REKLAMA
Alert: Sprowokujmy DEA 4 grudnia 2001

Amerykanski wydzial ds. narkotykow chce zdelegalizowac zywnosc z nasion konopi - aktywisci wszystkich krajow laczcie sie!

Anonim

Kategorie

Odsłony

3417
Alert: Sprowokujmy DEA 4 grudnia 2001 Data: wtorek, 20 listopada 2001

Powiedzmy nie próbie zakazania produktów konopnych przez DEA (Wydział ds. Narkotyków)

OGÓLNONARODOWY DZIEŃ AKCJI -- 4 GRUDNIA 2001

Zapowiedziano ogólnopaństwowy dzień będący wyzwaniem dla prób zakazania produktów konopnych przez DEA. Dołącz do organizacji VoteHemp, Students for Sensible Drug Policy, NORML, DRCNet i innych, odwiedzając 4 grudnia 2001 posterunki DEA. W porze lunchu zostaną rozstawione stoły z produktami konopnymi i informacjami, prowokując pracowników DEA do udziału w testach:

Filip z konopi: "Przepraszam Panią/Pana, czy mogę poczęstować darmową próbką smacznego i pożywnego precla?"

DEA: "Jasne, lubię precelki!"

Filip z konopi: "Proszę powiedzieć, czy czuje Pani/Pan zapach jalapeno w tym preclu?"

DEA: "Mmm . . . tak, pikantne."

Filip z konopi: "Czy zna Pani/Pan wartości odżywcze tego precla? Został on wypieczony ze specjalnych nasion, które mają dużo białka i wszystkie niezbędne aminokwasy. Olej z tych nasion zawiera najwięcej nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega-3 i Omega-6) w idealnych proporcjach".

DEA: "Tak, słyszałem/słyszałam o tych tłuszczach. To bardzo zdrowe".

Filip z konopi: "A zatem ten zdrowy precelek jest też smaczny?"

DEA: "Tak, naprawdę smaczny".

Filip z konopi: "Czy jest aż tak smaczny, że powinien być nielegalny?"

DEA: "Nielegalny? Co to jest?"

Filip z konopi: "To konopie, oczywiście, a od 10 grudnia posiadanie paczki, którą Pani/Pan trzyma, będzie zabronione. Proszę wziąć ulotkę i poczytać na ten temat".

Poprzez tę akcję zwrócimy uwagę mediów na odżywcze i inne właściwości konopi, a także obnażymy bezsensowność delegalizacji żywności przez DEA. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w akcjach, możesz odwiedzić stronę http://www.VoteHemp.com i wysłać DEA komentarz sprzeciwiający się ich próbom zakazania sprzedaży produktów z nasion konopi.

David Bronner, prezes firmy Dr. Bronner's Magic Soaps, zgodził się dostarczyć ludziom biorącym udział w Dniu edukacji konopnej potrzebnych w akcji produktów konopnych.

Koalicja będzie także miała wsparcie medialne organizacji Mintwood Media Collective i Common Sense for Drug Policy.

Jeżeli chcesz wziąć udział w projekcie, skontaktuj się ze mną: albaden@yahoo.com.

Dziękujemy za uczestnictwo w akcji przeciwko absurdalnej i szkodliwej polityce DEA. Do zobaczenia na tej i innych akcjach.

Alexis Baden-Mayer

albaden@yahoo.com

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • DPT

Przytulny, pełen magii pokój współtowarzysza podróży, przygaszone światło, cisza, spokój a w tle leci album shpongle.

25.10.2007

Cały dzień chodziłem troszkę zdenerwowany, obawiałem się tego, że coś może pójść nie tak, nigdy nie podawałem żadnych substancji, a tym bardziej narkotyków metodą domięśniową, jednak wszystko udało się z nawiązką. Wraz z forumowym kolegą leśnikiem ok. godziny 23, przystąpiliśmy do przygotowań. Sporządzono mieszaninę, 4ml wody do iniekcji z 100mg DPT Hcl, używając grzejnika, żeby troszkę podgrzać wodę, wszystko się ładnie rozpuściło i zostało przefiltrowane przed nabraniem roztworu do strzykawek.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Własny pokój. Sam w wielki domu.

Od dawna zbierałem się do raportu, ale zawsze brakuje mi weny i słów aby opisać swoje podróże.
No ale zawsze jest ten pierwszy raz.
Zacznę od tego, że leczę się na nerwicę lekową i natręctwa. Ma to spore znaczenie, gdyż za każdym razem gdy dobrze się porobię, muszę walczyć uczuciem umierania..
Tak, za każdym razem gdy stripuję się mam ostry wkręt na umieranie. Ciężkie miałem z tym akcje, ale z czasem opanowałem techniki i "magiczne" wkręty pomagające mi poradzić sobie z tym stanem. Nie było łatwo..

  • Grzyby halucynogenneIlość: 35 szt.  • Bad trip
  • Marihuana
  • Powój hawajski

mieszkanie, paru znajomych

 Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info. 

 

To miał być zwykły wieczór w towarzystwie czysto męskim, bez przeżyć płciowo istotnych. Piwo i kwiatostany konopii w szerszym gronie. Ta zwykłość bolala Franiela najbardziej. Głód solidnego odurzenia odzywał się w nim coraz donośniej. W końcu skrystalizował się w zamiarze konsumpcji paru nasionek rośliny z odległych wysp. Spożyte przed przybyciem przyjaciół na długo pozostawiły gorzki smak w jego ustach i  jak się później okazało, nie tylko w ustach. 

randomness