REKLAMA
4 tys. tabletek ekstazy przechwycili policjanci na warszawskim Bródnie

4 tys. tabletek ekstazy o wartości ok. 120 tys. zł oraz pół kilograma amfetaminy znaleźli w nocy ze środy na czwartek policjanci z warszawskiego CBŚ w mieszkaniu w jednym z bloków na warszawskim Bródnie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2225

Zatrzymano dwóch braci - poinformował PAP nadkom. Zbigniew Matwiej z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

Według ustaleń funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego, właściciel mieszkania 42-letni Adam G. zajmował się handlem narkotyków na dużą skalę. Rynki zbytu miał nie tylko w Warszawie, ale w południowych i północnych rejonach Polski.

Jego brat 42-letni Paweł G. był poszukiwany listami gończymi przez prokuratury w Warszawie i Bydgoszczy za przestępstwa gospodarcze.

To kolejna akcja CBŚ przeciwko warszawskim dealerom narkotyków. Na początku sierpnia podczas zatrzymania czterech mężczyzn na warszawskiej Ochocie policjanci przechwycili rekordową w tym roku ilość ekstazy - ok. 15 tys. tabletek. Ich wartość wyceniono na 450 tys. zł. Aresztowanych zostało dwóch mężczyzn zajmujących się dystrybucją narkotyków w masowych ilościach na rynek polski i zagraniczny.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Bakacz (niezweryfikowany)
Bardzo dobrze ze zlapali tych pajacow!!!!!! <br>Dilerzy a nie gangsterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>Polski rzad powinien zalegalizowac ganede <br>a kase z niej przeznaczac na walke z narkolami <br>i innymi gorszymi narkotykami takimi jak fajki czy wódka!!!!!! <br> <br>LEGALIZACJA JEST NIEZBEDNA A NAWET WSKAZANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FruvaQ (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
ble ble ble (niezweryfikowany)
no nieżle w wawie ciastka krązą po 30 zeta ło ja tam to chyba bym zbankrutował ja mam od 6 do 10 zeta za kółko hehe nie wiem jaki cennik ma ta policja:P hehe 4 tys kurwa wielka strata dla warszawskiego klubingu:P
q (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
freak.thC (niezweryfikowany)
[quote=ble ble ble]no nieżle w wawie ciastka krązą po 30 zeta ło ja tam to chyba bym zbankrutował ja mam od 6 do 10 zeta za kółko hehe nie wiem jaki cennik ma ta policja:P hehe 4 tys kurwa wielka strata dla warszawskiego klubingu:P[/quote] Faktycznie drogo hehe, a ja nawet przy tych 6 Twoich złotych bym zbankrutował :P a podejrzewam że wartość rynkowa była 2 razy mniejsza niż ilość tych tabletek , tak mi się wydaje że na tych szczeblach to śmiga po 0,50 zł jak u nas czasem są po 2 zł.
danielek (niezweryfikowany)
ty jestes głupi bakaczu -myslisz ze czym zajmuja sie gangsterzy-tym samym co dilierzy -korupcją
LaSziDo (niezweryfikowany)
to jest zapas dla Świdnicy na okolo 0.5 roku .. z wlasnych doswiadczen :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - pozdro
randomness