowiednik Dekabrysty z książki "Mistycy i Narkomani") Jest nas czterech, to był zwykły spontan kolega wyciaga lufe i idziemy na przystanek przypalić. Marihuanę paliłem w życiu wiele razy, ale czegoś taiego jeszcze nigdy nie przeżyłem. Jedna lufa - wychodzi po 2 buchy na głowę.

 

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

  • Benzydamina

Ćpuńskie Spotkanko wieczorkiem u mnie w pokoju, Jestem zniecierpiwony oczekiwaniem na kumpla

-1g benzo

-paczka Acco.

-kilka wodnych

Nigdy jeszcze nie próbowałem tego łączyć, wiec jest to mój pierwszy raz.

Wiek 16 Lat Waga 75kg

doświadczenie: dxm,amfetamina,THC,benzydamina,gałka muszkatałowa.

  • Grzyby halucynogenne


Łysiczka Lancetowata


enteoczekolada nadziewana mielonymi grzybkami w ilości ok 60-80 szt.


(dostawca przywiózł materiał pokruszony dlatego tródno dokładnie określić ilość ;)


miałem zaszczyt próbować grzybków wcześniej, zmieniły mnie, pokazały coś...

teraz zrozumiałem co to było, zrozumiałem bo czas był odpowiedni.


-------


set&settings:


6 dzień 3 miesiąca, 6 marca 2004, sobotni wieczór, pełnia, rok przestępny, dziwna data...