Alfa-pirolidynoketony - Przedawkowanie

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 246 / 1 / 0

Maciekk07 pisze:
Było nieciekawie ale co do tych ziół to byłem tak nakręcony, że melissa mi pomoże, że rzeczywiscie pomagała :-D
totalnie to tak funkcjonuje :) wczoraj aspiryna i dwie melisy - naprawdę miałem wrażenie że ona działa i w koncu spałem! dzisiaj cisnienie 139/94 i puls 95 więc powoli wraca do normy. temat może chyba zostać i bawić/uczyć innych
Jeszcze raz dzięki za reakcję. Stay out of trouble, you crazy kids! :*)

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

BrightestStar pisze:
Kwas acetylosalicylowy nie rozrzedza krwi tylko hamuje agregację płytek. Stymulanty podnoszą ciśnienie tętnicze i często wywołują mikrowylewy. Ich efekty są zazwyczaj niezauważalne, ale przy zmniejszonej krzepliwości krwi krwotok będzie większy, krwiak będzie uciskał większe struktury mózgowia z większą siłą.
Aspirynka może tylko zaszkodzić. Jak nie wierzysz to zjedz sobie 2-3 tabletki i rozwal sobie nosek. Zobaczysz jak wolno ustaje krwawienie. A teraz wyobraź sobie co może stać się w Twojej głowie %-D
Jeżeli nie chcesz sobie zrobić większej krzywdy to zastanów się zanim weźmiesz jakikolwiek lek
Ta aspiryna to już naprawdę szczyt głupoty. Trzeba było pierwszego dnia zajebać z 8 tabletek...
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2010 przez BS, łącznie zmieniany 1 raz.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

„Zające” wpadły z heroiną. Nowy szlak niepokoi służby

Obie przyleciały z Johannesburga w odstępie 3 dni. Każda przewoziła narkotyki ukryte w podwójnych ściankach walizek. To już czwarta od lipca udaremniona próba przemytu heroiny tzw. afrykańskim szlakiem.
  • 1167 / 12 / 0

MDPV powinni sprzedawać 50mg w jednej paczce i za ciula więcej. Ludzie mniej by się truli.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Nie. Wystarczy myśleć. Tzw. wypadki też można w ogromnej większości wyeliminować stosując szeroko pojęte "harm reduction"
  • 1167 / 12 / 0

Niektórych myślenie boli :p Bo coraz więcej ludzi przedawkowuje i widać to na HR. Może zbyt wielu niedoinformowanych porównuje to do mefedronu lub innej "soli" i wtedy dochodzi do wypadku.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

vi4rus pisze:
coraz więcej ludzi przedawkowuje i widać to na HR
oby ktoś się w końcu przekręcił to może inni zaczną myśleć. Nie chcę nikomu źle życzyć, ale jak widać przydałoby się
  • 23 / / 0

BrightestStar pisze:
vi4rus pisze:
coraz więcej ludzi przedawkowuje i widać to na HR
oby ktoś się w końcu przekręcił to może inni zaczną myśleć. Nie chcę nikomu źle życzyć, ale jak widać przydałoby się
Obawiam się, że niczego by to nie zmieniło %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 1 / 0

jak ktos sie przekreci to bedzie taka zadyma ze konsekwencje beda wiesz jakie.. :motz:
Z drugiej strony sie zastanawia ile srednio w naszych M..V jest M..V bo w te 99% nie wierze zbytnio
a wogole to podobno połowa tego co sprzedaja pod ta zacna nazwa niestety nim nie jest :-/
To białe wigotne co jest t syfiaste strasznie. Jak jest pozadne suchutkie bezowe to o takim tryczku czuc 'ten' "aromat"
az ciarki przechodza na sama mysl [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 4 / / 0

Omyłkowo podałem 300 do 400g mdvp i.v potężne szaleństwo, panika ,drżenia..,doświadczyłem już przedawkowania przy pierwszym kontakcie, maksymalnie bez paniki,wyrównując oddech, benzo na podorędziu to warunek, 10mg esta i wrzucać do oporu, w moim wypadku diazp do i.v w kilka minut załatwiło przesilenie, znajomy leczący zasugerował propranol, mnie nie było potrzebne..współczuję którzy doświadczyli niewłaściwego dawkowania ale przestrzegam przed i.v ryzykowna droga dla mdvp.Miks 4 mec 200g i 50 do 80 g mdvp wielce sobie cenię
  • 590 / 4 / 0

po tym poście już mnie nie dziwi koleś który przez przypadek podła sobie domięśniowo 4g mefedronu...
Każdemu może się zdarzyć...
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata