83 osoby zatrzymane, 46 z narkotykami. Policja podsumowuje Sunrise Festival 2017

W ciągu zaledwie trzech dni policjanci zatrzymali w sumie 46 osób z narkotykami - mefedronem, amfetaminą, tabletkami ecstasy i innymi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Onet Szczecin
Alicja Wirwicka

Odsłony

1309

W ciągu zaledwie trzech dni policjanci zatrzymali w sumie 46 osób z narkotykami - mefedronem, amfetaminą, tabletkami ecstasy i innymi. To wynik działań funkcjonariuszy podczas tegorocznego Festiwalu Sunrise. Zatrzymano też pijanych kierowców i wystawiono ponad 1100 mandatów.

Sunrise Fesital to jedna z największych imprez muzyki elektronicznej w Polsce. Co roku od 15 lat przyciąga tysiące ludzi. Policjanci podsumowali trzy dni festiwalu w Kołobrzegu, który zakończył się w niedzielę. Funkcjonariusze zabezpieczali zarówno drogi wokół terenu, na którym odbywał się Sunrise, jak i samą imprezę. Policjanci zatrzymali w sumie 83 osoby.

- 46 z nich posiadało przy sobie środki odurzające, głównie była to amfetamina, marihuana, ecstasy i mefedron - wylicza mł. asp. Karolina Rykaczewska z zachodniopomorskiej policji. - W trakcie działań na terenie Kołobrzegu oraz na drogach dojazdowych policjanci ujawnili 26 nietrzeźwych kierujących, siedem osób prowadzących pojazd pod wpływem działania środków działających podobnie do alkoholu, a także 45 kierujących, którzy popełnili wykroczenie, prowadząc pojazd w stanie po użyciu alkoholu - dodaje.

Dodatkowo funkcjonariusze wystawili ponad 1100 mandatów karnych za wykroczenia, zatrzymali 51 praw jazdy i 125 dowodów rejestracyjnych. Dla porównania w zeszłym roku wystawiono 237 mandatów, a policja zatrzymała tylko 40 osób.

Nad bezpieczeństwem uczestników festiwalu czuwało w sumie ponad 470 policjantów, a także ponad 100 funkcjonariuszy innych służb.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

usty dom, własny pokój, wielkie lóżko i słuchawki z mrocznym industrialem na uszach. Wspaniały nastrój po zdanym egzaminie.

T = godzina przyjęcia DXM

T+0
Łykam 5 tabletek co ok minutę, zapijając dużą ilością wody.
Gdy łykam ostatnia porcję, wybieram się na pocztę wysłaą paczkę.

T+0:30
Na poczcie mała kolejka, ale wreszcie udało mi się nadać paczkę i wracam do domu.
Mam głupie wrażenie, że ludzie się na mnie patrzą, a chodnik wydaje się być lekko wykręcony.
Jakby ktoś wykręcił go względem ziemii o 10-15 stopni.
Czuję lekkie swędzienie na głowie, które co raz przeskakuje na inne części ciała.

  • Gałka muszkatołowa

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Niewielki psytrance'owy festiwal, w gronie znajomych. Tydzień wcześniej dieta oczyszczająca

To tylko pomylony sen obłąkańca.

3,2,1... kwas! Procedura błyskawiczna. Podzieliliśmy papierki w samochodzie, ja i Krzysiek. Specjalnie trzymaliśmy je na tę okazję, zakupione parę miesięcy wcześniej. Bez głębszego zastanowienia, ochoczo i z ufnością włożyłam do buzi wizerunek Doskonałego Jogina. Wszystko będzie dobrze.

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Sam w domu, pokój pozytywnie

Po ostatniej imprezie zostało mi troche thc, więc postanowiłem wykorzystać wolny dzień w domu i dopalić resztki zapasów. Sam w domu, wszyscy w pracy/szkole. Z głośników dobiega "Susumu hirasawa - Maditational Field - Paprika Soundtrack" .Bardzo lubie palić przy muzyce. Utwór z anime Papurika (świetny film swoją drogą) wybrałem czysto losowo.

 

Do rzeczy. Ważę wiaderko, fulka w nakrętkę, ogień, ciągniemy butle................., wdech, ;xD

Potem odkryłem, że mam w fotce jeszcze odrbine zioła na dupke. Po spaleniu opaliłem fulke, bo już dojrzała.