Amazon oskarżony o przemyt marihuany. Aresztowania kierowników i dyrektorów

Policja w Madhya Pradesh, centralnym stanie Indii, rozpoczęła dochodzenie przeciwko dyrektorom wykonawczym indyjskim oddziałem Amazona w związku z domniemanym wykorzystaniem rynku e-commerce do przemytu marihuany na rynku południowoazjatyckim.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

ithardware.pl
Paweł Czajkowski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

43

Policja w Madhya Pradesh, centralnym stanie Indii, rozpoczęła dochodzenie przeciwko dyrektorom wykonawczym indyjskim oddziałem Amazona w związku z domniemanym wykorzystaniem rynku e-commerce do przemytu marihuany na rynku południowoazjatyckim.

Władze nie ujawniają ile osób z kadry zarządzającej usłyszało zarzuty, jednak podkreśla, że w uzyskanych od Amazon India wyjaśnieniach pojawia się wiele sprzeczności. Dyrektorzy Amazona zostali aresztowani na mocy krajowego prawa antynarkotykowego, poinformowała policja stanowa w oświadczeniu. Policja w Madhya Pradesh aresztowała w zeszłym tygodniu dwóch mężczyzn z 20 kg marihuany, twierdząc, że ​​mężczyźni używali strony portalu Amazon India do przemytu. Amazon oświadczył, że współpracuje z policją w śledztwie, jednak Narottam Mishra, minister spraw wewnętrznych stanu indyjskiego, wyraził zaniepokojenie domniemanym nadużyciem rynku Amazona w Indiach i powiedział, że Amazon wcale nie współpracuje w dochodzeniu. "Wezwano Amazon, ale nie współpracują. Doprowadzimy ich. Apeluję do dyrektora generalnego Amazona o współpracę, w przeciwnym razie zainicjujemy działania" – powiedział Mishra.

Rzecznik Amazon India powiedział że firma ma odpowiednie standardy i zobowiązuje sprzedawców do przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów dotyczących sprzedaży produktów na amazon.in. Firma nie zezwala na wystawianie i sprzedaż produktów, które są zabronione przez prawo. "Jednak w przypadku, gdy sprzedawcy wymieniają takie produkty, jako pośrednicy, podejmujemy rygorystyczne działania, które mogą być wymagane przez prawo, gdy zostanie nam to wskazane. Problem został nam zgłoszony i obecnie go badamy. Zapewniamy pełną współpracę i wsparcie wymagane organom śledczym i organom ścigania w trwającym dochodzeniu i zapewniamy pełną zgodność z obowiązującymi przepisami prawa" twierdzi przedstawiciel Amazona.

Indie to kluczowy rynek zagraniczny dla Amazona, w który gigant zainwestował ponad 6 mld dolarów USD. Firma jednak ma liczne problemy na tym obszarze. We wrześniu informator z indyjskiego oddziału firmy twierdził, że jej przedstawiciele prawni przekupili urzędników państwowych. Amazon powiedział, że prowadzi dochodzenie w sprawie zarzutu. Jednocześnie przeciw gigantowi toczy się postępowanie antymonopolowe.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Benzydamina
  • Marihuana
  • Tabaka
  • Tytoń

Na początku puste mieszkanie, tylko ja z kolegą, później sam z mamą, optymistyczne nastawienie.

Zapraszam serdecznie, po raz drugi!

Słowem wstępu, ponownie:

Meskalina (San Pedro)

Dawka: 25 g skórki kaktusa San Pedro

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Meskalina – Pierwszy raz.
Podróż odbyła się u mojej dziewczyny w mieszkaniu. Oprócz mnie i mojej dziewczyny obecna była nasza koleżanka. Dziewczyny spaliły się wcześniej i oglądały Zagubioną Autostradę. Ja przygotowywałem wywar w kuchni, a czasem również zerkałem na film.


  • Gałka muszkatołowa
  • Przeżycie mistyczne

Jako, że posiadam nieznaczną wiedzę o narkotykach, wiem, że nie są zabawką. Podchodzę do nich poważnie, niemalże wypowiadając do nich w myślach intencję "Szanuję cię substancjo czynna, chcę, abyś ukazała mi dobrą stronę siebie i urozmaiciła percepcję." Do gałki podszedłem na luzie, w domu, w spokoju. Była to sobota- czas w miarę wolny. Spożyłem ją z najlepszym przyjacielem, nastawiłem się bardzo pozytywnie. Jestem z natury optymistą i to się opłaca.

Na wstępie trochę informacji o mnie:Wiek: Ledwo ukończona pełnoletniość ^^Waga: 82 kg przy sportowej budowie ciała, Wzrost: 185 cm
Duża skłonność do filozofowania, zaitneresowanie psychologią i anatomią, natura flegmatyczna, wiara w zjawiska paranormalne i Boga (niechrześcijańskiego, ani nawet niezwiązanego z żadną religią), duży dystans do życia, brak traum i wewnętrznych obsesji, które mógłbym w sobie tlić. Brak przewrażliwienia na jakimkolwiek punkcie, natura raczej ugodowa, choć w kaszę sobie nie daję dmuchać. 

  • Zolpidem


Słowo wstępu: Niech ten TR będzie przestrogą dla wszystkich, którzy lubią ostrą jazde i za bardzo nie zwracają uwagi na to co sobie podają, w jakich dawkach i w połączeniu z czym. Ja kiedys tak robiłem i ciesze się, że trwale się przez to nie uszkodziłem.