Oświetlenie informator dla początkujących

Moderator: Konopia

• 33 / / 0

400 jeszcze jakoś ujdzie ale 250 już za grubo. pamiętaj za dając balast większy niż moc lampy przeciążasz ja i skracasz jej żywot :)
  • 7 / / 0

Spoko o to sie nie martwie, zarowke mozna zawsze wymienic ;) wiec 400 moglaby byc ok na taka powierzchnie?

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Google ogranicza działanie aplikacji do sprzedaży marihuany

Amerykański koncern Google ogranicza w swoim sklepie z oprogramowaniem działanie aplikacji służących do dystrybucji marihuany i produktów pochodnych. To część zmian w regulaminie platformy Google Play - podała agencja Reutera.
  • 33 / / 0

a nawet trochę za dużo ;) ale to nie problem
  • 1 / / 0

Szukam szukam i doszukać się nie mogę. Planuje zakup żarówek energooszczędnych na gwint E27 (duży gwint) i nie mam pojęcia o jakiej barwie światła kupić. 2700K, 4000K czy 6400K?
  • 34 / / 0

mam pytanie podłączyłem tylko na chwile lampę z żarówką sodową ( po raz pierwszy )i zaczęła buczeć (to wyłączyłem ) i nie dawała światła jest coś zepsute? lampa nowa
  • 33 / / 0

swi3tlik, 6400 weg, 2700 flo

Chronos, prawdopodobnie źle podłączyłeś balast

cr

• 76 / / 0

oglądam te LEDowie rozwiązania, jaki led jest potrzebny na 1,2 rośliny box wysokości 60cm? Widzę "panele" i same żarówki

cr

• 76 / / 0

Pewnie nie można tu linków. Wiec znalazłem na allegro taka za 369

PANEL LAMPA LED 150W UFO GROW & FLOW

PEŁNE SPEKTRUM / FULL SPECTRUM / FULL BAND

(PAR) 460 ~ 630 ~ 660 nm

POSIADA DODATKOWE DIODY UV ORAZ IR !!!

Nada się na mały boX?
  • 850 / 39 / 0

Jak mały , powierzchnia.

150W z ledów powinno wystarczyć - patrząc po wysokości boxa.
Ja na taką wysokość miałem COBa 50W. Czyli te 150W ( nawet , jeśli nierealna wartość ) powinno wystarczyć.

cr

• 76 / / 0

na oko 35 na 35, dzięki za odpowiedź. Zaciekawiły mnie te ledy ale w łapkach nie trzymałem, nie wiem jak to sie grzeje w praktyce w zamkniętym ....Terrarium ;)
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata