Wieści z frontu: 35 tysięcy porcji efektywnych substancji zmieniających rozumowanie na życzenie użytkownika zginęło lub zaginęło

Policjanci z Sekcji Kryminalnej KMP w Słupsku wspólnie z funkcjonariuszami Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Ustce rozbili grupę zajmującą się handlem narkotykami na dużą skale. Grupa była rozpracowywana od marca br. Działania prowadzone były na terenie dwóch województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.

agquarx

Kategorie

Odsłony

1254
Policjanci z Sekcji Kryminalnej KMP w Słupsku wspólnie z funkcjonariuszami Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Ustce rozbili grupę zajmującą się handlem narkotykami na dużą skale. Grupa była rozpracowywana od marca br. Działania prowadzone były na terenie dwóch województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Dzięki kilkumiesięcznej pracy również policjantów ze Sławna i funkcjonariuszy Straży Granicznej z Ustki 22 listopada br. zatrzymano 3 osoby – liderów grupy. - W trakcie przeszukania mieszkania 23-letniego Łukasza B. ze Słupska policjanci znaleźli ponad 2,5 kilograma amfetaminy, 370 gramów marihuany i ponad 400 tabletek ekstazy oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków - mówi kom. Jacek Bujarski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. - Narkotyki wykrył pies służbowy Straży Granicznej w szafce. W mieszkaniu znaleziono również pieniądze ponad 4.000 zł. Słupszczanin został zatrzymany i osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Dalsze czynności wykonywane przez policję pozwoliły na zatrzymanie kolejnych osób – 19-letniego Krzysztofa K i 23-letniego Łukasza J. ze Sławna. Policjanci w trakcie przeszukania mieszkania Krzysztofa K. znaleźli ponad 2.200 tabletek ekstazy i ponad 700 gram amfetaminy. - Łącznie zabezpieczono ponad 3.3 kilograma amfetaminy, 370 gram marihuany i ponad 2.600 tabletek ekstazy oraz dwie fajki wodne - dodaje Bujarski.- Do tej sprawy policjanci zatrzymali 7 osób w tym dwie kobiety. Osadzono je w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Zatrzymani, to młode osoby w wieku od 22 do 30 lat – mieszkańcy Słupska i Sławna. Wszyscy zostali presłuchani i przedstawiono im zarzuty. Sąd Rejonowy w Słupsku aresztował na trzy miesiące Łukasza J., Krzysztofa K. i Łukasza B. Dzisiaj sąd podejmie decyzją, co do aresztowania 23-letniego słupszczanina Macieja K. Teraz wszyscy odpowiedzą karnie przed sądem. 22-letnia Martyna S. studentka ze Słupska, 30-letnia Anna K. i 25-letni Alan P. – słupszczanie po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów zostali zwolnieni. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. - Sprawa jest rozwojowa. Niewykluczone są dalsze zatrzymania - dodaje rzecznik. Jak ustalili policjanci wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi ponad 350.000 zł. Dzięki pracy słupskich policjantów do szkół i odbiorców na ulicy nie trafi ponad 35.000 działek narkotyków. Autor: Marcin Kamiński - NaszeMiasto.pl

Komentarze

Ciotka Jadwiga (niezweryfikowany)
Za te dwie fajki wodne to chyba czapa będzie. 3300g amfetaminy x 40zł = 132tys 370g marihuany x 30zł = 11tys100zł 350tys - 132tys - 11tys100zł = 206900zł (tyle zostaje po odjęciu wartości fety i zielonego od całkowitej warotści podanej przez policję) / 2600piguł to daje ~79zł. Strasznie drogie dropy macie na pomorzu. No chyba, że te dwie fajki wodne 35000działek - 2600piguł = 32400 działek 32400działek / 3670g amfy i marihuany = 8,828g ergo według wiadomości jedna działka to albo jedna piguła albo 8,8g marihuany lub amfetaminy. To największe działki jakie w życiu widziałam, ostatnio bywały po 0,05g-0,1g
djdx (niezweryfikowany)
uwielbiacie to robić, nieprawdaż ?
Maniak_17 (niezweryfikowany)
Autor tekstu wraca do szkoły, już! Może jak dostanie pare razy linijką po dupie to się nauczy liczyć. Chlast go!
agquarx
[quote=Maniak_17]Autor tekstu wraca do szkoły, już! Może jak dostanie pare razy linijką po dupie to się nauczy liczyć. Chlast go![/quote] Widzę, że czujesz bluesa - w warunkach bojowych jak wiadomo można osiągnąć 110% normy, 2 + 2 = 5, idziesz na karabiny maszynowe z bagnetem i tak dalej, a rozkaz to wiesz co znaczy? Rozkaz. Pozdrowienia dla pku@hyperreal.info.
ecstasy (niezweryfikowany)
I tak to już jest, że na miejce starych pojawią się nowi.
<---...D.R.A.X.... (niezweryfikowany)
(()-()) ( ( ) ) ( () ) ()()()()()() ()()()()() ()()() ()() ()
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa

Okej, oczy mi już się uspokoiły, więc chyba mogę w spokoju opisać moją podróż. Ziarenek mieliśmy wprawdzie niedużo (gdyby to policzyć, to na dwie osoby wyszłoby dwie, może dwie i pół łyżeczki nie czubate, takie od herbaty), ale za to smak miały wystarczająco okropny (bardzo podobny do A.Nervosa).


  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Park następnie moje mieszkanie

 

Dawka: 300 mg kodeiny (dwie paczki Thiocodinu) + sok z białego grapefruta

Doświadczenie: Marihuana, DXM, Kodeina, Alkohol, Alprazolam, Lorazepam

 

  • MDMA (Ecstasy)

Jeśli zażywasz E po raz pierwszy, przeczytaj to!
Ten tekst nie ma na celu zachęcić do wzięcia Extasy, ale jeśli zamierzasz to uczynić, powinieneś wiedzieć o paru przydatnych rzeczach, które uczynią twoje doświadczenie przyjemniejszym i bezpiecznym.
Uściski, E!


Nasi rodzice znaleźli siebie,
my odnajdujemy się wzajemnie


Zdrowie
  • Gałka muszkatołowa


Nazwa Substancji: Gałka muszkatołowa cała firmy KAMISDoświadczenie: Salvia Divinorum, Datura Innoxia, Ipomea Purpurea, Sceletium tortuosum, Salvia Officinalis, Atropa balladonna L., Cannabis, Psilocybe semilanceata, Conium maculatum, Equisetum telmateia, Convallaria majalis, hofmann, extasy i alko oczywiście oraz parę innych roślinek,których nazw nie pamiętam.


randomness