Zdobycie składników

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 69 / / 0

Zamawiał ktoś z tąd chalipongę: http://www.kiwiboancaya.net/index.php?r ... uct_id=134 ? Mają bardzo niskie ceny i napisane jest że zbierają i suszą liście na zamówienie, wysyłają z Peru. Pytałem się ich czy mogą wysłać w miejszych ilościach i napisali, że nie ma problemu.
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Czytałem wiele pozytywów na temat "maya-ethnobotanicals.com", nawet na tym forum, lecz są to stare posty.. orientuje się jak jest aktualnie z tym sklepem? W niektórych produktach w dodatkowych informacjach mają wypisane w jakich krajach produkty są nie legalne i że mogą być problemy z wysyłką (ale chyba wysyłają tylko Twoja sprawa jak celnicy złapią XD). Ceny mają powalająco niskie.. np.
chacruna (Psychotria viridis) 100g - 35,02 zł*
Banisteriopsis caapi 100g - 56,1 zł*
chaliponga (Diplopterys cabrerana) 100g - 38,25 zł*
Jurema (Mimosa hostilis) 50g - 51,85 zł*
Syrian Rue (Peganum harmala) 50g - 13,6 zł*

*=Ceny przeliczone z dolara z kursu 3,4 zł na dzień 26 Grudnia 2011

Pozdrawiam

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Marihuana kusi inwestorów. Na rynek płyną miliardy dolarów

Miliardy dolarów płyną na rynek marihuany, w miarę jak jej legalizacja otwiera nowe możliwości dla inwestorów. Czy to nowa, „zielona gorączka”?
  • 3970 / 254 / 895

Po naszej nieszczęsnej nowelizacji dostałem z Maya wiadomość, że tych rzeczy już naprawdę nie wysyłają. Nie próbowałem jednakowoż potem nic zamawiać, więc nie wiem, jak jest z tym w praktyce. Generalnie jednak Maya nie jest raczej sklepem z tych, co to wyślą-a-dalej-to-już-sam-się-martw.
  • 69 / / 0

Przy Banisteriopsis caapi nie napisali, że nielegalne, więc pewnie wysyłają, a rośliny z DMT - chaliponga, Acacia Confusa, Virola są w Polsce legalne, więc można zamówić. Jeśli będziesz od nich zamawiał to daj znać jak dojdzie, bo też chcę właśnie u nich zamówić sporo roślin.

l s

• 527 / 1 / 0

Oprócz tego w Maya jest drogo a nie tanio ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

jakoś nie wierzę.. szukam od paru miesięcy jakiś sklepów gdzie mógł bym zamówić ayahuasce i ten okazał się bardzo tani
  • 69 / / 0

@l s a gdzie jest taniej, w jakim sklepie? ja nie mogę znaleźć żadnych tańszych z wyjątkiem kiwiboancaya, który wysyła z Peru

l s

• 527 / 1 / 0

słabo szukasz i tyle, możesz sobie nie wierzyć jak chcesz. większości i tak nie wyślą więc szukaj dalej :)
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2011 przez l s, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 69 / / 0

Po przejrzeniu prawie 20 stron wyników na duckduckgo znalazłem jeden sklep gdzie chaliponga jest tańsza, jednak nie wiadomo jakiej jakości sklep:phytoextractum.com , w dodatku jest on w USA, podaj ten swój link do sklepu gdzie jest ona tańsza niż w maya.
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Poszukać to nie problem ale o informacje o wiarygodności sklepu już gorzej... widzę pomoc na forum idzie pełną parę, no ale chociaż dziękuję za informację że takie sklepy istnieją.

pozdrawiam
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata