Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 220 • Strona 4 z 22
  • 13 / 1 / 0
Rzeczywiście z tą gwarancją to się trochę zagalopowałem. Jednak nawilżanie nosa w trakcie jak i po z pewnością skróci proces "zdrowienia".
  • 143 / 21 / 0
wwr18 pisze:
A najlepiej w trakcie snifowania, przed i po kresce, psikać sobie do nosa acatar.
To akurat nie jest najlepszy pomysł. Acatar oddziałuje na śluzówkę mniej więcej w taki sam sposób jak mefedron
  • 353 / 5 / 0
Wszystko co jest w spreju jeszcze bardziej podrażni Ci śluzówkę. Ludzie wy piszecie "z głowy'' byleby coś napisać te porady? :nuts: . Trzeba być twardym a nie miękkim :-p przecież ta suchość w nosie szybko zniknie.. w ostateczności skorzystałbym z soli fizjologicznej (kilka kropel na środek ręki i wciągnąć).
  • 13 / 1 / 0
Mógłbyś wyjaśnić, dlaczego preparaty w spreju (np. Pneumovit ) mają podrażnić śluzówkę. Jestem bardzo ciekawy uzasadnienia.
  • 211 / 29 / 4
Niekoniecznie chodziło mi o Acatar, ale o jakikolwiek inny sprej. W moim przypadku na strupy w nosie działa bardzo dobrze, oczywiście są, ale w mniejszym stopniu
Uwaga! Użytkownik ravestar6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 39 / 0
Astral Walker pisze:
Acatar oddziałuje na śluzówkę mniej więcej w taki sam sposób jak mefedron
Acatar nie wyżera śluzówki geniuszu..... :nuts: Obkurczy trochę naczynia błony śluzowej, ale po kresce mefa tego nie potrzebujecie.

A spray również krzywdy nie zrobi, chyba że się wpierdala w nos końcówkę myjki ciśnieniowej wy kurwa debile - te preparaty są projektowane do aplikacji donosowej

polecam również Linomag, można po zabawie zrobić sobie niewielką kuleczkę i wciągnąć nosem do jednej i drugiej dziurki
Ostatnio zmieniony 21 maja 2013 przez BS, łącznie zmieniany 4 razy.
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 160 / 3 / 0
Xylorin na odetkanie i zmiejszenie kataru dzień po, najlepszy wybór do tej pory jak dla mnie i ofc sinulan w tabsach.

porównanie mam do innych ketonów bo mefa nigdy nie 'żarłem'
  • 4 / / 0
no to juz poznalem odpowiedz na swoje problemy: sudocrem. po prostu cudo, w zyciu bym nie uwierzyl jak szybko sprawia, ze nos jest w dawnym stanie! Polecam kazdemu!
  • 2877 / 266 / 0
Witam.
Piszę z bardzo poważnym dla mnie problemem. Otóż od jakiegoś czasu, ~2 miesięcy po nawet jednej kresce mefy zatyka mi nos na ładnych parę dni. Na początku gluty są żółte, a gdy je wysmarkam leci już przezroczysty katar. Próbowałem już soli fizjologicznej oraz kropel do nosa xylometazolin, obydwie rzeczy bezskuteczne. Dodam, że nie ćpam tego dużo, bo średnio raz na dwa tygodnie pójdzie sztuka.
  • 657 / 7 / 0
Wrzucaj a nie wciągaj, bo nie wchodzi tylko siedzi w zatokach. Ostatecznie wypróbój otrivin, mi pomogl na mega zatkany noc po 3,4-dmmc zolty sort od barona dawno temu
Uwaga! Użytkownik Akodeen jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 220 • Strona 4 z 22
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.