4 tys. tabletek ekstazy przechwycili policjanci na warszawskim Bródnie

4 tys. tabletek ekstazy o wartości ok. 120 tys. zł oraz pół kilograma amfetaminy znaleźli w nocy ze środy na czwartek policjanci z warszawskiego CBŚ w mieszkaniu w jednym z bloków na warszawskim Bródnie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2282

Zatrzymano dwóch braci - poinformował PAP nadkom. Zbigniew Matwiej z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

Według ustaleń funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego, właściciel mieszkania 42-letni Adam G. zajmował się handlem narkotyków na dużą skalę. Rynki zbytu miał nie tylko w Warszawie, ale w południowych i północnych rejonach Polski.

Jego brat 42-letni Paweł G. był poszukiwany listami gończymi przez prokuratury w Warszawie i Bydgoszczy za przestępstwa gospodarcze.

To kolejna akcja CBŚ przeciwko warszawskim dealerom narkotyków. Na początku sierpnia podczas zatrzymania czterech mężczyzn na warszawskiej Ochocie policjanci przechwycili rekordową w tym roku ilość ekstazy - ok. 15 tys. tabletek. Ich wartość wyceniono na 450 tys. zł. Aresztowanych zostało dwóch mężczyzn zajmujących się dystrybucją narkotyków w masowych ilościach na rynek polski i zagraniczny.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Bakacz (niezweryfikowany)
Bardzo dobrze ze zlapali tych pajacow!!!!!! <br>Dilerzy a nie gangsterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>Polski rzad powinien zalegalizowac ganede <br>a kase z niej przeznaczac na walke z narkolami <br>i innymi gorszymi narkotykami takimi jak fajki czy wódka!!!!!! <br> <br>LEGALIZACJA JEST NIEZBEDNA A NAWET WSKAZANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FruvaQ (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
ble ble ble (niezweryfikowany)
no nieżle w wawie ciastka krązą po 30 zeta ło ja tam to chyba bym zbankrutował ja mam od 6 do 10 zeta za kółko hehe nie wiem jaki cennik ma ta policja:P hehe 4 tys kurwa wielka strata dla warszawskiego klubingu:P
q (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
freak.thC (niezweryfikowany)
[quote=ble ble ble]no nieżle w wawie ciastka krązą po 30 zeta ło ja tam to chyba bym zbankrutował ja mam od 6 do 10 zeta za kółko hehe nie wiem jaki cennik ma ta policja:P hehe 4 tys kurwa wielka strata dla warszawskiego klubingu:P[/quote] Faktycznie drogo hehe, a ja nawet przy tych 6 Twoich złotych bym zbankrutował :P a podejrzewam że wartość rynkowa była 2 razy mniejsza niż ilość tych tabletek , tak mi się wydaje że na tych szczeblach to śmiga po 0,50 zł jak u nas czasem są po 2 zł.
danielek (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
LaSziDo (niezweryfikowany)
to jest zapas dla Świdnicy na okolo 0.5 roku .. z wlasnych doswiadczen :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - pozdro
Zajawki z NeuroGroove
  • alfa-PVP
  • Ketony

Różnie.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

 

Kolejną z opisywanych przeze mnie substancji będzie α-Pirolidynopentiofenon, znany również jako a-Pirolidynowalerofenon, a także (RS)-1-fenyl-2-(1-pirolidyno)-1-pentanon.

  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Metoksetamina
  • Problemy zdrowotne

Wieczór, pokój, nastrój wyrównany.

Data tripa: 10.04.2014
 Od początku wybór poszedł na metodę podania domięśniowego. Wszystko wymieszałam razem i rozpuściłam w 3,5 ml wody. Zwykle nie mam problemu z wejściem do mięśnia, tutaj nie chciałam ewentualnie marnować materiału podając go podskórnie. Dlatego też zanim poszedł strzał upewniałam się. Zdawało mi się, że weszłam w mięsień, do tej pory w sumie nie jestem pewna jak w końcu było. Bliżej jest wersji tego, że poszło IV, co jak wiadomo = duże zaskoczenie, bo szybsze wejście i zdecydowanie mocniejsze.

  • Dimenhydrynat

Mam tu tripa pewnego goscia po avio:


Jazda miala miejsce okolo rok temu dlatego nie pamietam jej zbyt dokladnie,

ale postaram sie ja opisac. Tego dnia nie chcialo mi sie isc do szkoly.

Okolo 8 rano odprowadzilem qmpla do jego szkoly. Los chcial, ze akurat wtedy

przyjechal do niej moj stary spotkac sie z dyrkiem (brrr) sciemnilem go, ze

teraz mam religie i odwiozl mnie na chate. Wiec poszedlem do apteki po

aviomarin (20 sztuk) kosztowaly jakies 17 zlotych. Mialem jeszcze jedna

  • Dekstrometorfan


Ten konkretny trip nie miał być niczym szczególnym, byłem nastawiony na lekką i miłą wycieczkę w świat iluzji, zatopiony w dźwiękach niemożliwie pięknej w swej dokładności muzyki. Ale Wielki DextroMethophor chodzi swoimi ścieżkami i nie zważa na zabawnych mieszkańców jeszcze smutnej planety. Uznał, że dość już bycia miłym wujkiem i trzeba przykładnie ukarać tego, kto ośmiela się zakradać co noc każdego nowego miesiąca, od już dwóch z hakiem lat do jego transcendentnej rezydencji.