zakrapianie oczu atropiną

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 12 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 84 / / 0


Niedawno musiałem stosować krople Tropicamid 0,1% po poparzeniu chemicznym oczu. Nie wiem jaki wpływ na to miał fakt że spożywałem wtedy spore ilości kurkumy, ale krople działały bardzo pozytywnie, zwłaszcza po 2-3 zakropieniach.
Momentalnie wchodziło lekkie euforyczne pobudzenie, chęć tańczenia, zwiększona pewność siebie i lekki nieogar w gadce. Efekt bardzo wyraźny (po kilku kropieniach również dla ludzi z zewnątrz), trwał 1-2 h. Ze względu na te efekty stosowałem je nieco częściej niż powinienem. ;)
Zszedłem do normalnych dawek i częstotliwości po kilku dniach - tolerancja skoczyła, a nie chciałem żeby rozsadziło mi gałki oczne od kropienia 10x pod rząd. :-p
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 3 / 0


źrenice jak 5zł

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Leżał nagi pod Żabką! W tym roku z powodu zatrucia dopalaczami hospitalizowanych było 535 osób

Jeden z zatrutych dopalaczami chodził po klatce schodowej, widząc anioły. Inny leżał rozebrany pod sklepem Żabka. W tym roku z powodu zatrucia dopalaczami hospitalizowanych było 535 osób.
Posty: 12 Strona 2 z 2
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości