8 roślin i 900g marihuany na własny użytek: Od dziś w stanie Minnesota marihuana jest legalna

Posiadanie oraz uprawa marihuany do celów rekreacyjnych przez dorosłych w stanie Minnesota od dziś jest legalne. Legalizacja marihuany dla dorosłych nadeszła po zatwierdzeniu ustawy przez lokalnych polityków niecałe trzy miesiące temu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

27

Posiadanie oraz uprawa marihuany do celów rekreacyjnych przez dorosłych w stanie Minnesota od dziś jest legalne. Legalizacja marihuany dla dorosłych nadeszła po zatwierdzeniu ustawy przez lokalnych polityków niecałe trzy miesiące temu.

Na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w autoryzowanych przez władze stanu sklepach trzeba poczekać jeszcze ponad rok, chociaż co najmniej dwie społeczności Indian Amerykańskich planują być pierwszymi jurysdykcjami regulującymi sprzedaż rekreacyjnej marihuany w Minnesocie już w tym miesiącu.

30 maja, Gubernator Minnesoty, Tim Walz, podpisał ustawę legalizującą rekreacyjną marihuanę, dołączając do 22 innych stanów USA, które zalegalizowały marihuanę dla dorosłych. Ustawa o legalizacji marihuany, która została zatwierdzona przez władze Minnesoty 20 maja, pozwala dorosłym w wieku 21 lat i starszym na używanie marihuany rekreacyjnie i na posiadanie do dwóch uncji marihuany (~56g) w miejscu publicznym, począwszy od 1 sierpnia.

Nowe Regulacje w Zakresie Posiadania i Hodowli Marihuany

Nowe prawo legalizuje również posiadanie do dwóch funtów (~900g) marihuany w prywatnym miejscu zamieszkania i domową uprawę marihuany przez dorosłych w wieku 21 lat i starszych. Zgodnie z tą ustawą, dorosłym będzie wolno uprawiać do ośmiu roślin konopi indyjskich w domu, w tym cztery dojrzałe, kwitnące rośliny.

Ustawa o legalizacji marihuany w Minnesocie również legalizuje działalność komercyjną związaną z konopiami indyjskimi. Regulowana sprzedaż marihuany dla dorosłych rozpocznie się po opracowaniu i zatwierdzeniu zasad przez Office of Cannabis Management, nową agencję państwową stworzoną przez ustawę. Nowa agencja będzie również regulowała marihuanę do celów medycznych i produkty pochodzące z konopi indyjskich.

Kiedy Rozpocznie Się Sprzedaż Rekreacyjnej Marihuany?

Państwowe agencje wyznaczyły maj 2024 roku jako datę rozpoczęcia przyjmowania wniosków o sprzedaż marihuany dla dorosłych, zgodnie z raportem Minnesota Public, z przewidywanym rozpoczęciem sprzedaży w sklepach w styczniu 2025 roku.

Gdy tylko regulowana sprzedaż rekreacyjnej marihuany rozpocznie się, dorośli będą mogli kupić jednorazowo do dwóch uncji (~56g) marihuany, ośmiu gramów koncentratu marihuany i produkty jadalne zawierające do 800 miligramów THC.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bromo-DragonFLY
  • Tripraport

Piękny, sierpniowy wieczór i noc w Sztokholmie, w planach zabawa w całonocnej paradzie

Festiwal kultury w Sztokholmie. A skoro kultury, to jesteśmy naćpani naćpani naćpani, podrygujemy podrygujemy podrygujemy w niezmierzonej ciżbie ciżbie ciżbie naćpanych naćpanych naćpanych ludzi, którzy przyjechali do Sztokholmu na festiwal kultury kultury kultury i naćpani naćpani naćpani podrygują z nami w korowodzie w samym centrum Sztokholmu Sztokholmu Sztokholmu, który zmienił się dziś w wielką dyskotekę. Dla nas policja blokuje ruch, dla nas stoją samochody, dla nas gra muzyka, a my tańczymy tańczymy tańczymy.

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Klonazepam
  • Marihuana

Substancje oraz dawkowanie: (ja) około czterdziestu dorodnych czarnogórskich grzybów o działaniu wyginającym wzory na kafelkach, zapijane jakimiś piwami pszennymi, na rozładowanie emocji niechcąca dwójka klona, kielich wódki i kilka gibbonów w obiegu. I ta jebana nikotyna. B: około 30 grzybów, wódka, 2 browary, klon dwójka i jakaś baka, ale nie dużo bo się mu nieco przysnęło. J: na naszych oczach koło dwudziestu grzybów, potajemnie – co się zemściło – jeszcze z pięćdziesiąt. Reszta ludzi, co kto jak, w opisie.

  • Powój hawajski

Subst: LSA (LA-111) - Ipomoea tricolorDawka: 170 nasion

Kupiliśmy z kumplem w sklepie 17 paczek nasion Ipomoei. Na następny dzień mieliśmy odbyć psychedeliczną podróż. Dwa dni wcześniej sprawdziłem na sobie dawkę - 80 nasion. Miałem lekkie efekty, ale ważniejsze było to, że nasiona okazały się nietoksyczne tj. bez fungicydów, herbicydów, insektycydow i innych chemikaliów, którymi zwykle pokrywane są nasiona przez producentów. To bardzo ważne - sprawdzić w jakiś sposób, czy nasiona nie są zatrute.

  • Benzydamina

randomness