REKLAMA
Amfetamina... w topionym serku

Co może zawierać zwykły serek topiony...

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Tydzień Chełmski

Odsłony

4618

Funkcjonariusze służby więziennej udaremnili kolejną próbę przemytu narkotyków do Zakładu Karnego we Włodawie. 3 września podczas kontroli paczki żywnościowej, adresowanej do więźnia Sławomira K., znaleziono 2,34 g amfetaminy, ukrytej w topionym serku.

Paczka, w której ukryto narkotyki, została nadana w Chełmie. Przypuszczalnie nadawca w celu zmylenia funkcjonariuszy do paczki włożył kasetę video i zegarek. Jednak te właśnie przedmioty wzbudziły podejrzenia sprawdzającego paczkę kaprala Mariusza Borowskiego i jego owczarka niemieckiego o imieniu Net. Po wnikliwym sprawdzeniu zawartości przesyłki kapral Borowski znalazł ponad 2 gramy amfetaminy ukryte w topionym serku. Skonfiskowane narkotyki przekazano Komendzie Powiatowej Policji we Włodawie, która wszczęła postępowanie w sprawie.

Od początku tego roku jest to już siódma ujawniona próba przemytu narkotyków za mury włodawskiego więzienia. Pomysłowość szmuglerów jest zadziwiająca. Narkotyki ukrywano m.in. w butach, kiełbasie, tubkach z pastą, majonezie i orzechach włoskich. Funkcjonariusze zakładu karnego nie dali się jednak zwieść.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Dec (niezweryfikowany)
"Po wnikliwym sprawdzeniu zawartości " tzn. Borowski wpierdolil serek i poczul powera
. (niezweryfikowany)
"Po wnikliwym sprawdzeniu zawartości " tzn. Borowski wpierdolil serek i poczul powera
.chudy. (niezweryfikowany)
cale wieziena sa nacpane,to co znajduja to tylko kropla w morzu!!! juz nawet starzy grypserzy nie wiedza co sie dzieje bo cpanie rzadzi w wiezieniu
scr (niezweryfikowany)
zastanawia mnie na cholerę im amfetamina w celi. chyba lepiej nie wiedzieć co tam się musi dziać... <br>
molty (niezweryfikowany)
,, Od początku tego roku jest to już siódma ujawniona próba przemytu (...) Funkcjonariusze zakładu karnego nie dali się jednak zwieść. <br>Oh, ah, jak to wspaniale, że bohaterscy funkcjonariusze nie dali się zwieść. A ciekawym, ile razy przepuścili paczke zawierającą...
figo (niezweryfikowany)
cale wieziena sa nacpane,to co znajduja to tylko kropla w morzu!!! juz nawet starzy grypserzy nie wiedza co sie dzieje bo cpanie rzadzi w wiezieniu
AleX (niezweryfikowany)
serek feta :P
j.s. (niezweryfikowany)
Kiedyś kumplowi chcieliśmy przemycić troszkę spirytu. Kupiliśmy grejfruty i próbowaliśmy strzykawkami to napełnić. Nie dawało się. Jakoś toszkę żeśmy nabili ale problem, jest dzurka od igły, co robić? Nakleję z bana tam przyleiliśmy. <br>Poszło bez problemów.
t0m3k (niezweryfikowany)
siema ja z Włodawy, musze przyznacz ze predkosc informacji zajebiscie wolna, to sie stalo 3 mniechy temu.HEEHEEHHE no asle coz pozdrowienia z Włodawy miasta serkow z fety i pokl zielonyh
Reez (niezweryfikowany)
to nasi bohaterscy klawisze!!
LaSziDo (niezweryfikowany)
to nasi bohaterscy klawisze!!
Reez (niezweryfikowany)
[ Reez ] [ 2003-10-27 11:42:48 ] <br> <br> <br>Ja chodze do szkoły do włodawy hehe :) Co tam się dzieje to szkoda gadać, BTW tomek, are you interested in drugs? Jeśli tak to daj namiary to się zgadamy, bo tutaj ciężko o neuro_grooveiczów, i ogólnie hyperrealnych ludzi :D Pozdro 4 all!
grv (niezweryfikowany)
Serek &quot;Feta - fetuj z nami&quot; znacie ta reklame ? <br>stary sie na mnie dzienie patrzy jak sie zlewam z niej jak w tv leci...
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Mefedron

„Noc jak każda inna”

Zażyte substancje: 10 mg Klorazepanu, około 250 mg Mefedronu HCl, 150 mg Kodeiny, 40 mg Prometazyny, 7.5 mg Zopiklonu

Wiek: 17 lat

Waga: 65 kg

Doświadczenie: dekstrometorfan, benzydamina, mieszanki ziołowe, pseudoefedryna, metylokatynon, mefedron, opium, makiwara, kodeina, klorazepan, alprazolam, midazolam, 4-AcO-DIPT, zolpidem, zopiklon, moklobemid, paroksetyna, buspiron, baclofen, alkohol, nikotyna, kofeina.

  • 6-APB
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne i w oczekiwaniu na 'pluszowy efekt' oraz wizje psychodeliczne. W domu u chłopaka, gdzie jesteśmy sami. Bardzo chciałam spróbować tej substancji, ze względu na to, iż znajomy szczerze polecał (a ma dość duże doświadczenie).

Godzina 20:50 - w ręku trzymam woreczek strunowy z beżowym proszkiem. Zawiera on 250mg 6apb, co zamierzamy z chłopakiem wziąć na mniejszą (dla mnie 100mg) i większą dawkę (dla niego 150mg). Postanowiliśmy wziąć już u mnie, więc pobiegłam po wodę i szklanki, nasypałam, zalałam i łyk. Smak - ohydny jak nie wiem co... takiej chemii nie da się porównać do niczego.  Z racji, że długo wchodzi, bo co najmniej jakąś godzinę, pojechaliśmy do niego samochodem i po drodze już włączyła mi się ‘śmiechawka’. Nie potrafiłam opanować ataku śmiechu, byłam w szampańskim humorze.

  • Marihuana
  • Oksybutynina
  • Pierwszy raz

Dom, później dwór i dom kumpla. Grudzień 2013, za oknem pada sobie śnieg, jest sobota. Nastrój dobry, chęć przetestowania czegoś nowego dodawała mi tyko zachwytu i coraz większej ciekawości efektów.

Trip raport był pisany na bieżąco. W domu znalazłem lek o nazwie "Driptane" zawierający oksybutyninę 5mg w tabletce.

Szybka googlownica, okazało się że substancja nie jest zbyt popularna wiec trzeba ją sprawdzić. Postanowiłem, że przetestuję ją następnego dnia.

12.49: Zarzucenie 3 tabletek Driptane (3x5mg), popite herbatą, zaraz po tym zjadłem obiad.

13.14: Odczuwam lekko zmieniony wzrok, obraz nieco się rozmazuje. Patrząc na zieloną ścianę mam wrażenie, jakby falowała.

  • Lorazepam

*Nazwa substancji: klonazepam, alprazolam, diazepam, estazolam....


*Doświadczenie: niemałe


randomness