Związek z narkomanem

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

Ma 27 lat. Brał przez dwa lata metę. Wiem, że mu zależy na tym żeby z tego wyjść, ze zależy mu tez na mnie. Teraz pierwszy raz ma głoda, nie wiem czy poprawnie to nazywam. Ale przyznał mi się, że od weekendu czuje sie gorzej. Natomiast to pierwszy taki raz, staram się go wspierać. I nie oceniać.
  • 13 / 8 / 1

Jak zakończyła się historia? Happy end? Jesteście razem? Czy jak zawsze dragi zjebały wszystko co się da? :D
głupie ćpuny

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Matka przyniosła osadzonemu amfetaminę, konkubina – dopalacze

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim udaremnili próbę wniesienia na teren więzienia substancji odurzających – powiedział rzecznik tego aresztu por. Cezary Jabłoński. Jednemu z osadzonych matka przyniosła amfetaminę, a jego konkubina – dopalacze.
  • 0 / / 0

U mnie jest na odwrót to ja biorę. Nie wiem co mam robić bo mój miś prosi mnie i zakazuje żebym brała. Oszukuje go nie wiem co mam robić ze sobą. :alergia:
  • 1576 / 644 / 0

Przestać ćpać?
  • 247 / 62 / 0

Ja sie przyznalem lasce , ze wale 6 roznych substancji co poskutkowalo tym ze ...
kupila mi swiatelka disko zebym mial lepsze wizuale :*
  • 439 / 25 / 1

@up
Taka Kobieta to złoto
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 171 uczestników Wejdź na czata