Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 3 z 7
  • 868 / 258 / 0
Jakieś pomysły co tu dorzucić?
  • 59 / 3 / 0
Zależy co chcesz uzyskać.
  • 1130 / 389 / 0
@TymekDymek moze dodaj jeszcze zestawienie najpopularniejszych srodkow typu aco vs. tussi , ew. cos o syropach :flaszka: ? Sa tacy , co odczuwaja inne dzialanie .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 868 / 258 / 0
Okej, zajmę się tym po pracy
  • 99 / / 0
Ile wziąć cetyryzyny do 300 mg DXM, zeby nie bylo nudnosci?
  • 868 / 258 / 0
Na nudności lepiej Cola, szklanka na każde 10 tabletek. Jeśli cetyryzyna Ci pomaga to okej, ale nie ma sensu więcej niż 20mg.
  • 263 / 21 / 1
Najlepiej nic nie jeść 3-4 godziny przed i tabletki popijać zwykłą wodą NIEGAZOWANĄ oraz sensownie robić dawki.
W większości przypadków które znam zminimalizowało to nudności do zera.
  • 19 / / 0
Delirianty: niektórzy lubią dorzucić MXE,
Od kiedy MXE to deliriant?
  • 19 / / 0
przy przyjmowaniu 450 lub więcej miligramów jednorazowo, bardzo prawdopodobne jest, że nie uśniesz przez najbliższe 6-7 godzin. Osobniczo może się to różnić, na przykład przy 600mg+ nie potrafię usnąć nawet do 10-12 godziny licząc od pierwszej dawki.
Raz zarzuciłem 300 mg koło 18 (co dało leciutką faze) i tak mnie wyspidowało, że do 7 rano nie dało rady zasnąć... A próbowałem kilka razy - no fizycznie niemożliwe. Więc jeśli ktoś na drugi dzień musi wcześnie wstać i chce się wyspać, nie polecam... Chyba że ma piwko (dobry usypiacz)
  • 153 / 8 / 0
Witam,

Napisze sprawdzony przeze mnie sposób, na to aby wszystkiego nie zwrócić jeszcze zamian się załaduje. A nawet w ogóle można uniknąć cofania się treści żołądka. Trzeba sobie rozrobić małą płaską łyżeczkę sody oczyszczonej z małą ilością wody, około 50 starczy. Wypijamy na raz, oczywiście po zjedzeniu docelowej dawki kaszlaka. Sam osobiście korzystam z tego przy dawkach 600+ i to nie, że koniecznie muszę to wypić, nie jeśli czuję że zarazem może być nieciekawie to od razu taka mikstura skutecznie to zwalcza. I spokojnie można czekać na dalsze ładowanie.

Myślę, że komuś się przyda.
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 3 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.