Brat Patryka Jakiego oskarżony. Chodzi o marihuanę

Na początku tego roku brat europosła Patryka Jakiego został zatrzymany przez policję. Przy 21-latku znaleziono wtedy narkotyki. Jak informuje "Fakt", do sądu trafił już akt oskarżenia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

207

Na początku tego roku brat europosła Patryka Jakiego został zatrzymany przez policję. Przy 21-latku znaleziono wtedy narkotyki. Jak informuje "Fakt", do sądu trafił już akt oskarżenia.

Zakończyło się śledztwo w sprawie Filipa J. Jak podaje "Fakt", do Sądu Rejonowego w Warszawie trafił akt oskarżenia. Sprawa dotyczy posiadania narkotyków przez 21-latka. Informację potwierdziła w rozmowie z gazetą Mirosława Chyr, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Nie obędzie się bez procesu. Filip J. wnioskował o umorzenie śledztwa. Do jego prośby prokuratura się jednak nie przychyliła. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Na początku tego roku Filip J. został zatrzymany przez policję, gdy razem z kolegą przechodził w niedozwolonym miejscu. Funkcjonariusze przeszukali obu mężczyzn. Okazało się, że Filip J. miał przy sobie narkotyki.

To dało powód do przeszukania jego mieszkania. Na miejscu policja znalazła 6,5 grama marihuany oraz 0,3 grama haszyszu. Następnie prokuratura postawiła mu zarzuty posiadania środków odurzających.

Do zatrzymania odniósł się wtedy brat mężczyzny, europoseł i były minister sprawiedliwości Patryk Jaki. Podkreślił, że nie popiera posiadania marihuany. Oznajmił także, że jego brat słusznie został potraktowany jak każda dorosła osoba.

"Mam z nim niewielki kontakt. Mój brat jest dorosły i bierze odpowiedzialność za to co robi. Został potraktowany jak każdy. Nie popieram nawet małej ilości marihuany, którą miał mieć przy sobie. Nawet jeśli wiem, że w wielu państwach to nie jest karane. Jedyne odstępstwo powinno dotyczyć celów medycznych" - mówił europoseł dla "Faktu".

Oceń treść:

Average: 4.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • MarihuanaSubstancja: DXM, 450 mg, przed i w trakcie MJ
Przedmowa: Wszyscy ktorzy brali DXM wiedzą, że zaniki pamięci krótkotrwałej praktycznie uniemożliwiają szczegółowe opisanie tripu. Opisałem więc to, co z niego pamiętam izawęziłem to tak, by wyglądało jak spójna historia.  • 25I-NBOMe
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Sylwester, działka, noc, bliscy znajomi. Nastawienie świetne - każdy liczył na kolorową noc sylwestrową, wśród bliskich osób.

To był koniec 2017 roku. Plany na tego skurwiałego sylwestra rysowały się już pół roku wcześniej - miało być legitne elesde, szampan i blanty podczas podziwiania fajerwerków i przebywania w grupie najlepszych z najlepszych. Osoba, która organizowała cały materiał to jebany kłamca i bajkopisarz, zamiast cudownego, bezpiecznego kwacha, zaserwował nam pierdolone nBomby. W bibie brało udział tylko 5 osób wraz ze mną - dwie dupy i trzech typów lubiących przypierdolić w melanż.

Czas start!

  • Gałka muszkatołowa
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tabaka

Doświadczenie: Gałka Muszkatołowa, thc, winko

Wiek: 19 lat (48 kg)

Ilość: 50 g (2 gałki) świeżo ztartych

Oczekiwania: Pierwszy raz- przeżycie mistyczne

Ludzie: koleżanka A i koleżanka P.

Treść:

Dzień 1, 30.10.11

  • Areca catechu (palma arekowa, betel)

substancja : 1 łyżka od herbaty startego orzecha palmy betelowej +1 łyżka od herbaty sody oczyszczanej + szklanka wody


doswiadczenie : coraz to większe ;)
randomness