Ameryka pełna ecstazy

W USA zadziwiająco szybko rośnie spożycie ekstazy.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 03.08.2000

Odsłony

2857

Zużycie syntetycznego narkotyku ecstasy w USA rośnie w sposób "wybuchowy", a w latach 1998-1999 konfiskaty pochodzących głównie z Europy tabletek wzrosły o 450 procent. Informacje takie przekazał w Waszyngtonie szef Agencji do Walki z Narkotykami Barry McCaffrey. Podkreślił, że ecstasy jest w tej chwili głównym problemem w dziedzinie walki z narkotykami. Władze celne zapowiedziały, że w tym roku zwiększą o 1500 procent konfiskatę przemycanego narkotyku. Do tej pory przechwycono sześć milionów tabletek. Zdaniem odpowiednich władz amerykańskich, 80 procent światowej produkcji tego narkotyku pochodzi z nielegalnych laboratoriów w Holandii. Siatki przemytnicze, kontrolowane często przez obywateli Izraela, przemycają narkotyk do USA drogą powietrzną. Dystrybucją zajmują się następnie te same siatki izraelskie oraz obywatele Meksyku i Dominikany. W ubiegłym tygodniu amerykańskie służby celne znalazły 2,1 miliona tabletek ecstasy w jednym tylko samolocie, który przyleciał z Paryża.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

eter (niezweryfikowany)
takie marnotrawstwo.....hlip.....
Zajawki z NeuroGroove
  • Kannabinoidy
  • Katastrofa

rzeka, biblioteka

Witam, zaznaczę że to mój pierwszy trip raport z czasów kiedy brałem wszysto co popadnie. Zapraszam do przeczytania :D

9:00 

Wychodzę z kolegą zapalić haza od kolekcjonera z zawartym MDMB-CHMICA, pojezdzic na rowerach napic sie jakiegos alkoholu, pochillować nad rzeką.

9:30 - 10:00

Już upaleni. Jakos po gale na łebka. Kolega przypomina sobie ze ma kilkanaście browarów w piwnicy. Bierzemy po 4-6 piw na głowe jakieś smakowe gówno dla bab. Jedziemy nad rzekę zapalic haza, napic sie piwka.

10:00 - 12:00

  • Dimenhydrynat

Polecialysmy do apteki po 6 opakowan aviomarinu. Oklo

godziny 22 lyknelsmy po 15 na glowe, poczatkowo

probowalysmy sie wkrecac w haluny itp. jednak nic z tego

nam nie wychodzilo i zniechecone dzialaniem avio poszlysmy

spac ... tzn ja probowalam usnac a monika opowiadala

mi o jakiejs dyskotece ktra niby widzi za oknem...wkurzalo mnie to strasznie ze nie da mi spac bo sama

  • 5-MeO-MiPT
  • Pozytywne przeżycie

Początkowo mój dom. Świętowanie ostatniego dnia sesji.

Po jakichś piętnastu minutach od wzięcia substancji postanowiłem włączyć muzykę aby umilić sobie oczekiwanie na przyjście pierwszych efektów. Niestety jak na złość głośniki basowe przestały działać. Korzystając z tego, że byłem jeszcze całkowicie trzeźwy a wkrótce mogło to się zmienić pośpiesznie sprawdziłem ustawienia komputera, prawidłowość podłączenia okablowania, zasilanie. Przyczyny usterki nie udało mi się jednak zdiagnozować.

  • 2C-C
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie, jeszcze lepsze efekty

17.12.12 - dostaję informacje od znajomego na temat nowej substancji jaka się u niego pojawiła, tj. 2c-c. Pierwsze co oczywiście zrobiłem, poradziłem się wójka google onośnie tej substancji, niestety info brak (może poza krótkim niezrozumiałym opisem na wiki, i jednej historii). O tak w tej chwili pomyślałem, to jest to, uwielbiałem eksperymentować i jako że nie miałem jeszcze doświadczenia z kwasami itp. stwierdziłem, że trzeba spróbować. Szybki telefon do kumpla (nazwijmy go X) pytanie czy w to wchodzi, no i oczywiście że tak.

18.12.12 - zakup substancji, moje źródło ma cennik: