37-latek połknął narkotyki w trakcie policyjnej kontroli

..a dokładniej: połknąć usilnie usiłował.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wspolczesna.pl
mac

Odsłony

786

Do policyjnego aresztu trafił 37-letni mieszkaniec Ełku, który podczas kontroli drogowej usiłował połknąć torebki foliowe z amfetaminą.

Dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Kierowcą pojazdu był 37-letni mieszkaniec Ełku. W trakcie kontroli mężczyzna włożył sobie coś do ust i próbował to połknąć. Policjanci natychmiast zareagowali i odebrali mężczyźnie zawiniątko, aby nie dopuścić do zadławienia. Okazało się, że mężczyzna próbował połknąć zwitek składający się z 5 torebek strunowych z zawartością białego proszku. Badanie policyjnym testerem wykazało, że jest to amfetamina.

Garnizon policji powiększył się o 40 osób (zdjęcia) Dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Kierowcą pojazdu był 37-letni mieszkaniec Ełku. W trakcie kontroli mężczyzna włożył sobie coś do ust i próbował to połknąć. Policjanci natychmiast zareagowali i odebrali mężczyźnie zawiniątko, aby nie dopuścić do zadławienia.

Okazało się, że mężczyzna próbował połknąć zwitek składający się z 5 torebek strunowych z zawartością białego proszku. Badanie policyjnym testerem wykazało, że jest to amfetamina. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kierowcy pobrano także krew do specjalistycznych badań, które wykażą czy mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Metamfetamina
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

30 stopni upału, lekkie odwodnienie po zatruciu pokarmowym

Witam,

Piszę ten TR aby ostrzec potencjalnych amatorów mefy. Nie jest to dobry środek. Czemu? Przeczytajcie...

S&S:

Zacznę od tego, że w tym tygodniu kurowałem się po zatruciu pokarmowym. Nawadniałem się, brałem witaminy i elektrolity. Jakoś doszedłem do siebie. Upał mnie wykańczał ale cóż poradzić. Dziś wypiłem od około 11:00 4 piwa. Dotarłem w ten sposób do godziny 16:30 przy wiatraku dmuchającym mi w plecy. Całkiem miło jak na 30 C za oknem...

  • Pseudoefedryna

Nazwa substancji: chlorowodorek pseudoefedryny

Postać: tabletki Sudafed (bez recepty, cena 10 zł); każda tabletka zawiera 60 mg leku. Sudafed jest przeznaczony do objawowego leczenia kataru.

  • Grzyby Psylocybinowe
  • Przeżycie mistyczne

Kolejne z moich co trzymiesięcznych spotkań z grzybami. Dobre nastawienie, pozałatwiane sprawy, noc, żadnych obowiązków na kolejny dzień.

Budzę się rano i patrzę na otwarty na stole zeszyt. Leży na nim długopis i widnieje kilka zapisków:

 

Dziś niedziela miłosierdzia. Przecież miłosierny jesteś każdego dnia. Bądź miłościw mnie grzesznemu, choć nie czuję, żebym był siedliskiem zła. Cztery i pół gram kubańskiej wrzucone w lemon teka.