Zdobycie składników

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 120 Strona 7 z 12
Rejestracja: 2011
  • 69 / / 0

Zamawiał ktoś z tąd chalipongę: http://www.kiwiboancaya.net/index.php?r ... uct_id=134 ? Mają bardzo niskie ceny i napisane jest że zbierają i suszą liście na zamówienie, wysyłają z Peru. Pytałem się ich czy mogą wysłać w miejszych ilościach i napisali, że nie ma problemu.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Czytałem wiele pozytywów na temat "maya-ethnobotanicals.com", nawet na tym forum, lecz są to stare posty.. orientuje się jak jest aktualnie z tym sklepem? W niektórych produktach w dodatkowych informacjach mają wypisane w jakich krajach produkty są nie legalne i że mogą być problemy z wysyłką (ale chyba wysyłają tylko Twoja sprawa jak celnicy złapią XD). Ceny mają powalająco niskie.. np.
chacruna (Psychotria viridis) 100g - 35,02 zł*
Banisteriopsis caapi 100g - 56,1 zł*
chaliponga (Diplopterys cabrerana) 100g - 38,25 zł*
Jurema (Mimosa hostilis) 50g - 51,85 zł*
Syrian Rue (Peganum harmala) 50g - 13,6 zł*

*=Ceny przeliczone z dolara z kursu 3,4 zł na dzień 26 Grudnia 2011

Pozdrawiam

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Koncertowy proces dilerów narkotyków. Odbędzie się w filharmonii

Proces kilkunastoosobowej grupy narkotykowej będzie prowadzony w budynku… Filharmonii Świętokrzyskiej. Taką decyzję podjęto ze względu na obostrzenia epidemiczne: oskarżonych i konwojujących jest tak wielu, że żadna z sal Sądu Okręgowego nie pozawalała na bezpieczne prowadzenie rozpraw...
Rejestracja: 2007
  • 3988 / 285 / 938

Po naszej nieszczęsnej nowelizacji dostałem z Maya wiadomość, że tych rzeczy już naprawdę nie wysyłają. Nie próbowałem jednakowoż potem nic zamawiać, więc nie wiem, jak jest z tym w praktyce. Generalnie jednak Maya nie jest raczej sklepem z tych, co to wyślą-a-dalej-to-już-sam-się-martw.
Rejestracja: 2011
  • 69 / / 0

Przy Banisteriopsis caapi nie napisali, że nielegalne, więc pewnie wysyłają, a rośliny z DMT - chaliponga, Acacia Confusa, Virola są w Polsce legalne, więc można zamówić. Jeśli będziesz od nich zamawiał to daj znać jak dojdzie, bo też chcę właśnie u nich zamówić sporo roślin.

l s

Rejestracja: 2010
  • 527 / 1 / 0

Oprócz tego w Maya jest drogo a nie tanio ;)
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

jakoś nie wierzę.. szukam od paru miesięcy jakiś sklepów gdzie mógł bym zamówić ayahuasce i ten okazał się bardzo tani
Rejestracja: 2011
  • 69 / / 0

@l s a gdzie jest taniej, w jakim sklepie? ja nie mogę znaleźć żadnych tańszych z wyjątkiem kiwiboancaya, który wysyła z Peru

l s

Rejestracja: 2010
  • 527 / 1 / 0

słabo szukasz i tyle, możesz sobie nie wierzyć jak chcesz. większości i tak nie wyślą więc szukaj dalej :)
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2011 przez l s, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2011
  • 69 / / 0

Po przejrzeniu prawie 20 stron wyników na duckduckgo znalazłem jeden sklep gdzie chaliponga jest tańsza, jednak nie wiadomo jakiej jakości sklep:phytoextractum.com , w dodatku jest on w USA, podaj ten swój link do sklepu gdzie jest ona tańsza niż w maya.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Poszukać to nie problem ale o informacje o wiarygodności sklepu już gorzej... widzę pomoc na forum idzie pełną parę, no ale chociaż dziękuję za informację że takie sklepy istnieją.

pozdrawiam
Posty: 120 Strona 7 z 12
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości