19. stan USA zalegalizował marihuanę

Demokratyczny gubernator Rhode Island Dan McKee podpisał dziś po południu ustawę legalizującą używanie na własny użytek i licencjonowaną sprzedaż detaliczną marihuany osobom, które ukończyły 21 lat.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Muno.pl
Kamil Downarowicz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

29

Demokratyczny gubernator Rhode Island Dan McKee podpisał dziś po południu ustawę legalizującą używanie na własny użytek i licencjonowaną sprzedaż detaliczną marihuany osobom, które ukończyły 21 lat.

Marihuana na pełnym legalu

Przepisy ustawy zezwalające dorosłym na posiadanie i domową uprawę marihuany weszły w życie z chwilą podpisania. Ustawa o konopiach indyjskich w stanie Rhode Island w USA zezwala jego dorosłym mieszkańcom w wieku 21+ na posiadanie (do jednej uncji w miejscu publicznym lub do 10 uncji w domu), uprawę domową (do sześciu roślin, nie więcej niż trzy dojrzałe) oraz zakup ograniczonych ilości konopi indyjskich. Ułatwia także automatyczną weryfikację i usuwanie z rejestru skazanych informacji o przeszłości. Zgodnie z ustawą rejestry muszą zostać usunięte nie później niż do 1 lipca 2024 roku.

Przytłaczająca większość Amerykanów chce legalizacji marihuany

Ustawa zawiera również przepisy dotyczące reinwestowania wpływów podatkowych ze sprzedaży marihuany w społecznościach, które wcześniej najbardziej ucierpiały z powodu prohibicji, a także programy pomocy wnioskodawcom ubiegającym się o wejście na rynek.

Rhode Island dołącza do rosnącej listy stanów, które przedkładają zdrowy rozsądek i sprawiedliwość nad status quo nieudanej i bezsensownej prohibicji. Zatwierdzenie legalizacji w Rhode Island to tylko najnowszy znak, że przytłaczająca większość Amerykanów chce legalizacji marihuany, a ich prawodawcy coraz lepiej reagują na rosnące nastroje społeczne

– powiedział dyrektor wykonawczy NORML Erik Altieri.

Rhode Island jest 19. stanem, który zalegalizował marihuanę dla dorosłych. Wyborcy w kilku innych stanach, w tym w Maryland i Missouri, podejmą decyzję w tej sprawie w listopadzie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Nie mogłem sie powstrzymać aby udzielic krotkiego opisu przezyc wywolanych zazyciem gałki.Po wnikliwym przeczytaniu wszystkich artykułow na ten temat na NG i Hypperalu postanowilem sie udac w poszukiwaniu galki calej.Schodzilem podeszwy do polowy zanim udalo mi sie takowa znalesc-byc moze mialem pecha byc moze nie-ale nie o to tu chodzi.o godzinie 16,30 starlem 6 calych slicznych galeczek i o 17 z kumpel wypislismy je pomieszane z 0,33 wody.smak nie byl wcale takie straszny jak opisuja,tylko te chepniecia....wychodzimy na miasto o 17,15 siadamy na ryneczku nie czujemy kompletnie nic.

  • DPT

Przytulny, pełen magii pokój współtowarzysza podróży, przygaszone światło, cisza, spokój a w tle leci album shpongle.

25.10.2007

Cały dzień chodziłem troszkę zdenerwowany, obawiałem się tego, że coś może pójść nie tak, nigdy nie podawałem żadnych substancji, a tym bardziej narkotyków metodą domięśniową, jednak wszystko udało się z nawiązką. Wraz z forumowym kolegą leśnikiem ok. godziny 23, przystąpiliśmy do przygotowań. Sporządzono mieszaninę, 4ml wody do iniekcji z 100mg DPT Hcl, używając grzejnika, żeby troszkę podgrzać wodę, wszystko się ładnie rozpuściło i zostało przefiltrowane przed nabraniem roztworu do strzykawek.

  • Lorazepam
  • Mefedron
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tramadol
  • Uzależnienie

wolny dzień spędzany w pustym domu, dobry humor, parodniowy ciąg na mefie. Dostępne wszelkie gatunki muzyki.

Bohaterowie: Cichy Bob, Kucharz i chwilowo dziewczyna Cichego.

Substancje: Mefedron: 930 MG, Tramal: 200 MG, PineApple Express: 500MG, Noctofer - 2 MG, 1 pigułka Amph-I-Bia ***

WPROWADZENIE:
TripRaport ten zrodził się z postu w wątku "Tu nawijasz!", po prostu zmefiony miałem ochotę go napisać. Więc jest.

  • 3-MMC
  • Pierwszy raz

Wciągnięcie było spontaniczne, w kiepskim humorze z powodu spiny z rodzicami, w domu w niewielkim pokoju, kilka dni przed świętami, bez wielkich oczekiwań, samotnie, aby zobaczyć jak to w końcu jest

Jest około godziny 17. Zwijam się do domu, bo miało być palenie, a palenia nie było. Lekko wkurzona dostaję wiadomośc od rodziców, że dziś pora na przedświąteczne porządki. Chodzę zdenerwowana, ale za chwilę znikam w głąb swojego pokoju. 

randomness