Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 60 / 4 / 0
I skończyło się rumakowanie w wieku 35 lat. Wątroba powiedziała pass i skończyło się pęknięciem żylaka przełyku, o których nie wiedziałem, że mam. Krwotok wewnętrzny, pogotowie, opaskowanie żylaka i cała lista zakazów i zaleceń, aktualnie jeszcze leżę w szpitalu, próbują mnie przywrócić do żywych. Leżę 4 dobę na czysto i męczy bezsenność i myśl, że już nie ma półśrodków, albo pełna czystość albo szybki piach. Badajcie swoje zdrowie...
  • 78 / 5 / 0
@stupid86 twój nick mówi sam za siebie.
Weź ty kurwa człowieku przestań brać substancje psychoaktywne bo jesteś tak poryty że nie napisałeś nic o substancji która to wywołała lub co mogło to wywołać.
Zgaduję że stało ci się to od etanolu, wnioskując po twoich postach z detoksem.
Uwaga! Użytkownik nieuzalezniony4 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 60 / 4 / 0
Ano tak, etanol, benzo, fajki.
  • 868 / 193 / 0
@stupid86 Żylaki przełyku to poważny objaw marskości watroby, szybko rób badania wątroby , biopsję albo fibroscan, badania na raka wątroby, stan zwłóknienia i stłuszczenia wątroby. Sprawdź czy masz hcv. Jeśli tak to lecz. A jeśli jest już za późno to zapisz się na przeszczep wątroby. Doraźnie leki zmniejszające ciśnienie , dieta, absolutne 0 alkoholu .Są jakieś operacje na to , ale to doraźna pomoc. Powodzenia, walcz o życie.
  • 60 / 4 / 0
Nie strasz...
  • 177 / 29 / 0
Tu chyba nie ma straszenia, tylko stwierdzenie faktów. @DexPL, dodasz coś od siebie?
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
  • 60 / 4 / 0
Świeże informacje. Zrobiłem badanie fibroscan, najwyższy poziom zwłóknienia F4 i najwyższy poziom stłuszczenia S3. Dziwne, że wyniki, z krwi w miarę w normach, jedynie GGTP 1500. Zrobiłem również USG i obraz wątroby od paru lat się nie zmienił, wodobrzusza brak. Idę na odwyk. Ale nie wiem czemu wątroba w takim stanie nie ma odzwierciedlenia w wynikach laboratoryjnych. INR w normie, bilirubina w normie, albuminy w normie, fosfataza w normie, kreatynina i jonogram też ok. ASPT i ALAT lekko podwyższone. EEG głowy czyste. HCV i HBs ujemne.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.