zalany wład

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 153 / 3 / 0

No więc mam dylemat. Kumpel zostawił włada w paczce po czipsach w samarce. Podbija łapie za pake z chrupek a tam pełno wody. Nalało się do samary deszczówki. I tu pytanie. Zajebać czy nie?? hehe to co suche zostalo zajebalismy. A to co mokre było kazał mi sobie wziąść bo on nie bedzie jebał. mi została dobra sztuka więc mam dylemat jak to ćpuni. I tu pytanie? co byscie zrobili? zajebali? elegancko wyschło już ale czy jakieś bakterie mogą w tym teraz siedzieć? jakie mogą być konsekwencje? hehe wiem jestem skończonym degeneratem ale wole spytać.

• 1239 / 19 / 0

lol
W ścierwie nawet bakterie nie chcą żyć ;]

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

"Układ": Lista dilera gwiazd do dziś nie wypłynęła

Raz w życiu rozmawiałem z "dilerem gwiazd” przez telefon, skończyło się na wezwaniu do prokuratury - powiedział autor książki "Układ", Igor Brejdygant. W szczerej rozmowie opowiada o skorumpowanej polityce i o tym, dlaczego przyszłość należy do kobiet

• 153 / 3 / 0

ciekawi mnie tylko ile %tego ścierwa w ścierwie tam jest. Na dodatek z kwaskiem cytrynowym. Ale ludzie mają pomysły.

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

Ja to bym wpierdolił w te chrupki filtrek, zaciągnął do pompy i huknął.

• 153 / 3 / 0

.... i sie przekręcił

• 1239 / 19 / 0

skisłeś :cheesy:

• 153 / 3 / 0

nie kisze ogorow :-P

• 754 / 5 / 0

To zacznij.

• 77 / 2 / 0

Skoro wyschlo ja bym jebala, deszczowka to jest nic w porownaniu ze swinstwami ktore masz w samarce.

A jak nie chcesz walic to schowaj, gwarantuje Ci ze na cisnieniu wciagniesz wszystko.

• 153 / 3 / 0

nawet długo czekać nie musiałem. dziś mam dużo prac polowych. od rana sadzenie itd także długo nie leżało tylko te grudy się porozbijac bardzo nie chcą ale to już nie problem hehe. najwyżej jutro będę miał srake haha dobrze że moc sie nie zmieniła. lece dalej do pracy. ELO
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata