zakrapianie oczu atropiną

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 12 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 84 / / 0

Niedawno musiałem stosować krople Tropicamid 0,1% po poparzeniu chemicznym oczu. Nie wiem jaki wpływ na to miał fakt że spożywałem wtedy spore ilości kurkumy, ale krople działały bardzo pozytywnie, zwłaszcza po 2-3 zakropieniach.
Momentalnie wchodziło lekkie euforyczne pobudzenie, chęć tańczenia, zwiększona pewność siebie i lekki nieogar w gadce. Efekt bardzo wyraźny (po kilku kropieniach również dla ludzi z zewnątrz), trwał 1-2 h. Ze względu na te efekty stosowałem je nieco częściej niż powinienem. ;)
Zszedłem do normalnych dawek i częstotliwości po kilku dniach - tolerancja skoczyła, a nie chciałem żeby rozsadziło mi gałki oczne od kropienia 10x pod rząd. :-p
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 3 / 0

źrenice jak 5zł

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Francuski piłkarz ręczny hodował marihuanę. Wpadł przez zakupy w Internecie

Grający na co dzień w Rumunii francuski piłkarz ręczny Pierre-Yves Ragot znalazł się w poważnych tarapatach. 34-latek został zatrzymany w związku z nielegalną uprawą marihuany. Wpadł w ręce policji przez zakupy w Internecie.
Posty: 12 Strona 2 z 2
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 1345 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości