Buty pełne heroiny

460 gramów heroiny próbowała przeszmuglować w obcasach butów pewna Tadżyjka, którą zatrzymano w Kraju Ałtajskim na granicy rosyjsko-kazachskiej

Anonim

Kategorie

Źródło

Radiozet.pl

Odsłony

2162
Funkcjonariusze służby granicznej powiedzieli, że nie pierwszy raz spotykają się z takim sposobem przemycania narkotyków. Inna "obcasowa przemytniczka" próbowała wwieźć do Rosji około kilograma narkotyku.

Od początku roku 2003 służby strzegące granicy między Rosją a Kazachstanem przechwyciły około 200 kg narkotyków, w tym 130 kg heroiny.


podesłał poison(na)poison.art.pl - thx!

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>ciekawy sposób:)</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Spontan

DXM mnie dzisiaj totalnie rozniosło na łopatki. Nie będę się bawił w dłuższy wstęp i rozwinięcie, bo akuat dziś jestem zmęczony. Chcę jak najszybciej machnąć raport, oddać niesamowitość dzisiejszego przeżycia.

  • LSD-25

jestem teraz z moim chlopakiem. Troche sie juz uspokoilam. Co prawda nic nie pisalam, ale on zakreslil kilka slow. Nie wiem, czy wypada, ale postanowilam sie z wami tym podzielic. W pelni sie zgadzam z tym, co napisal. Zreszta, przeczytajcie sami: niedziela, 30 sierpnia 1998, 21:37. Jak pisal Tokien: "Niebezpieczne sa narzedzia wiedzy glebszej, niz ta ktora sami posiadamy." Właśnie odbyłem pierwszą psychodeliczną podróż. Nie wiem co o niej pisać. To że była wspaniała, to fakt, który nie sposób jest opisać. Coś tak niezwykłego, fantastycznego. Oszustwo. Wszystko oszustwo.

  • Grzyby halucynogenne

czesc, trip-report moze będzie dlugi ale stanu po grzybach krotko opisac sie nie da i kto jadł to wie o co chodzi =P, więc:

1 Nazwa substancji:


-grzybki psylocybki :P


nie wiem dokladnie jaki gatunek ale takie co to w srodkowej polsce rosną :D brązowe, nozka bardzo cienka (5-8cm) kapelusz ok (2-3cm)

2. Poziom Doswiadczenia


-ziele - duuuuzo :P


psychodeliki - wtedy to byl pierwszy raz ;)


nic pozatym... :)

  • Marihuana

Cześć wszystkim...W całym narazie krótkim życiu nie brałem nic innego oprócz trawki. Opisze wam moich kilka przygod ktore pamietam.Zaczynam...Rok: 2004

Dni: okolice jesieni