REKLAMA
Belgia: Dron transportujący narkotyki rozbił się na dziedzińcu więzienia

Prawdopodobnie dron był zbyt mocno obciążony, co doprowadziło do upadku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

niedziela.be

Odsłony

87

Dron transportujący narkotyki w czwartek rano rozbił się na dziedzińcu brukselskiego więzienia. Dron był używany przez kogoś z zewnątrz do dostarczania narkotyków osadzonemu.

Prawdopodobnie dron był zbyt mocno obciążony, co doprowadziło do upadku. Prokuratura poinformowała, że władze więzienia przejęły narkotyki wysłały je do laboratorium.

Więzień, który miał otrzymać narkotyki, został zidentyfikowany, a władze pracują nad zidentyfikowaniem osoby, która pilotowała drona. Obojgu grozić będą konsekwencje karne.

Od 13 marca we wszystkich belgijskich więzieniach obowiązuje zakaz wizyt.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

S&S – zmęczony po powrocie z zakupów, ledwo żywy, ostra gastrówa ale brak sił na jedzenie, nastawiony pozytywnie, mój pokój, praktycznie sam w domu (do czasu)

Substancja - 225mg DXM

Doświadczenie – THC, alkohol, szlugi

Godzina ~16, powrót z zakupów do domu, ztyrany (caly dzień od 8 rano na nogach zapierdalałem po obcym mieście) paczuszka Acodinu w kieszeni. O 18:30 ojciec wychodzi do pracy, a więc aby niczego po mnie nie zczaił zaplanowałem aplikację o 17:00, akurat wkręciło by się po wyjściu ojczulka.

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Był to pierwszy raz w moim życiu, kiedy wzięłam jakikolwiek środek psychodeliczny. Nie nastawiałam się na odloty w kosmos, bardziej spodziewałam się rozluźnienia i lekkiego upośledzenia odczuwania ciężkości. Jednak to, co potem przeżyłam przerosło moje oczekiwania.

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, iż zauważyłam, że dekstro działa na mnie inaczej, niż na ludzi dookoła mnie. Nigdy z powodu zażycia nie miałam mdłości, swędzenia, czy bólów głowy. Faza za każdym razem po prostu powoli nadchodzi i odchodzi równo z czasem położenia się do łóżka.
Zacznijmy.

...
Połykanie tabletek od zawsze mnie przerażało. Nie wiem w sumie dlaczego. Po prostu trudno jest mi je przełykać.

  • Benzydamina

|Nazwa substancji|- Benzydamina
randomness