Bułgaria: 157 kilogramów heroiny zatrzymali celnicy

Od początku roku na przejściu Kapitan Andrejewo zatrzymano 527 kilogramów narkotyków, w tym 463 kilogramy heroiny.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 15.05.2001

Odsłony

2053
157 kilogramów heroiny o wartości rynkowej około 7 mln USD zatrzymali w poniedziałek celnicy bułgarscy na przejściu granicznym z Turcją Kapitan Andrejewo.
Narkotyk byl ukryty w ciężarówce tureckiej, jadącej z Turcji do Niemiec. Aresztowano kierowcę, 45-letniego obywatela tureckiego, ciężarówkę konfiskowano.
Od początku roku na przejściu Kapitan Andrejewo zatrzymano 527 kilogramów narkotyków, w tym 463 kilogramy heroiny.
W zeszłym roku celnicy bułgarscy zatrzymali prawie 2 tony narkotyków, przeznaczonych na zachodnie rynki. Pod tym względem celnicy bułgarscy zajęli pierwsze miejsce w Europie, wyprzedzając Węgry.
Najbardziej aktywnymi przemytnikami heroiny są Albańczycy. W minionym roku zatrzymano ich ponad 20.
Z albańskimi gangami, przemycającymi narkotyki, był związany w Bułgarii uważany za członka gangu proszkowskiego Jerzy Wieczorek, zatrzymany w tym kraju w marcu. W zeszły piątek sąd w Sofii zdecydował o jego wydaniu Polsce.
Wg informacji sofijskiego MSW, policja bułgarska wpadła na ślad Wieczorka po aresztowaniu międzynarodowego przemytnika narkotyków, z pochodzenia Albańczyka. Albańczyk ten utrzymywał kontakty z pewnym biznesmenem bułgarskim, w którego biurze znaleziono prawdziwy paszport Wieczorka. Sam posługiwał się nazwiskiem Liczmański.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

blk (niezweryfikowany)
Ale mu nie poszło jak kurwie w deszcz
Zajawki z NeuroGroove
 • Szałwia Wieszcza

Do testów podszedłem ambitnie.

Pierwsza próba około godziny 14 1/10 grama inhalacja na spółę z kolegą. Efekt marny aczkolwiek odczuwalny intensywnie. wrażenie przechodzenie przez ciało jakiejś płaszczyzny.

Druga próba około godziny 16 efekt jak wyżej. Trzecia i ostatnia w tej sesji godzina 20. Ilość trochę większa od poprzednich.

Róznica tylko taka, że tym razem spaliłem cały materiał za jednym machem. Paliłem z lufy szklanej otwartej z obu stron.

Hmm, ściągnąłem chmurę odłożyłem lufę i zapalniczkę, usiadłem i już mnie nie było.

 • LSD-25
 • Marihuana
 • Tripraport

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info

 

 • Inne
 • Pierwszy raz

Dom najpierw mój potem kolegi. Substancję postanowiłem przetestować pod wpływem namów L. oraz C., chociaż osobiście nie przepadam za kanabinoidami.

Zaciągam się 2 razy mieszanką zrobioną na AKB48. Od razu coś delikatnie się zmienia. Jednak właściwie działanie pojawia się dopiero po sześciu/dziesięciu minutach. Substancja jest faja. Sprawia, że uśmiech sam ciśnie mi się na buzię.

 • Etanol (alkohol)
 • Kodeina
 • Pierwszy raz
 • Tabaka
 • Tytoń

Nastrój w ciągu dnia kiepski, ale nastawienie pozytywne. Sierpniowy nudny wieczór w swoim pokoju.

 

Pierwszy raz z kodeiną.

Zachęcona trip reportami i artykułami z hyperka, postanowiłam wreszcie sama przekonać się o działaniu tego specyfiku. Wspomnę, że to mój drugi - nie licząc THC oczywiście - eksperyment z substancjami (pierwszy – benzydamina, niecały miesiąc wcześniej),  więc ciągle czuję ten dreszczyk emocji a zarazem lekkiego niepokoju.

randomness