Holender sprzedawał marihuanę na ulicach Łeby

Za posiadanie i wwiezienie na teren Polski narkotyków Holendrowi grozi nawet do 8 lat więzienia. Wczoraj ok. godz. 21 kryminalni z Łeby zatrzymali 28-letniego Holendra, który na ulicach miasta sprzedawał marihuanę.

agquarx

Kategorie

Odsłony

2726
Za posiadanie i wwiezienie na teren Polski narkotyków Holendrowi grozi nawet do 8 lat więzienia. Wczoraj ok. godz. 21 kryminalni z Łeby zatrzymali 28-letniego Holendra, który na ulicach miasta sprzedawał marihuanę. - 28-latek miał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Podczas akcji zatrzymano również kupującego od niego narkotyki 19-latka z Łeby. W wyniku przeszukań mieszkania łebianina i kwatery Holendra funkcjonariusze odkryli jeszcze więcej marihuany - mówi mł. asp. Daniel Pańczyszyn z KPP w Lęborku. Z ustaleń policjantów wynika, że Holender na początku sierpnia przywiózł do Polski ponad 40 g marihuany. Mężczyzna oraz jego klient trafili do lęborskiej komendy. - Za wwiezienie na teren Polski, posiadanie i sprzedaż narkotyków Holendrowi grozi nawet do 8 lat więzienia, jego klientowi do 3 lat pozbawienia wolności - mówi Pańczyszyn.

Komentarze

SNC (niezweryfikowany)
Buhaha co za kurwa kretyn :D:D:D Chyba mu sie części europy pojebały,lub miał tak dobry szit że chciał sie nim podzielić ze światem :) Ale w polsce to ni huja nie przejdzie i za kraty poszedł bo chciał być dobry :D
Anonim (niezweryfikowany)
latający Holender !
Anonim (niezweryfikowany)
Watpie, że chciał na tym zarobić..... bo ile by mógł miec z 40g???? Raczej chciał się podzielić stuffem z ludźmi w zacofanym kraju.
Anonim (niezweryfikowany)
Od takiego holenderskiego dilera kupił bym bez zastanawiania się heeeeee
Toker (niezweryfikowany)
BULLET! HEEEEEEEEEE! XD ONE LOVE!
Anonim (niezweryfikowany)
Mógł sporo zarobić na tych 40g.
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna

Słoneczny dzień, lekki wiaterek wiał od strony północno zachodniej.

Motocykliści przejechali obok mnie, siedziałem na przystanku autobusowym

konsumując pierszą w tym dniu kromkę chleba, ser, trochę szynki, masełko.

Kanapka była lekko ciepła. W sklepie obok kupiłem napój w butelce o pojemności

0,6l, a w aptece położonej trochę dalej niż ten sklep, zaopatrzyłem się w dwa

opakowania tegoż specyfiku o nazwie podanej w tytule. Sprzedawca nie patrzył na

  • Bad trip
  • Marihuana

sam w domu z ochotą na umiarkowanego tripa

 

Info o mnie - 22 wiosny, ok 60kg, 180+cm, najbardziej podatny na schizy człowiek jakiego znam

 Towar - Mocne zioło z internetu, badane wcześniej i później, silny zapach, po otworzeniu samary pomieszczenie natychmiastowo wypełnia się zapachem tego mocarza. Raczej nie maczane bo inne zioła działające na innych normalnie na mnie działają w podobny sposób co tutaj

  • Szałwia Wieszcza

materiał: extrakt 12x

technika: fajka szkalana z cybuchem + sitko(!!) + palnik

ilość: na oko, na podstawie obserwacji z poprzednich experymentówTrip przyszedł w kilka sekund po wciągnięciu całej zawartości cybucha jednym machem. Jego wejście było jak pociąg expresowy, który z zawrotną szybkością przeniósł mnie na drugą stronę rzeczywistości.

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Napalony na przeżycie inne niż znane mi już tabletki wróciłem pośpiesznie do domu i w pośpiechu zacząłem zabawę, piszę to w czasie teraźniejszym więc jestem bardzo podekscytowany

Zacznę od małego wprowadzenia, więc wiecie że w Stanach i ogólnie jest moda na kodeine,double cupy,dirty sprite itp. prawda? Ja jako doświadczony kodeiniarz biorący jednak tylko thiocodin poczułem wielką chęć skosztowania takiego "leana" no ale u nas w polsce niestety nie ma tego sławnego fioletowego syropu więc zadowoliłem się zwykłym syropem Thiocodin za 9.99zł 100ml.

randomness