REKLAMA
Alert: Sprowokujmy DEA 4 grudnia 2001

Amerykanski wydzial ds. narkotykow chce zdelegalizowac zywnosc z nasion konopi - aktywisci wszystkich krajow laczcie sie!

Anonim

Kategorie

Odsłony

3417
Alert: Sprowokujmy DEA 4 grudnia 2001 Data: wtorek, 20 listopada 2001

Powiedzmy nie próbie zakazania produktów konopnych przez DEA (Wydział ds. Narkotyków)

OGÓLNONARODOWY DZIEŃ AKCJI -- 4 GRUDNIA 2001

Zapowiedziano ogólnopaństwowy dzień będący wyzwaniem dla prób zakazania produktów konopnych przez DEA. Dołącz do organizacji VoteHemp, Students for Sensible Drug Policy, NORML, DRCNet i innych, odwiedzając 4 grudnia 2001 posterunki DEA. W porze lunchu zostaną rozstawione stoły z produktami konopnymi i informacjami, prowokując pracowników DEA do udziału w testach:

Filip z konopi: "Przepraszam Panią/Pana, czy mogę poczęstować darmową próbką smacznego i pożywnego precla?"

DEA: "Jasne, lubię precelki!"

Filip z konopi: "Proszę powiedzieć, czy czuje Pani/Pan zapach jalapeno w tym preclu?"

DEA: "Mmm . . . tak, pikantne."

Filip z konopi: "Czy zna Pani/Pan wartości odżywcze tego precla? Został on wypieczony ze specjalnych nasion, które mają dużo białka i wszystkie niezbędne aminokwasy. Olej z tych nasion zawiera najwięcej nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega-3 i Omega-6) w idealnych proporcjach".

DEA: "Tak, słyszałem/słyszałam o tych tłuszczach. To bardzo zdrowe".

Filip z konopi: "A zatem ten zdrowy precelek jest też smaczny?"

DEA: "Tak, naprawdę smaczny".

Filip z konopi: "Czy jest aż tak smaczny, że powinien być nielegalny?"

DEA: "Nielegalny? Co to jest?"

Filip z konopi: "To konopie, oczywiście, a od 10 grudnia posiadanie paczki, którą Pani/Pan trzyma, będzie zabronione. Proszę wziąć ulotkę i poczytać na ten temat".

Poprzez tę akcję zwrócimy uwagę mediów na odżywcze i inne właściwości konopi, a także obnażymy bezsensowność delegalizacji żywności przez DEA. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w akcjach, możesz odwiedzić stronę http://www.VoteHemp.com i wysłać DEA komentarz sprzeciwiający się ich próbom zakazania sprzedaży produktów z nasion konopi.

David Bronner, prezes firmy Dr. Bronner's Magic Soaps, zgodził się dostarczyć ludziom biorącym udział w Dniu edukacji konopnej potrzebnych w akcji produktów konopnych.

Koalicja będzie także miała wsparcie medialne organizacji Mintwood Media Collective i Common Sense for Drug Policy.

Jeżeli chcesz wziąć udział w projekcie, skontaktuj się ze mną: albaden@yahoo.com.

Dziękujemy za uczestnictwo w akcji przeciwko absurdalnej i szkodliwej polityce DEA. Do zobaczenia na tej i innych akcjach.

Alexis Baden-Mayer

albaden@yahoo.com

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Wczoraj z Joruusem walnelismy po raz pierwszy kwacha. O kurwa, jakiego to mialo kopa :-))) Najpierw chacialo mi sie tanczyc, ale to po jakims czasie minelo. Pozniej mialem uczucie, jakby moje cialo rozpadalo sie na komorki, a potem na jeszcze mniejsze czesci. Nastepnie mialem wrazenie, ze znam wszystkie zagadki wszechswiata, ze wiem jak powstal swiat. Myslalem, ze jestem geniuszem, poznalem wszystkie tajemnice medycyny. I to bylo O.K. Gorzej zrobilo sie, kiedy zaczelismy wpieprzac paluszki. Kiedy je gryzlem, one zaczely zamieniac sie w trojwymiarowe figurki, ktorych nie moglem przelknac.

  • Ayahuasca

nazwa substancji: Ayahuasca.

poziom doświadczenia użytkownika: Ayahuasca pierwszy raz poza tym Absynt, Grzybki, Marihuana, Pejotl, Aviomarin, Kodeina, Tussipect, Amfetamina, Kokaina, Extasy, Lsd.

dawka, metoda zażycia: 8g Mimosa hostilis kora + 3,5g Pegaum harmala. Gotowane osobno 3x po godzinie w wodzie ph 2 (ok. pół cytryny na szklanke wody). Doustnie.

  • Inne
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tripraport

Całkowity spontan, Nastawienie w miarę pospolite gdyż byłem świadomy jak ów narkotyk działa

Witam już po raz drugi zacnych forumowiczów, dzisiaj chciałbym wam opowiedzieć o swoim doświadczeniu z dopalaczami 

(w tym konkretnym przypadku chodzi mi o syntetyki czytaj: Mocarz etc.)

Jak wspomniałem w poprzednim TR mieszkam w uk. Jeszcze jak mieszkałem w PL miałem sporadyczne doświadczenia z tym syfem ale co dopiero w uk popadłem w to troszke mocniej.

 

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Nastawiony odkrywczo na osiągnięcie 3 plateau. Do południa czułem się niewyraźnie, na szczęście przeszło mi kiedy wyszedłem w drogę do domu K, gdzie mieliśmy nocować razem z T. Miejsce pobytu przygotowane odpowiednio na łóżkowe tripowanie pod opieką odpowiedzialnych ludzi.

20:55 - zarzucane 4 paski w odstepach 10 min między każdym podczas spaceru po starym grodzie (świetny klimat, wielkie drzewa, zero oświetlenia, teren pokryty wieloma wzniesieniami i wypukłościami oraz pozostałościami po starym grodzie)

21:47 - zacząłem odczuwać pierwsze efekty - pisk w uszach, ciepło i zmniejszone czucie przede wszystkim w opuszkach palców.