Afera w Niemczech. Wpływowy polityk Partii Zielonych posiadał narkotyki

W wydanym oświadczeniu deputowany nie potwierdził stawianych mu zarzutów, zakomunikował jedynie, że zawsze był zwolennikiem "liberalnej polityki narkotykowej".

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

onet.wiadomości
ks

Odsłony

133

Wpływowy poseł Partii Zielonych, Volker Beck, zrezygnował ze wszystkich zajmowanych stanowisk politycznych. Powodem jest śledztwo prokuratorskie związane z posiadaniem narkotyków. Podczas kontroli policyjnej Beck miał mieć 0,6 g podejrzanej substancji - prawdopodobnie kryształki metaamfetaminy.

W wydanym oświadczeniu deputowany nie potwierdził stawianych mu zarzutów, zakomunikował jedynie, że zawsze był zwolennikiem "liberalnej polityki narkotykowej". 55-letni Beck był w latach 2002-2013 sekretarzem klubu poselskiego Partii Zielonych, a ostatnio rzecznikiem klubu tej partii ds. polityki wewnętrznej. W Polsce Beck znany był jako polityk walczący o przyznanie robotnikom przymusowym z czasów III Rzeszy odszkodowań ze strony niemieckich firm oraz państwa.

Rzecznik berlińskiej prokuratury, Martin Steltner, cytowany przez Portal Bild.de, poinformował, że podczas kontroli policyjnej przy polityku znaleziono 0,6 g podejrzanej substancji. Według Bild.de "chodziło prawdopodobnie" o kryształki metaamfetaminy. Narkotyk ten ma silne działanie uzależniające i jest bardzo szkodliwy dla zdrowia.

Beck poinformował, że nie rezygnuje z mandatu poselskiego, a do zarzutów ustosunkuje się w odpowiednim czasie jego adwokat. Nie jest to pierwszy przypadek tego typu. Ostatnio w 2014 r. poseł SPD Michael Hartmann również został przyłapany na posiadaniu narkotyków. Przyznał się do ich indywidualnego zażywania "w niewielkich ilościach". Dochodzenie w tej sprawie zostało zakończone grzywną. Również Hartmann zrezygnował z pełnienia funkcji rzecznika polityki wewnętrznej swojego klubu poselskiego, zatrzymując jednocześnie mandat poselski.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Miejsce : Woodstock, las, koncert Nastawienie/miejsce: Miejsce przepiękne, ludzie niesamowici, atmosfera nieziemska ( Słowa które w 100% opisują atmosferę panującą na polu woodstockowym)

Na wstępie dodam, iż cały ten bałągan który zaraz opiszę zdarzył się przypadkowo, nie był planowany. (Ekipa 10 osób, 8 osób pierwsza styczność z tym środkiem  + 2 osoby bawiące się tylko przy alkoholu i MJ. 

  • Marihuana


Moje doświadczenie z ziołem zaczęło się stosunkowo niedawno. Pewnie do dzisiaj nie sięgnąłbym po nie gdyby nie pewna osoba... Ale zacznę od początku...


  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

W sumie postanowienie na spontana, ale warunki bardzo sprzyjające.

ŁADOWANIE [POMIŃ AKAPIT, JEŻELI INTERERE CIĘ TYLKO GŁÓWNY NURT FAZY, A NIE POCZĄTKI]

 

  • LSD-25

Wczoraj z Joruusem walnelismy po raz pierwszy kwacha. O kurwa, jakiego to mialo kopa :-))) Najpierw chacialo mi sie tanczyc, ale to po jakims czasie minelo. Pozniej mialem uczucie, jakby moje cialo rozpadalo sie na komorki, a potem na jeszcze mniejsze czesci. Nastepnie mialem wrazenie, ze znam wszystkie zagadki wszechswiata, ze wiem jak powstal swiat. Myslalem, ze jestem geniuszem, poznalem wszystkie tajemnice medycyny. I to bylo O.K. Gorzej zrobilo sie, kiedy zaczelismy wpieprzac paluszki. Kiedy je gryzlem, one zaczely zamieniac sie w trojwymiarowe figurki, ktorych nie moglem przelknac.

randomness