REKLAMA
21-letnia modelka przyłapana na przemycie narkotyków

Czeska modelka Teresa H. aresztowana w Pakistanie. Przyłapali ją na tym, jak przemycała 9 kilogramów heroiny. Śledztwo wykazało jeszcze, że dorabiała sobie jako luksusowa prostytutka. Zgodnie z pakistańskim prawem grozi jej do 50 lat więzienia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz

Odsłony

353

Czeska modelka Teresa H. aresztowana w Pakistanie. Przyłapali ją na tym, jak przemycała 9 kilogramów heroiny. Śledztwo wykazało jeszcze, że dorabiała sobie jako luksusowa prostytutka. Zgodnie z pakistańskim prawem grozi jej do 50 lat więzienia.

21-latka wpadła na lotnisku w Lahore. Moment zatrzymania i przeszukania jej bagażu został nagrany i trafił do sieci. Młoda kobieta siedziała załamana, zanim celnicy znaleźli paczki z narkotykami. Wiedziała, że czekają ją poważne konsekwencje.

Czeszka na lotnisku łamanym angielskim mówiła, że nie miała pojęcia, co jest w walizce. Śledztwo wykazało, że młoda kobieta wiele razy latała do Pakistanu. Prokurator twierdzi, że modelka wiele razy przemycała w ten sposób narkotyki.

Mimo, że grozi jej nawet 50 lat więzienia w Pakistanie, Teresa H. nie traci humoru i na rozprawie elegancko ubrana kokietowała dziennikarzy. – W Pakistanie ma już status medialnej gwiazdy – pisze portal Fakt24.pl. Śledztwo wykazało również, że poza przemytem narkotyków, trudniła się jako luksusowa prostytutka.

Początkowo zarzekała się, że o niczym nie wiedziała, jednak, gdy prokurator zakończył śledztwo i dał do zrozumienia, że grozi jej pół wieku za kratami, kobieta zaczęła współpracować. Czeski „Expres” podaje, że możliwe, że nie usłyszy żadnego wyroku, bowiem – podobno – postanowiła wydać swoich zleceniodawców.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Data: 23 listopada 1999 02:10(nazwiska zmieniono, miejsca wycieto, daty zaponiano, fakty itd)pigula: Mitsubishi


kolorek: jasnokremowy


wymiary; gr-5mm sr-8mm


obrazek: 1 str. logo mitsuishi


2 str. linia podzialu


smak: gorzki


zrodlo: 3miasto


cena: 30 pln/szt  • Inne

Bezgraniczna ciemnosc, cisza wkolo

Nic, tylko czern! Beznadziejna
sytuacja, strach, lek. Wokol czuc
zapach bezsilnosci, smak katastrofy.
Nicosc!
Ciemnosci otaczaja moje cialo. Widze
jedynie czern. Sam nie wiem czy mam
jekies cialo poniewaz nie czuje go, nie
widze go.
Slysze wiatr w oddali, lecz nie czuje go.
Jedynym moim pragnieniem jest czuc.
Gdzie jestem? Czyzbym umarl?
Czyzby ta bezsilnosc
mialaby towarzyszyc mi do konca? Do
konca czego? Mnie? Swiata? A moze
swiat juz sie skonczyl?

  • DOC
  • Katastrofa
  • Klonazepam
  • N2O (gaz rozweselający)

Humor dobry, gotowy na pierwsze od 7 miesięcy doświadczenie z psychodelikami, jednak trochę zmęczony podróżą i głodny. | Impreza typu psytrance w Gdańsku.

Po kilku miesiącach uprawiania sajkoszamanizmu, postanowiłem dać sobie spokój. Zauważyłem, że to nie jedyna dobra ścieżka w życiu oraz, że pod pretekstem niszczenia swojego ego, budowałem je coraz to większe. Mimo to, po siedmiu miesiącach od ostatnich grzybów, postanowiłem spróbować DOCa - substancji, która obrosła w legendy.

T+0

  • Dekstrometorfan
  • Kodeina
  • Miks
  • Sertralina

lekkie fizyczne zmęczenie upalnym dniem, wczesny wieczór,pokój z otwartymi oknami, miło nastawiające towarzystwo siostry i to znane wielu osobom uczucie chęci by teraz było lepiej niż poprzednim razem

Nie wiem, czy powinno mnie to martwić, ale bardzo lubię to uczucie uspokojenia w ciągu dnia. To, które pozwala łatwiej mi znieść każde niepowodzenie. To, które stało się złotym zdaniem powtarzanym w myślach zawsze, gdy przypominam sobie swoją słabość. Świat może mi robić co chce, podczas gdy ja mam na niego najlepsze antidotum w postaci stwierdzenia, że dziś i tak coś sobie wezmę;) Tak było i w tym przypadku, którego zaistnienia w nie żałuję w najmniejszym nawet stopniu.