Areszt dla rodziców. Kokaina i ketamina wykryte u 2-latka

Hiszpańska policja zatrzymała młode małżeństwo, które podawało swojemu dziecku środki psychoaktywne. Badania laboratoryjne potwierdziły, że w jego organizmie występowała kokaina, jak też ketamina.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

tvn24.pl | asty/adso
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

43

Hiszpańska policja zatrzymała młode małżeństwo, które podawało swojemu dziecku środki psychoaktywne. Badania laboratoryjne potwierdziły, że w jego organizmie występowała kokaina, jak też ketamina.

Hiszpańska policja zatrzymała na Ibizie młode małżeństwo, które - jak wynika ze śledztwa - podawało swojemu dziecku substancje psychoaktywne.

Policja krajowa (Polica Nacional) przekazała, że zatrzymana para rodziców to 27-letnia obywatelka Kolumbii oraz pochodzący z Republiki Południowej Afryki 31-letni mężczyzna. W trakcie dochodzenia, co potwierdziła policja w komunikacie, każde z rodziców przyznało, że regularnie spożywa narkotyki.

Sprawa podawania dziecku substancji psychoaktywnych wyszła na jaw, kiedy w szpitalu na Ibizie przyjęto w piątek malucha z objawami zapalenia wyrostka robaczkowego. Badania laboratoryjne potwierdziły, że w jego organizmie występowała kokaina i ketamina.

"Dziecko w trybie pilnym zostało odebrane rodzicom i skierowane do ośrodka opiekuńczego" - podała hiszpańska policja, precyzując, że oboje rezydentów Ibizy jest oskarżonych o nadużycie w stosunku do dziecka.

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)

Komentarze

deadmau5
Grubo!
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

Świetny humor, duże oczekiwania przy jednoczesnej świadomości, że nie wolno się nastawiać, bo i tak będzie niespodzianka

Jeb. Trzaskam drzwiami samochodu. Zostawiam biało-pomarańczowego grata przed domem i biegnę ucieszony do swego pokoju z dwoma opakowaniami legalnych narkotyków. Ahoj kurwa przygodo! Skonsumuję te cukiereczki, hehe, a potem to już niech się dzieje, co ma się dziać! No, może nie do końca- jakiś tam zarys przyszłości kłębi mi się w chorej bani.

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Ciemny pokój, grudniowa noc, ambient z głośników.

 

  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Brak wygórowanych oczekiwań, nastrój w porządku. Mieszkanie moje i kumpla.

Kiedy po kilku dniach świetnej zabawy z alkoholem i THC kończy nam się palenie o godzinie 18, wraz z kolegą V. wpadamy na świetny pomysł, aby zarzucić niedawno zakupione pixy. Szybko udajemy się do sklepu po izotonik, gumy do żucia oraz elektrolity z apteki.

 

A o to mój ulubiony TR dotyczący Lejdi S:

Autor: Dr.Benway, 09.10.2007

Nie wierzyłem, że coś, co wygląda jak pomielone i zeschnięte wielbłądzie gówno jest w stanie w jakimś większym stopniu zaburzyć świadomość. Szawia jednak wyrwała mnie z butów i przez własną ignorancję zafundowałem sobie jednego z najintensywniejszych badtripów w życiu.

Doświadczenie: marihuana / hasz (8 lat intensywnej praktyki), alkohol, amfetamina (incydentalnie), eter, podtlenek azotu, grzyby (łysiczki), miksy powyższych

randomness