REKLAMA
12-latka handlowała alkoholem

W Augustowie (Podlaskie) 12-letnia dziewczynka brała udział w nielegalnym handlu alkoholem we własnym domu.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1135

W Augustowie (Podlaskie) 12-letnia dziewczynka brała udział w nielegalnym handlu alkoholem we własnym domu.

- Policjanci byli świadkami, jak dziecko sprzedało wódkę dwóm mężczyznom - poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński. Okazało się, że w tym domu funkcjonuje "sklep" z alkoholem z przemytu. W czasie przeszukania funkcjonariusze znaleźli 40 butelek alkoholu oraz 160 paczek papierosów bez znaków akcyzy. Wydarzenie miało miejsce we wtorek po południu na jednej z posesji w Augustowie, o której policjanci wiedzieli, że odbywa się tam nielegalny handel alkoholem. Patrol był świadkiem sprzedaży wódki dwóm mężczyznom, sprzedawcą okazała się 12-letnia dziewczynka, a cała transakcja odbyła się przez okno. 12-latka była w domu sama i została w nim zamknięta przez matkę. Po jej powrocie policjanci przeszukali mieszkanie. Policja ustala, czy dziecko wykazało się własną inicjatywą lub naśladowało dorosłych, sprzedając alkohol, czy może takie polecenie otrzymało od matki. Kobiecie grozi odpowiedzialność karna za nielegalny handel. Policja zamierza przekazać informację o zdarzeniu do sądu rodzinnego i nieletnich.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Waga: 48kg

Co i jak: 500mg dekstrometorfanu + 10mg hioscyny (paracetamol odpuszczę) + 10mg prometazyny

  • Marihuana
  • Miks

Rzecz była dużo wcześniej zaplanowana, a więc była ekscytacja, i przygotowanie na niezwykłe doświadczenie koncertu, na który się wybieraliśmy. Atmosfera pozytywnego otwarcia na bodźce, warunki zewnętrzne zmienne.

Wejście.

  • Amfetamina
  • Kodeina

O sobie: 19 lat, waga: 79 kg, wzrost: 183 cm

S&S: Mój pokój, okazało się że dostałem od kumpla jedynke fety i jako że nastrój od paru dni mi nie dopisuje zabijam sie czym mogę. Z resztą mam wrodzony sentyment do narkotyków i ciężko mi powiedzieć samemu sobie "nie".

Doświadczenie: kokaina, amfetamina, marihuana, kodeina.

  • Tramadol