Celne Uderzenie CBŚ. Przejęto Kilogramy Ekstazy I Amfetaminy

Narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy rozprowadzane są w lokalach, dyskotekach, ale także na specjalne zamówienie indywidualnych odbiorców. Głównym rynkiem zbytu był Kraków i Tarnów.

agquarx

Kategorie

Odsłony

1483
Narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy rozprowadzane są w lokalach, dyskotekach, ale także na specjalne zamówienie indywidualnych odbiorców. Głównym rynkiem zbytu był Kraków i Tarnów. Policjanci od kilku tygodni obserwując przestępców czekali na kolejną dużą dostawę narkotyków do Krakowa. Dwa dni temu dotarły one w kilku dużych turystycznych torbach. Wczoraj został zatrzymany szef grupy, a w domu gdzie ukryto narkotyki znaleziono 80 - tysięcy sztuk ekstazy, 2500 - gramów amfetaminy i 240 gramów marihuany. Aresztowani i zatrzymani to mężczyźni w wieku od 26 do 30 lat. Wartość narkotyków szacuje się na ok. milion złotych. Zostały im przedstawione zarzuty udziału w grupie zorganizowanej i handlu narkotykami za co grozi im kara do 10 lat więzienia. Do tej pory udało zatrzymać się 16 osób, w tym 9 już zostało tymczasowo aresztowanych. Policjanci przewidują w najbliższym czasie kolejne zatrzymania.

Komentarze

musiu (niezweryfikowany)
I co teraz bedzie, wakacje a tu taka buba :(
sqw (niezweryfikowany)
Nie martw się ,miejsce starych zajmą nowi na jeszcze większą skale,
Anonim (niezweryfikowany)
ciekawe jak oni te kółeczka liczą:D
Eustachy (niezweryfikowany)
ja bym zważyl jedno, potem wszystkie i podzielił ;p
Zajawki z NeuroGroove
  • JWH-210
  • Retrospekcja

Rozmaity.

Z dniem 8 czerwca z rynku polskiego odeszła wspaniała substancja o nazwie JWH-210. 

Jej aktywność była o około 82 razy większa od aktywności THC. Działanie pozbawione większości efektów psychodelicznych, które występują przy paleniu marihuany. Działanie pobudzające, bliżej sativi niż indica. Energetyzująca, powodująca dużą euforię. Krótko mówiąc substancja genialna na imprezkę/koncert czy domówkę. Piszę ten raport, aby pożegnać raz na zawsze ten RC, z którym tak mocno się zżyłem. 

  • LSD
  • Przeżycie mistyczne

Poprzednie tripy na kwasie bardzo pozytywne, więc nastawienie też takie. Początek tripu u mnie w domu, potem park.

Trip, który opisuję, był moim największym duchowym przeżyciem, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

Kwiecień 2021. około godz. 17:00 u mnie w domu, wrzucamy z K. po blotterze.

  • DMT
  • Pierwszy raz

Wcześniej medytacja około 15 minut, dobry humor Miejsce: Spokojny pokój, bez żadnych odgłosów z otoczenia, brak muzyki

Jako, że wcześniej nigdy nie zdarzyło mi się palić changi, a z wielu relacji słyszałem o szybko wzrastającej tolerancji, zdecydowałem się właśnie na wiadro. Były święta bożego narodzenia, więc chwilę zajęło mi znalezienie otwartego sklepu, w którym kupiłem wszystkie potrzebne akcesoria, ale w końcu się udało. Przygotowałem się krótką medytacją, oraz oczyściłem pokój i wystko było już gotowe.