REKLAMA
Wieści z frontu: 35 tysięcy porcji efektywnych substancji zmieniających rozumowanie na życzenie użytkownika zginęło lub zaginęło

Policjanci z Sekcji Kryminalnej KMP w Słupsku wspólnie z funkcjonariuszami Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Ustce rozbili grupę zajmującą się handlem narkotykami na dużą skale. Grupa była rozpracowywana od marca br. Działania prowadzone były na terenie dwóch województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.

agquarx

Kategorie

Odsłony

1247
Policjanci z Sekcji Kryminalnej KMP w Słupsku wspólnie z funkcjonariuszami Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Ustce rozbili grupę zajmującą się handlem narkotykami na dużą skale. Grupa była rozpracowywana od marca br. Działania prowadzone były na terenie dwóch województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Dzięki kilkumiesięcznej pracy również policjantów ze Sławna i funkcjonariuszy Straży Granicznej z Ustki 22 listopada br. zatrzymano 3 osoby – liderów grupy. - W trakcie przeszukania mieszkania 23-letniego Łukasza B. ze Słupska policjanci znaleźli ponad 2,5 kilograma amfetaminy, 370 gramów marihuany i ponad 400 tabletek ekstazy oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków - mówi kom. Jacek Bujarski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. - Narkotyki wykrył pies służbowy Straży Granicznej w szafce. W mieszkaniu znaleziono również pieniądze ponad 4.000 zł. Słupszczanin został zatrzymany i osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Dalsze czynności wykonywane przez policję pozwoliły na zatrzymanie kolejnych osób – 19-letniego Krzysztofa K i 23-letniego Łukasza J. ze Sławna. Policjanci w trakcie przeszukania mieszkania Krzysztofa K. znaleźli ponad 2.200 tabletek ekstazy i ponad 700 gram amfetaminy. - Łącznie zabezpieczono ponad 3.3 kilograma amfetaminy, 370 gram marihuany i ponad 2.600 tabletek ekstazy oraz dwie fajki wodne - dodaje Bujarski.- Do tej sprawy policjanci zatrzymali 7 osób w tym dwie kobiety. Osadzono je w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Zatrzymani, to młode osoby w wieku od 22 do 30 lat – mieszkańcy Słupska i Sławna. Wszyscy zostali presłuchani i przedstawiono im zarzuty. Sąd Rejonowy w Słupsku aresztował na trzy miesiące Łukasza J., Krzysztofa K. i Łukasza B. Dzisiaj sąd podejmie decyzją, co do aresztowania 23-letniego słupszczanina Macieja K. Teraz wszyscy odpowiedzą karnie przed sądem. 22-letnia Martyna S. studentka ze Słupska, 30-letnia Anna K. i 25-letni Alan P. – słupszczanie po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów zostali zwolnieni. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. - Sprawa jest rozwojowa. Niewykluczone są dalsze zatrzymania - dodaje rzecznik. Jak ustalili policjanci wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi ponad 350.000 zł. Dzięki pracy słupskich policjantów do szkół i odbiorców na ulicy nie trafi ponad 35.000 działek narkotyków. Autor: Marcin Kamiński - NaszeMiasto.pl

Komentarze

Ciotka Jadwiga (niezweryfikowany)
Za te dwie fajki wodne to chyba czapa będzie. 3300g amfetaminy x 40zł = 132tys 370g marihuany x 30zł = 11tys100zł 350tys - 132tys - 11tys100zł = 206900zł (tyle zostaje po odjęciu wartości fety i zielonego od całkowitej warotści podanej przez policję) / 2600piguł to daje ~79zł. Strasznie drogie dropy macie na pomorzu. No chyba, że te dwie fajki wodne 35000działek - 2600piguł = 32400 działek 32400działek / 3670g amfy i marihuany = 8,828g ergo według wiadomości jedna działka to albo jedna piguła albo 8,8g marihuany lub amfetaminy. To największe działki jakie w życiu widziałam, ostatnio bywały po 0,05g-0,1g
djdx (niezweryfikowany)
uwielbiacie to robić, nieprawdaż ?
Maniak_17 (niezweryfikowany)
Autor tekstu wraca do szkoły, już! Może jak dostanie pare razy linijką po dupie to się nauczy liczyć. Chlast go!
agquarx
[quote=Maniak_17]Autor tekstu wraca do szkoły, już! Może jak dostanie pare razy linijką po dupie to się nauczy liczyć. Chlast go![/quote] Widzę, że czujesz bluesa - w warunkach bojowych jak wiadomo można osiągnąć 110% normy, 2 + 2 = 5, idziesz na karabiny maszynowe z bagnetem i tak dalej, a rozkaz to wiesz co znaczy? Rozkaz. Pozdrowienia dla pku@hyperreal.info.
ecstasy (niezweryfikowany)
I tak to już jest, że na miejce starych pojawią się nowi.
<---...D.R.A.X.... (niezweryfikowany)
(()-()) ( ( ) ) ( () ) ()()()()()() ()()()()() ()()() ()() ()
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

trip raport: ok.100 grzybow, wczoraj w okolicach polnocy.

sam poczatek to standard, uczucie odrealnienia, (tv off), muzyka,

puste mieszkanie.


czekalem, az wszystko stanie sie intensywne. na samym poczatku

pojawily sie halucynacje- lezalem na podlodze i patrzylem na sufit,

ktory pod wplywem oswietlenia wybrzuszal sie i falowal. na samym

srodku sufitu wisi czerwona lampa w postaci kwadratowego szkla.

wygladalo to wszystko jak motyl, ktory jest zbudowany ze swiatla. od

  • Szałwia Wieszcza
  • Tripraport

W domu, odświętnie, bo nie upalony marihunaen

A tak przeglądałem NG i mi się przypomniał jeden z szałwiowych tripów.

Akcja działa się kilka lat temu, już po dziewiczym rejsie na salviorinach. Zaopatrzyłem się w ekstrakt x15, bongo i zapalniczkę żarową. I dwóch kumpli.

Poranek dnia wolnego od pracy, chęć zajrzenia za kurtynę doświadczanej na codzień rzeczywistości, choćby dotknięcia TEGO, zroszenia umysłu choćby najlżejszą mgiełką wiedzy.

No dobra, naćpać się chciałem.

  • 6-APB
  • Pierwszy raz

Dobry nastrój, wolne mieszkanie - współlokatorzy na urlopie, ciekawość w związku z testem nowej dla nas substancji. Chęć miłego spędzenia czasu z A (19).

 

W TR znajdują się treści o charakterze erotycznym – uprzedzam, bo nie każdy lubi czytać :)

 

Zacznę od tego, że od dwóch miesięcy mieszkam w UK z dziewczyną. Zaraz przed delegalizacją udało nam się zakupić trochę groszków na 6-abp w promocji. Był piątek, A wcześniej wróciła do domu. Padł pomysł, by przetestować nową substancję. Postanowiliśmy się jeszcze godzinkę przed wszystkim zdrzemnąć, po krótkim odpoczynku obiad (pieczone ziemniaki z mięsem i cebulą) i znów godzinka odpoczynku, kawa itp. by nie wrzucać od razu po posiłku.