Amerykański przemysł legalnej marihuany stworzy 108 000 nowych miejsc pracy w 2023 r.

Nowy raport przewiduje, że legalny przemysł konopi indyjskich stworzy w tym roku ponad 100 000 nowych miejsc pracy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

16

Nowy raport przewiduje, że legalny przemysł konopi indyjskich stworzy w tym roku ponad 100 000 nowych miejsc pracy.

W miarę jak coraz więcej stanów legalizuje konopie indyjskie, rośnie ilość osób zatrudnionych w branży konopnej. Nowe badanie przeprowadzone przez CannabizTeam, firmę zajmującą się wyszukiwaniem kadry kierowniczej i rekrutacją, szacuje, że w 2023 r. powstanie około 108 000 nowych miejsc pracy związanych z konopiami indyjskimi.

Zgodnie z nowym raportem Leafly i Whitney Economics, legalny przemysł konopny w Ameryce zatrudnia obecnie prawie dwa razy więcej pracowników pełnoetatowych niż w 2019 roku. W styczniu 2022 roku już 428 059 Amerykanów pracowało w pełnym wymiarze godzin w sektorze konopi indyjskich, w porównaniu z 321 000 w 2020 r.

Jak w każdym sektorze, potrzebni są kierownicy, magazynierzy, programiści, marketerzy i sprzedawcy, a także prawnicy i specjaliści od public relations. Poza tym biolodzy, chemicy, rolnicy, eksperci od żywności i napojów, ogrodnicy i doradcy klientów, którzy mają doświadczenie w zakresie doradztwa dotyczącego produktów z konopi indyjskich. To tylko niektórzy z poszukiwanych specjalistów w branży konopnej.

Według raportu, wzrost zatrudnienia jest widoczny we wszystkich trzech głównych obszarach w branży, czyli uprawie, testowaniu produktów pod kątem kannabinoidów i terpenów oraz handlu detalicznym. Istnieją również możliwości dla producentów różnych urządzeń, w tym sprzętu rolniczego i oświetlenia, sprzętu do analizy chemicznej i materiałów merchandisingowych.

Wydajna uprawa wysokiej jakości marihuany na dużą skalę jest jednym z najlepiej płatnych zawodów, a wiceprezes ds. uprawy zarabia średnio 256 300 dolarów rocznie. Dyrektorzy finansowi są również bardzo poszukiwani i z pewnością nie będą narzekać na zarobki.

Branding i marketing należą prawdopodobnie do jednych z najważniejszych obszarów w branży konopnej. Każdy nowy stan, który legalizuje marihuanę, oferuje szeroko otwarty rynek dla firm, które chcą zbudować rozpoznawalność marki i pozyskiwać pozytywne opinie od klientów.

Brak federalnej legalizacji oznacza, że nie pojawiły się jeszcze żadne krajowe marki. Na razie każdy stan ma określone ograniczenia dotyczące tego, jak, kiedy i gdzie można reklamować konopie indyjskie, więc we wszystkich obszarach tej nowej branży niezbędna jest specjalistyczna wiedza, aby prowadzić biznes zgodnie z wytycznymi dla branży.

Eksperci obliczyli, że sprzedaż konopi osiągnęła 33 miliardy dolarów w globalnej sprzedaży w 2022 roku. Średnia pensja kierowników sklepów z legalną marihuaną wzrosła o 6% we wszystkich firmach zajmujących się konopiami indyjskimi.

Firmy z branży konopi indyjskich poszukują doświadczonych ekspertów w dziedzinie upraw z udokumentowanym doświadczeniem w pracy przy iceers.orguprawie outdoor i obiektach zamkniętych na dużą skalę w wielu lokalizacjach. Jednak można również znaleźć pracę na poziomie podstawowym, taką jak pomoc przy zbiorach oraz przycinanie kwiatów po zbiorach.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia WieszczaNazwa Substancji:
Salvia Divinorum extrakt 10xDoswiadczenie:
DUŻE :)Wczoraj dostałem paczke z cudownymi ziółkami ( miedzy innymi szałwią ). Wczesniej przeczytałem rózne opisy bani po szałwi ale jednak nawet osoba, która ma doswiadczenie z psychodelikami nie jest w stanie uswiadomic sobie rodzaju tej bani.


  • Dekstrometorfan
  • Kodeina
  • Marihuana
  • Marihuana
  • MDMA
  • Przeżycie mistyczne

Codzienna depresja

Kilka słów wstępu

 Jakiś czas temu dodałem raport opisujący moje delirium i podróże kosmiczne pod wpływem DXM. Raport niesamowity i niewiarygodny  - jestem przekonany, że wielu czytających uważa, iż po prostu sobie to wszystko zmyśliłem. Również tym razem zabiorę Was na chore ścieżki mojego skrzywionego umysłu i mam nadzieję, że spodoba się Wam ta podróż.

  • DPT

Przytulny, pełen magii pokój współtowarzysza podróży, przygaszone światło, cisza, spokój a w tle leci album shpongle.

25.10.2007

Cały dzień chodziłem troszkę zdenerwowany, obawiałem się tego, że coś może pójść nie tak, nigdy nie podawałem żadnych substancji, a tym bardziej narkotyków metodą domięśniową, jednak wszystko udało się z nawiązką. Wraz z forumowym kolegą leśnikiem ok. godziny 23, przystąpiliśmy do przygotowań. Sporządzono mieszaninę, 4ml wody do iniekcji z 100mg DPT Hcl, używając grzejnika, żeby troszkę podgrzać wodę, wszystko się ładnie rozpuściło i zostało przefiltrowane przed nabraniem roztworu do strzykawek.

  • Tramadol

nazwa substancji - tramadol (tramal)

poziom doswiadczenia uzytkownika - troche tego bylo: ziolo, haszysz, tramal, benza, glupawe leki z rodziny klonow, rudoteli etc - nie lubie ich osobiscie :)dawka, metoda zazycia - doustnie 3ml + 2,5ml + 2,5ml = 8ml (800mg)

"set & setting" - miejsce - dom, stan umyslu - czysty i gotowy :P

randomness