Babcia na haju

Informacja z Dziennika Zachodniego o 67-letniej emerytce z Miejsca Kłodzkiego, u której policja znalazła 700 krzaków marihuany.

Anonim

Kategorie

Odsłony

4895

Babcia na haju

Dwuletnia odsiadka grozi 67-letniej Antoninie H., emerytce z Miejsca Kłodzkiego, która hodowała w przydomowym ogródku 700 krzaków konopi indyjskich. Policja wykryła plantację po tym, jak ktoś zadzwonił na policyjny telefon zaufania i podał lokalizację nielegalnej uprawy.

- Na miejscu odkryliśmy plantację, która miała powierzchnię jednego ara, a więc była całkiem spora. Oprócz 900 blisko dwumetrowych krzaczków wlaścicielka działki miała też 400 gramów ziaren. Większość zniszczyliśmy, część przekazaliśmy do analizy - relacjonuje rzecznik kędzierzyńskiej Komendy Powiatowej Policji komisarz Włodzimierz Kominek.

Jeśli ekspertyza wykarze, że w grę wchodzą konopie indyjskie, Antoninie H. grozić będzie kara do 2 lat więzienia. Jeśli biegli rozpoznają tak zwane konopie włókniste, zagrożenie będzie mniejsze - emerytce będzie można wymierzyć grzywnę do wysokości 5 tysięcy złotych. Jak dotąd nie ustalono, czy ktoś odbierał trefny towar. Sama Antonina H. twierdzi, że posadziła konopie na własne potrzeby, bo w czasopiśmie ,, Poradnik Uzdrawiacza" natrafiła na artykuł o leczniczych właściwościach tych roślin.

Autorka przekonywała, że są dobre właściwie na wszystko - nie dość, że pomagają wyleczyć gruźlicę i mogą służyć do produkcji różnych zbawiennych maści, to na dodatek użyźniaja glebę, skutecznie trując bakterie, gryzonie i inne szkodniki.

- Właścicielka plantacji przekonywała nas, że ziarenka kupiła w sklepie z nasionami. Będziemy to wszystko sprawdzać - zapowiada Kominek.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Afro (niezweryfikowany)
Kurwa!! Dobra babcia niejest zla pod warunkiem ze jest dobra i choduje Konpoie Indyjskie..... Wiecej takich babci... Wogule kurde zdała by sie taka... jak marzenie ... i chetnie bym jej na dzialce pomagal w plewenieniu ogrodka
winooki (niezweryfikowany)
mozna by bylo dac wieksza czcionke tutaj ;p ta jest troche za mala i niewyrazna
KK (niezweryfikowany)
Chciałbym sie dowiedzieć co mi mogą zrobić pałkarze za posiadanie narkotyków a konkretnie zioła i na hacie spida ??I czy moge jeszcze teraz zmienic zeznania??/???
KuSiU (niezweryfikowany)
Kurwa ze ja nie mam takiej babci .... ehhh ..... odwiedzal bym ja jak najwczesniej :))))
KuSiU (niezweryfikowany)
"Kura " ty se konia walisz jak czytasz o takich babkach nie..... - miłej zabawy qrwa.....
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Heroina
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)

by The Mouse Army

  • Marihuana


Swojego dzisiejszego tripa uznalem za szczegolnego z niejednego powodu.

Po pierwsze i najwazniejsze primo: ostatni raz palilem pod koniec grudnia

wiec calosc podrozy odczulem bardzo mocno. Po raz kolejny przekonalem sie

rowniez, ze stafik w worku strunowym jest miszanka przynajmniej roznych

roslin. Podczas 2 podejsc wyczuwalem zupelnie inny zapach i smak dymu...

jak i diametralnie inne skutki dzialania tegoz dymu:]


  • Etanol (alkohol)


nazwa substancji: Tussipect - 15 tabletek

Alkohol - piątek wieczór, kto by to zsumował

Marihuana - podobnie


poziom doświadczenia: marihuana - 1.5 roku codziennego palenia (ze sporadycznymi kilkudniowymi przerwami) wcześniej okazjonalnie raz lub dwa razy w miesiącu, amfetamina - ok. 5 razy w całym moim 21-letnim życiu, extasy - trochę więcej niż amfetamina ale dużo mniej niż baka, alkohol - różne postacie i dawki (za dużo by się trzeba rozpisywać)

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

- bardzo pozytywne nastawienie, ukrywałem uśmiech podczas kupowania - miejscówka to mój pokój, jedyne źródło światła to ekran laptopa

Piątkowe wyjście ze znajomymi dobiega końca. Dosyć pijany idę w kierunku domu, jest nieznośnie zimno i w dodatku leje deszcz. Nagle do głowy wpada mi genialny pomysł - zahaczę o całodobową aptekę i sobie polatam - pomyślałem. Tak też zrobiłem, w nocnym kupiłem jeszcze 2 litrowy sok grejpfrutowy i całkiem przemoczony wróciłem do domu. Na klatce schodowej przytulam grzejnik aby odzyskać czucie w palcach, połykam pięć tabletek i zapijam kilkoma dużymi łykami soku. Po wejściu do domu wycieram włosy i wypijam jeszcze dwie szklanki soku. Troszkę przetrzeźwiałem na tym zimnie.

randomness