REKLAMA
4 tys. tabletek ekstazy przechwycili policjanci na warszawskim Bródnie

4 tys. tabletek ekstazy o wartości ok. 120 tys. zł oraz pół kilograma amfetaminy znaleźli w nocy ze środy na czwartek policjanci z warszawskiego CBŚ w mieszkaniu w jednym z bloków na warszawskim Bródnie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2253

Zatrzymano dwóch braci - poinformował PAP nadkom. Zbigniew Matwiej z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

Według ustaleń funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego, właściciel mieszkania 42-letni Adam G. zajmował się handlem narkotyków na dużą skalę. Rynki zbytu miał nie tylko w Warszawie, ale w południowych i północnych rejonach Polski.

Jego brat 42-letni Paweł G. był poszukiwany listami gończymi przez prokuratury w Warszawie i Bydgoszczy za przestępstwa gospodarcze.

To kolejna akcja CBŚ przeciwko warszawskim dealerom narkotyków. Na początku sierpnia podczas zatrzymania czterech mężczyzn na warszawskiej Ochocie policjanci przechwycili rekordową w tym roku ilość ekstazy - ok. 15 tys. tabletek. Ich wartość wyceniono na 450 tys. zł. Aresztowanych zostało dwóch mężczyzn zajmujących się dystrybucją narkotyków w masowych ilościach na rynek polski i zagraniczny.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Bakacz (niezweryfikowany)
Bardzo dobrze ze zlapali tych pajacow!!!!!! <br>Dilerzy a nie gangsterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>Polski rzad powinien zalegalizowac ganede <br>a kase z niej przeznaczac na walke z narkolami <br>i innymi gorszymi narkotykami takimi jak fajki czy wódka!!!!!! <br> <br>LEGALIZACJA JEST NIEZBEDNA A NAWET WSKAZANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FruvaQ (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
ble ble ble (niezweryfikowany)
no nieżle w wawie ciastka krązą po 30 zeta ło ja tam to chyba bym zbankrutował ja mam od 6 do 10 zeta za kółko hehe nie wiem jaki cennik ma ta policja:P hehe 4 tys kurwa wielka strata dla warszawskiego klubingu:P
q (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
freak.thC (niezweryfikowany)
[quote=ble ble ble]no nieżle w wawie ciastka krązą po 30 zeta ło ja tam to chyba bym zbankrutował ja mam od 6 do 10 zeta za kółko hehe nie wiem jaki cennik ma ta policja:P hehe 4 tys kurwa wielka strata dla warszawskiego klubingu:P[/quote] Faktycznie drogo hehe, a ja nawet przy tych 6 Twoich złotych bym zbankrutował :P a podejrzewam że wartość rynkowa była 2 razy mniejsza niż ilość tych tabletek , tak mi się wydaje że na tych szczeblach to śmiga po 0,50 zł jak u nas czasem są po 2 zł.
danielek (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
LaSziDo (niezweryfikowany)
to jest zapas dla Świdnicy na okolo 0.5 roku .. z wlasnych doswiadczen :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - pozdro
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

S&S - Rok chyba 2002, niedługo po Pierwszym Grzybowym Tripie, ta sama jesień, choć już bardziej jesienna.. Akcja rozgrywa się na ostatnim piętrze domku braci K. Po pierwszym spotkaniu mam świetne nastawienie, spodziewam się znowu beki na maksa.. Występują: Ja,Lv,Ls,Kd,Km

Ilość - Po 50 sztuk na głowę, popite maślanką (moje ulubione połączenie)

Wiek i doświadczenie - każdy ok 20 lat, oraz podobne doświadczenia: Alkohol, MJ, haszysz, amfetamina, ecstasy, psilocybe semilanceata.

Lecimy!

  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: extasy, alko, THCpoziom doświadczenia użytkownika: sredni (4 lata jaram bake; w zeszle wakacje zaczolem przygode z tabletkami; przez 2 miesiace w ciagu amfetaminowym, obecnie juz staram sie unikac scierwa; raz w zyciu grzyby; raz LSD-ale mnie nie porobilo; raz tusipect ktory moim zdaniem jest chujowy). mam 18 lat, 180 wzrostu jakies 70kg wagi. to chyba wszystko...dawka, metoda zażycia: 2 tabletki znaczek: koperta; doustnie, po ok 2 godz kolejna doustnie


  • Kodeina

Nazwa substancji: Kodeina w postaci leku Thiocodin

Poziom doświadczenia : mj, dxm, pcp, amfetamina, metaamfetamina( ICE ),

LSD-25, pridinol, zolpidem, diazepam, xtc(mdma, mda etc.), grzybki, pejotl

(mescalina), hasz, clonazepam, absynt, efedryna, pseudoefedryna,

benzydamina, eter i kodeina

Dawka: 450 mg ( 3 opakowania w odstępie ok 5 min)

Set & Settings : pozytywne nastawienie, w moim pokoiku podczas gdy rodzice

są w domu

  • Alprazolam
  • Amfetamina
  • Diazepam
  • MDMA (Ecstasy)

by Filippo

Drogi pamiętniczku:


W sobote wraz z moim drugim ja, które istnieje zażyłem:


Pół listka relanium

Listek Afobamu (30tabl.)

Po gramie Amfetaminy

Nieznana ilość xtc armani białe, nakrapianeOpis/przebieg zdarzeń:


randomness