Amazon oskarżony o przemyt marihuany. Aresztowania kierowników i dyrektorów

Policja w Madhya Pradesh, centralnym stanie Indii, rozpoczęła dochodzenie przeciwko dyrektorom wykonawczym indyjskim oddziałem Amazona w związku z domniemanym wykorzystaniem rynku e-commerce do przemytu marihuany na rynku południowoazjatyckim.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

ithardware.pl
Paweł Czajkowski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

45

Policja w Madhya Pradesh, centralnym stanie Indii, rozpoczęła dochodzenie przeciwko dyrektorom wykonawczym indyjskim oddziałem Amazona w związku z domniemanym wykorzystaniem rynku e-commerce do przemytu marihuany na rynku południowoazjatyckim.

Władze nie ujawniają ile osób z kadry zarządzającej usłyszało zarzuty, jednak podkreśla, że w uzyskanych od Amazon India wyjaśnieniach pojawia się wiele sprzeczności. Dyrektorzy Amazona zostali aresztowani na mocy krajowego prawa antynarkotykowego, poinformowała policja stanowa w oświadczeniu. Policja w Madhya Pradesh aresztowała w zeszłym tygodniu dwóch mężczyzn z 20 kg marihuany, twierdząc, że ​​mężczyźni używali strony portalu Amazon India do przemytu. Amazon oświadczył, że współpracuje z policją w śledztwie, jednak Narottam Mishra, minister spraw wewnętrznych stanu indyjskiego, wyraził zaniepokojenie domniemanym nadużyciem rynku Amazona w Indiach i powiedział, że Amazon wcale nie współpracuje w dochodzeniu. "Wezwano Amazon, ale nie współpracują. Doprowadzimy ich. Apeluję do dyrektora generalnego Amazona o współpracę, w przeciwnym razie zainicjujemy działania" – powiedział Mishra.

Rzecznik Amazon India powiedział że firma ma odpowiednie standardy i zobowiązuje sprzedawców do przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów dotyczących sprzedaży produktów na amazon.in. Firma nie zezwala na wystawianie i sprzedaż produktów, które są zabronione przez prawo. "Jednak w przypadku, gdy sprzedawcy wymieniają takie produkty, jako pośrednicy, podejmujemy rygorystyczne działania, które mogą być wymagane przez prawo, gdy zostanie nam to wskazane. Problem został nam zgłoszony i obecnie go badamy. Zapewniamy pełną współpracę i wsparcie wymagane organom śledczym i organom ścigania w trwającym dochodzeniu i zapewniamy pełną zgodność z obowiązującymi przepisami prawa" twierdzi przedstawiciel Amazona.

Indie to kluczowy rynek zagraniczny dla Amazona, w który gigant zainwestował ponad 6 mld dolarów USD. Firma jednak ma liczne problemy na tym obszarze. We wrześniu informator z indyjskiego oddziału firmy twierdził, że jej przedstawiciele prawni przekupili urzędników państwowych. Amazon powiedział, że prowadzi dochodzenie w sprawie zarzutu. Jednocześnie przeciw gigantowi toczy się postępowanie antymonopolowe.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Pozytywne przeżycie

Idealne. Działka nad dużym zbiornikiem wodnym, ciepły słoneczny dzień i atmosfera wyczekiwania - spotkanie było zaplanowane już cholernie dawno temu. To, że nie wszyscy dobrze się znaliśmy zupełnie mi nie przeszkadzało.

Wstęp

  • DMT
  • Tripraport

Samotny wieczór w domu, miło i spokojnie

Po kilkunastu miesiącach przerwy postanowiłem odświeżyć znajomość z psychodelikami. W międzyczasie zażywałem rekreacyjnie raz w tygodniu dosyć niewinne substancje takie jak marihuana, MDMA, ketamina, 2C-B czy lekkie stymulanty, ale po pewnym czasie przestały mi one (jak i życie w ogóle) sprawiać radość. Trzeba więc było coś na to poradzić.

  • Grzyby halucynogenne

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15

randomness