23-letni suwalczanin zatrzymany z narkotykami. Twierdził, że znalazł je… na dachu wieżowca

Suwalscy policjanci zatrzymali 23-latka, który na widok policjantów wyrzucił zawiniątka z amfetaminą i marihuaną. Suwalczanin tłumaczył mundurowym, że narkotyki znalazł… na dachu wieżowca.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Kurier Suwalski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

65

Suwalscy policjanci zatrzymali 23-latka, który na widok policjantów wyrzucił zawiniątka z amfetaminą i marihuaną. Suwalczanin tłumaczył mundurowym, że narkotyki znalazł… na dachu wieżowca.

Podczas nocnego patrolu osiedla północ policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok wyrzucił coś w krzaki i zmienił kierunek marszu. Mundurowi znaleźli w zaroślach woreczki z białym proszkiem i suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana.

Zatrzymany 23-latek, który je wyrzucił, noc spędził w policyjnym areszcie. W rozmowie z mundurowymi suwalczanin stwierdził, że narkotyki znalazł na dachu jednego z wieżowców i „posiada je na własny użytek”.

Suwalczanin usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Bieluń dziędzierzawa


 • Substancja: Bieluń

 • Doświadczenie: pierwszy raz

 • Dawka: wywar z 4 dużych kwiatów

 • Metoda: doustnie :-)

 • set & setting spokoj :D[...]


Godzina 22:00 pakuję się do ogródka i zrywam cztery duże i ładnie pachnące czerwone (?) kwiaty. W pobliżu czekają koledzy :D szybko wyskakuję i udaję się w stronę domu by przygotować magiczny wywar, na który długo czekałem.

 • Gałka muszkatołowa

Gałka muszkatołowa

probowalem raz 2 lata temu, bez efektow

dawka: 2.5 galki startej na mak.Za oknem piekny zimowy, sloneczny dzien. Poczytalem troche tutaj o magicznej galce i postanowilem sie przekonac w koncu jak to zadziala na mnie. Pozniej dopiero przekonalem sie ze jednak prawdziwe jest takie jedno przyszlowie o ciekawosci.

Do rzeczy.

 • Miks
 • Tramadol

Pierwsze w moim życiu święta spędzone poza rodzinnym domem, do tego współlokatorzy wyjechali, więc wolna chata.

Miałem oto spędzić pierwsze święta w swoim życiu w samotności. W sumie nie miałem nic przeciwko, a nawet sam do takiej sytuacji doprowadziłem. Rodzicom powiedziałem, że będę wtedy pracować, żeby zarobić więcej, jako że krucho wtedy było z pieniędzmi. Z początku oponowali, ale jednak po jakimś czasie dałem im do zrozumienia, że niestety na wigilięw domu mnie nie będzie.

 • 2C-P
 • Tripraport

Pozytywne nastawienie, troche chodzenia po mieście + impreza u znajomych.

T+0 

Godzina 16:00 zarzucamy z kumplem po 12mg 2C-P. Po zarzuceniu postanawiamy pójść do sklepu po winko, co by poczekać aż się załaduje i coś w tym czasie porobić. (później mieliśmy iść na impreze).

T+1