REKLAMA
2 kg marihuany w bagażniku volkswagena

Policjanci zatrzymali przemytników marihuany z Nigerii

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM Poniedziałek, 2 września 2002

Odsłony

2402
2 kg marihuany o wartości 100 tys. złotych znaleźli w volkswagenie policjanci z woj. łódzkiego. Golf, którym podróżowali dwaj obywatele Niemiec, nie zatrzymał się do rutynowej kontroli drogowej. Funkcjonariusze więc zaczęli go ściągać. Samochód zatrzymano w Pabianicach.

Podczas kontroli policyjny pies znalazł w bagażniku auta dwie sprasowane paczki marihuany. Na polski rynek narkotyki prawdopodobnie trafiły z Nigerii szlakami przemytniczymi przez Włochy i Niemcy.

Policjanci zatrzymali podróżujących samochodem, pochodzących z Sycylii Niemców, 30-letniego Thomasa T. i o trzy lata młodszego Thomasa S. Ze względu na skalę procederu sprawą zajęło się Centralne Biuro Śledcze. Policjanci sprawdzają, czy zatrzymani mają jakieś powiązania z grupami przestępczymi działającymi w Polsce.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

em. cin. (niezweryfikowany)
hehe, juz nawet w komunikatach radiowych mowia, ze "pies znalazl ", a nie ze "znalazl policjant " :))
w (niezweryfikowany)
hehe, juz nawet w komunikatach radiowych mowia, ze "pies znalazl ", a nie ze "znalazl policjant " :))
urlis (niezweryfikowany)
centralne biuro sledcze krzyzuje plany niemieckich zolnierzy sycylijskiej mafi, szmuglujacej nigeryjska gandzie (2 kilo). polski kurier , rezyseria pasikowski, w kinach od 11. ek, ek, ek...
helmuth (niezweryfikowany)
2kg za 100tys zl ktos sie pomylil o jedno zero!!!!!!! <br>jak dlugo media beda kreowac falszywy wizerunek cen!!!!!!!!!!
Armageddon (niezweryfikowany)
2kg za 100tys zl ktos sie pomylil o jedno zero!!!!!!! <br>jak dlugo media beda kreowac falszywy wizerunek cen!!!!!!!!!!
Valet (niezweryfikowany)
Raczej 60k pln i to po cenie detalicznej. Panstwo mogloby zarobic na tym <br>20%-40% w formie podatku. Ludzie mogliby sie upalic. Gangi stracilyby racje bytu wraz ze zrodlem dochodow. A policjanci czerpaliby satysfakcje z chronienia i sluzenia. <br>I wszyscy byliby zadowoleni. <br> <br>Obecnie panstwo doplaca do wiecznej-walki, ludzie pala na zapas, mafia kwitnie, a policja sciga 10% Polakow. <br> zadowolonych jakos nie widac.
kaczor (niezweryfikowany)
powinno nie być jebanej policji
kondzior (niezweryfikowany)
żeby to było sprzedane wszyscy byliby szczęśliwi a te niebeskie kurwy wszystko zmarnowały niech się jebią
max (niezweryfikowany)
żeby to było sprzedane wszyscy byliby szczęśliwi a te niebeskie kurwy wszystko zmarnowały niech się jebią
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Set: Lekki strach i niepewność przed nieznaną substancją i związanymi z tym efektami, uczucie ciekawości, ekscytacja generalny nastrój dobry, lekko zmęczony, nastawiony na przeżycia mistyczne. Setting: Wraz z przyjacielem, puste mieszkanie, lekko zacieniony pokój z niewielkim punktowym źródłem światła, w tle leci cicho spokojna muzyka.

          Jako że jest to mój pierwszy raport, nie mam jeszcze wyuczonego schematu opisu doświadczenia, zatem poniższy tripraport może wydawać się niepełny lub napisany bardzo chaotycznie. Pomijając fakt, że od momentu doświadczenia minęło ponad dwa tygodnie (w momencie pisania tego tekstu, a pięć tygodniu w dniu publikacji) i nie wszystko już pamiętam, wiele z rzeczy, które widziałem lub doświadczyłem, jest mi niezmiernie ciężko wyjaśnić lub sensownie przedstawić.  No, ale do rzeczy:

  • DOC
  • Katastrofa
  • Klonazepam
  • N2O (gaz rozweselający)

Humor dobry, gotowy na pierwsze od 7 miesięcy doświadczenie z psychodelikami, jednak trochę zmęczony podróżą i głodny. | Impreza typu psytrance w Gdańsku.

Po kilku miesiącach uprawiania sajkoszamanizmu, postanowiłem dać sobie spokój. Zauważyłem, że to nie jedyna dobra ścieżka w życiu oraz, że pod pretekstem niszczenia swojego ego, budowałem je coraz to większe. Mimo to, po siedmiu miesiącach od ostatnich grzybów, postanowiłem spróbować DOCa - substancji, która obrosła w legendy.

T+0

  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: Ecstasy(Versace Niebieskie)


Poziom doswiadczenia: Baaardzo niedoswiadczony, ecstasy drugi raz, wczesniej jadlem polowke jakiejs polopiryny, po ktorej nic sie nie stalo :)


Dawka, metoda zażycia: Jedna tabletka, doustnie


Set&Setting: Nadzieje na lepszego niz ostatnio dropsa, chcęć dobrej zabawy, dyskoteka


Efekty: Euforia, błogostan
  • Morfina

Dla leków tej grupy stosuje się nazwę opioidy bądź dawniej opiaty. Nazwa opioidy odnosi się do każdej substancji endogennej bądź syntetycznej wywołującej działanie podobne do morfiny. Opiaty ograniczają się tylko do substancji syntetycznych. Opioidy działają za pośrednictwem receptorów opioidowych. Istnieje kilka typów tych receptorów, wśród nich najważniejsze są m (mi), d (delta) i k (kappa).

randomness